ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 391
Ай, Нандо с каква свежа прическа е, сега си припомних защо го харесвах едно време  Blush Heart Eyes

# 541
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Ай, Нандо с каква свежа прическа е, сега си припомних защо го харесвах едно време  Blush Heart Eyes

Опа тука в темата колко срити Алонсолюбки имало  Crazy Joy Joy Joy

# 542
  • София
  • Мнения: 11 950
ааа, извИнявайтИ, датата 25ти ноември е резервирана  Naughty  Mr. Green

Ще утешаваш Лу лично, нали?  Wink

Ай, Нандо с каква свежа прическа е, сега си припомних защо го харесвах едно време  Blush Heart Eyes

Опа тука в темата колко срити Алонсолюбки имало  Crazy Joy Joy Joy
Ами скрити...колко да са скрити Simple Smile Точно на тая снимка е малко ръбат и еднаааа идейка по-дълга трябва да е косата...

аз съм провтив Алонсо и Хам в един отбор  Mr. Green, никакво порастване, никакво помъдряване няма да спре да се "взривят" отнощенията им.

Ааааайде беее, тайно се надяваш да вземем Лу при нас  Joy Wink Sunglasses

Бени, поплачи си, но само днес! Утре вече край на сълзите, и напред Simple Smile

# 543
  • Варна
  • Мнения: 294
 Joy шегаджийки такива  Joy

ей в тоя клип, двамцата Флюбени, са ги обрисували едно към едно  Mr. Green:



Двамата са в "добри" взаимоотношения, защото са доволни, че не са в един отбор. Колкото и да се прави Нандо, че не му пука кой ще му е съотборник  Mr. Green, тия да ги разправя на някой който не му е проследил кариерата  Mr. Green. Всеки пилот който, се вижда шампион в края на сезона, а не просто да побеждава, му пука кой ще му е съотборник .. всичко друго е бла, бла, бла, бла и пак бла  Mr. Green.
От време на време, някой менинджър се обърква да събере равнопоставени пилоти и после им сърба попарата  Mr. Green. Понякога "втория" пилот проявява неподозирана амбиция и разбърква леко кубчетата, нооо и на това му намират разрешение впоследствие  Mr. Green ...

Но за да те изберат да бъдеш не просто "първи", а лидер в отбора, трябва да се пребориш не само всички претенденти, а най-вече с най-силния на деня ... понякога на всяка цена Crazy



   


# 544
  • Мнения: 391
Обожавам го това клипче Wink

# 545
  • BG
  • Мнения: 2 457

ей в тоя клип, двамцата Флюбени, са ги обрисували едно към едно  :

http://www.youtube.com/watch?v=t-AQGohc3zI


 Joy Joy Joy

Ама артисти - уан уей !  Grinning Много сладко клипче, наистина!



# 546
  • BG
  • Мнения: 2 457

 newsm53       newsm74

И не ме гледайте, че така си пУдигам веждИти...
Акшъли Бастю много прилича на големия ми син и го възприемам баш така.



Пикчър за сравнение, ако обичате, мис Бени!

Бении,  Peace Както казва Лана, давай снимки  Wink

Третият ми Бастю, ей го на...

Мама джиджания, пфу, как го родих туй..??!!! ( каза скромно тя  )

Подстригва си къдравата коса, щот бил кат женску.

# 547
  • Мнения: 201
Лелее, Бениии, какъв голям и хубав син имаш  Hug Жив и здрав да ти е, мноого успехи да има в живота  Peace Той фен ли е на Ф1?

# 548
  • BG
  • Мнения: 2 457

Благодарско, Юле! Дай Боже всекиму!

За съжаление - тц! Crossing Arms

# 549
  • София
  • Мнения: 11 950
Изпуснала си го, значиииии...нищо ще се поправиш със Себастианчо! Да са ти живи и здрави хубавите момчета!

Anything you can do, I can do better....даааа,  това ги описва иделано. А клипчето е просто уникално, освен пророческо!

# 550
  • Варна
  • Мнения: 294
 Crazy, Бени, страхотно изглежда момчето ти, страхотен  Crazy..... хмммм, не мога да преценя на кого точно ми прилича....  Crazy  Crazy
Да ти е жив и здрав, много успехи и късмет да има!  Hug



 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 551
  • Мнения: 201

 rotfImbo    rotfImao     rotfImbo

Гооолям смях  hahaha, мисля да си я сложа, като тапет на лаптопа, до края на сезона  Mr. Green

# 552
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Ххахахах   hahaha hahaha hahaha hahaha

Третият ми Бастю, ей го на...

Мама джиджания, пфу, как го родих туй..??!!! ( каза скромно тя  )

Подстригва си къдравата коса, щот бил кат женску.

На колко години е  Whistling Whistling Whistling

Пф сега видях в подписа,ако са верни данните е малък  Crossing Arms Joy Joy Joy

# 553
  • BG
  • Мнения: 2 457

 txtloves ви!

Пламиняаааа, ни са цупи, де, ко кат е малък, ще порасне!  Wink

Аман вече да ги чакам сичките Бастиани да пораснат.... Close



# 554
  • Мнения: 89
Ххахахах   hahaha hahaha hahaha hahaha

Третият ми Бастю, ей го на...

Мама джиджания, пфу, как го родих туй..??!!! ( каза скромно тя  )

Подстригва си къдравата коса, щот бил кат женску.

На колко години е  Whistling Whistling Whistling

Пф сега видях в подписа,ако са верни данните е малък  Crossing Arms Joy Joy Joy

Ех и ти, видя млада мръвка и я налази  Joy
Форца Ферари!

Общи условия

Активация на акаунт