ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 165
  • BG
  • Мнения: 2 457

Анелко, хубу, де, първи - първи! Тогава меткам моя Албертиньо кат дИте...
Ко му има, хубав си е! Освен това сме родени на една дата... smile3534

А майка му..... smile3544



# 166
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy, добре ви се отразява 1ви юни  Joy

Да сте много усмихнати днес всички
и дечицата ви да имат щастливо патилантско детство  Joy

 Hug Hug Hug

# 167
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
О Пиер smile3544 smile3544 smile3544

Всички са много сладки като малки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 168
  • BG
  • Мнения: 2 457

Как ще махате Монако, бре?  Close Традисионът си е традисион..... Crossing Arms













# 169
  • BG
  • Мнения: 2 457


Това сигурно е на Ферари дядо му.. hahaha

# 170
  • BG
  • Мнения: 2 457

Я глейте тука бате Марк с кои убавци се е фотографисал.... ooooh!
Този най-вдясно е Мат, да не би да не го забележите!

Монако 2004

# 171
# 172
  • Варна
  • Мнения: 294
 Crazy, ooo Бенджолина, снощи си отскочила до Монако чета  Crazy
много готини стари снимки, винаги ми е било приятно да гледам такива  Crazy
Обаче масичките на ресторанта до пистата ме утрепаха  Mr. Green, е, не бих си го позволила при все, че обичам да си похапвам и Формула  Joy

тази сутрин да ви разсъня, а ... за всички почитателки на Нандолетко  Crazy



и много моля без припаднали, тва е само татуировка  Mr. Green

# 173
  • Мнения: 107
Я глейте тука бате Марк с кои убавци се е фотографисал.... ooooh!
Този най-вдясно е Мат, да не би да не го забележите!
Монако 2004


То това си е "Бандата на Оушън"  Laughing Laughing Laughing

# 174
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ауу, каква хубава тутуровка Laughing Heart Eyes

# 175
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Не ми хареса нещо тая тутуровка Thinking

# 176
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Не е особено красива, но е някак секси Blush. Може и заради местоположението си да ми навява скверни мисли де Blush Rolling Eyes Mr. Green

# 177
  • Мнения: 201
Какво правите, компания  Hug Тия дни сте погнали,де що благородник има Mr. Green

Старта, другата Неделя, бил от 21.00ч., бях забравила тази подробност. Та, то си е подходящо време за приятно лафче, усмивки и разпивки  Crazy със съфорумки  Mr. Green Пък може да откараме и до Понеделник, кой знае  Whistling

Бени, страхотни снимки си пуснала  Hug


Това си е цяло произведение на изкуството  Flutter........... и нямам предвид само татуировката  Mr. Green

Последна редакция: сб, 02 юни 2012, 15:02 от iulyia

# 178
  • Мнения: 9 137
Много яко тату, червена точка за Нандо при мен!

Малко щастливичък Марк от мен





Забравих да отбележа, че много ме кефи дизайна на приза



А Албер вече на дядка го докарва


пп Анелка из ютюб има много стари записи
Умирам си за формулите от турбо ерата в края на 70-те и началото на 80-те  Heart Eyes

# 179
  • София
  • Мнения: 11 950
Взимам си думите назад - харесва ми тауировката, може и да е заради това че е секси, както казва Джой (която не може да изневери на природата си и "спами" с мъжове Wink). Обаче трябва да се гледа само в този вид  Blush - а не подава се малко от рейс костюма.
И Анели, това не е само татуировка  Naughty

Всичкото снимки са много готини - особено ми хареса софрата до пистата...ей така се гледа Ф1 със стил  Crazy, а не да се редиш на опашка за сандвичи Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт