ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 21 046
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 9 144
Само минавам да ви кажа че имах много хубав ден

Уебър и Фед, Фед и Уебър

Знаем, знаем, даже много закъсня! И що го няма Марк на всяка страница, м?

Да си призная от плажа е сложно,  Mr. Green
но пък добре че в ресторанта имаха Филм+  Peace Hug

ЗА отпочнем новата страница по британски  Joy



# 706
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бениии,  Hug, не се ядосвай  Hug
вчера У вашто бокс, мноУ звИзди ма кака  Mr. Green. То Джуди, то Хю, тц тц тц
При нас добре, че пак дойде РонЮ, ма и той не беше доволен, след състезанието


Мър Анелку, ма той Роню сладък за четирима, макар и идосан!


Да си призная от плажа е сложно,  Mr. Green


Ай хейт ю!  Close
(Каза тя и продължи да бачка с надеждата да дойде и нейното време! Анелку, покани ма у вас!  Praynig)

# 707
  • Варна
  • Мнения: 294
Ма, Беннджи, разписала съм ти я отпуската от миналата година ...си я спицИална покана трЕбва ти пращам Joy
Аз гости приемам по всЯкУ времИ, ма вий у Варна нищетИ да идвате  Mr. Green (тооооо не че и аз бих дошла на плЯж у Варна, маааа тва друга тема  Joy)

# 708
  • София
  • Мнения: 9 979
Ша ме прощаваш, Анелке, ама Хю беше у нашето бокс...той човекът си каза, че от скоро е фен, откакто си е купил фИрари и го поканили на състезание - много мили хора били  Joy

# 709
  • Варна
  • Мнения: 294
Ша ме прощаваш, Анелке, ама Хю беше у нашето бокс...той човекът си каза, че от скоро е фен, откакто си е купил фИрари и го поканили на състезание - много мили хора били  Joy
newsm78, вЕрно ... не до скив значи съм нешо  Mr. Green

мили, мили колко да са мили, на нас фИрари никой не ние предлагал  Crossing Arms ... не, че ша го приема  Naughty, ма къде отиват принципите  Mr. Green

# 710
  • Варна
  • Мнения: 294
ейй го Джони бе, къФ е сладур, а  Crazy

"Incredible experience carrying the Olympic torch today, so proud to be British. Thanks to everyone for turning out so early!"

# 711
  • BG
  • Мнения: 2 458
Ма, Беннджи, разписала съм ти я отпуската от миналата година ...си я спицИална покана трЕбва ти пращам Joy
Аз гости приемам по всЯкУ времИ, ма вий у Варна нищетИ да идвате  Mr. Green (тооооо не че и аз бих дошла на плЯж у Варна, маааа тва друга тема  Joy)

Мба, мба, ни щем ний!
Остай рибарския, аз на Морски дракУн на Кабакум много убичам да ядъ и чат пат да са пИкъ!

Лане, ела ме земи с фирариту да скокнем до Анелка! Даже ша и го предложим, макар че тя няма да го иска, ма нали сме приятелки!

# 712
  • София
  • Мнения: 9 979
С шофьор или без да дойда...Анелка май ако съм с шофьора по ще се зарадва  Wink

# 713
  • Варна
  • Мнения: 294
С шофьор или без да дойда...Анелка май ако съм с шофьора по ще се зарадва  Wink
по от рано кажете с шафиорчето или без, да знам да купя нови лопатка, кофички и  фигурки за плЯжа 
  grinning039

# 714
  • София
  • Мнения: 9 979
С него бе как, няма да се морим я...таз машина иска професионалист!

# 715
  • Мнения: 201
Ланчее, ако шофьор ти е този дето си мисля, може и на мен да ми гостуваш  Wink Мноого шЪ ви сЪ зарадвам  Mr. Green Кофички, лопатки и разни други... залъгалки, веднага доставям  Crazy  Mr. Green

Вчера много се смях, след като премина разочарованието  Crazy, на един коментар на фен, който е бил на Силвърстоун, та той казва, че публиката е изпадала 3 пъти в еуфория- при изпреварването на Марк, при битката на Нандо и Лу, и при... завъртането на Пасторчето  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Поздравчето на Хамилтън, към публиката- http://www.youtube.com/watch?v=MAyOv5ktkVQ

# 716
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Кога отиваме при Анелка викате  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Аз съм до шофьора от сега да заявя  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 717
  • BG
  • Мнения: 2 458
Кога отиваме при Анелка викате  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Аз съм до шофьора от сега да заявя  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Ееее, то за мен място не остана!  Crossing Arms
Ша са сбаждам май на Марки, да пътувам с него, хем и по-бързо ще стигнем, да заемем стратегическите легла ( Анелку, застилай!)!
Хиххи!  Stop

# 718
  • София
  • Мнения: 9 979
Кога отиваме при Анелка викате  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Аз съм до шофьора от сега да заявя  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
Алоооооооооу! А бой!

# 719
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 Flutter Flutter Flutter
Знаеш,че имам опит с педалите Blush Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт