ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
шшт бе, развали ми сериозната репутация Crossing Arms Laughing

# 181
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
шшт бе, развали ми сериозната репутация Crossing Arms Laughing

Целия форум те научи вече тебе  Crazy hahaha hahaha hahaha

# 182
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе, ейй Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 183
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Такава е приказката,знаеш,че те любя  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug

# 184
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Знам, Плами Hug. И че съм хормонална също знам Mr. Green.
И аз те обичам Hug

# 185
  • Мнения: 201
И, какво  newsm78 Ред Булите, не били съвсем легални в последните стартове  newsm78- http://www.jamesallenonf1.com/2012/06/red-bull-allowed-to-keep-b … ed-to-modify-car/

Нещо съм изпуснала  Whistling, отивам да чета  Thinking

# 186
  • София
  • Мнения: 11 950
Аман беее, всеки ден ново 20 по въпроса - те два шампионата спечелиха с полулегална кола, сега пак легална е, ама...

# 187
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Да и аз това щях да кажа,кога пък са били легални  Mr. Green Joy Joy Joy

# 188
  • София
  • Мнения: 11 950
шшт бе, развали ми сериозната репутация Crossing Arms Laughing

Майтапиш се, нали? Joy Wink



Music in the air...


# 189
  • Мнения: 201
 Joy    Joy     Joy     Joy rotfImbo    rotfImbo     rotfImbo

Ланчеее, изби рибата

# 190
  • BG
  • Мнения: 2 457

Тук няма как да не изкажа задоволсвото си!  Peace

# 191
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Joy    Joy     Joy     Joy rotfImbo    rotfImbo     rotfImbo

Ланчеее, изби рибата

Ох не мога да се спар да се смея  Mr. Green Joy Joy Joy

# 192
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green, ооо фотошопки  Mr. Green

ма така като чета, най-големия фотошоп пак лимонадите са барнали, а  Mr. Green. Задобряват с всеки един сезон  Mr. Green
След като имат наложена забрана за пода и трябва да го променят, тогава неподлежи ли на разглеждане резултатите и в Монако?  Whistling  ....



# 193
  • BG
  • Мнения: 2 457

След като имат наложена забрана за пода и трябва да го променят, тогава неподлежи ли на разглеждане резултатите и в Монако?  Whistling  ....


 smile3512


# 194
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy, ма що ми се караш на мене, карай се на ваштИ хора, че ги фанаха с фотошопнат под  Mr. Green

сега прочетох и на резултатите в Бахрейн  Mr. Green
http://pitpass.com/46458-Red-Bull-could-still-lose-Monaco-win
но както пише, а дано, ама надали  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт