ФОРМУЛА 1 - сезон 2012 - ГРОЗНИ, но СМЕЛИ - тема 2

  • 24 055
  • 736
  •   1
Отговори
# 150
  • Варна
  • Мнения: 294
Малкото Джони и кака Никол, релакс, а  Crazy ..ми пък има нужда момчето, виж как го натвариха и последното състезание  Mr. Green


Бозеее, доживях да прочета, че Албертчо има почитатели  Mr. Green ... някакси не ми вдъхва доверие тоз човек  Mr. Green, прекалено голяма арогантност и високомерие ми лъха от него ...
Виж Казираги, друго нещо, малко клющавки, ма да не сме толкоз критични и прИтИнциозни  Joy

author=aneli. link=topic=660355.msg22114654#msg22114654 date=1338441544]
На Нандо му се играе монополи, кой ще играе с него  Mr. Green
http://lh5.googleusercontent.com/-vm6n9VLc9dk/T8ZYoEC2oWI/AAAAAA … oly_30may2012.jpg

Зависи от залога  Crazy


сега условия ли ще имаш, аааа ..ей ги на опашката чакат без претенции  Joy

# 151
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Редно е Хам малко да си почин,да отдъхне и за другото състезание с нови сили  Mr. Green Peace Peace
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

А Анелка,да те уведомя ,че другия четвъртък съм във Варна  Crazy Не се спрях значи  Blush Joy Joy Joy
Остава и до Пловдив да стигна тая година и ехе,ще съм обходила 50% от хората в темата  Mr. Green Joy Joy Joy

# 152
  • Варна
  • Мнения: 294
ааа, убуу да сЪ обадиш  Crazy

аз пък мисля да посетя ПловдивЪ към 11ти и да напрая гости на Гери, нищо че не съм я предупредила все още  Mr. Green.... ш сЪ опитам сега телепатично да я известя 
perko (по-телепатична емотка, здраве му кажи  Joy)

# 153
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Е как колко варианти за съобщение има това сурат тефтери,това футболна тема  Crazy Joy Joy Joy Ако тези средства не сработят,тогава няма на къде телепатично  Crazy Joy Joy Joy

# 154
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green, аз кат консерва телепатка, държа на тоз си метод  Mr. Green Mr. Green
то с телефон всеки може  Mr. Green

# 155
  • София
  • Мнения: 11 950
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

И ти ли за агнешко се буташ, бееееее...безсрамница! Sunglasses

Вчера се видях с една приятелка - бяха на малко пътешествие и събота вечер (състезателен уикенд) минали през Монако - имало някакво парти пред казино, чичковци с костУми с девойки под ръка и аз с блеснал поглед "видя ли някой пилот", а тя: "ами аз не ги познавам"...което си е така, аз го знам, ама все пак... Crossing Arms

# 156
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

И ти ли за агнешко се буташ, бееееее...безсрамница! Sunglasses

Вчера се видях с една приятелка - бяха на малко пътешествие и събота вечер (състезателен уикенд) минали през Монако - имало някакво парти пред казино, чичковци с костУми с девойки под ръка и аз с блеснал поглед "видя ли някой пилот", а тя: "ами аз не ги познавам"...което си е така, аз го знам, ама все пак... Crossing Arms

 newsm56 Blush Joy Joy Joy

Как може да не ги знае  Crazy трябвало е да тръгне подготвена  Naughty Joy Joy Joy

# 157
  • Мнения: 89
Редно е Хам малко да си почин,да отдъхне и за другото състезание с нови сили  Mr. Green Peace Peace
Важно е Албертчо да ни вземе в Монако,пък после ще се намери нещо свежо агнешко  Blush Joy Joy Joy

А Анелка,да те уведомя ,че другия четвъртък съм във Варна  Crazy Не се спрях значи  Blush Joy Joy Joy
Остава и до Пловдив да стигна тая година и ехе,ще съм обходила 50% от хората в темата  Mr. Green Joy Joy Joy


хахахаха, ама ей ОФЦА не налита на агнешко, освен ако агнето не е мъжко, а пък тогава си става чист коч:))))))) Нали сте ОФЦЕ, какви са тези агнета на заколение:)))

В Пловдив по Коледа, тамън жената ще те води по всички магазини с 200 лева в час, тогава чак ще си ходя след  години без да съм бил по българско.Така че планирай си Пловдив по Коледа:)

# 158
  • КиТ
  • Мнения: 2 493
Ми кво да се прави,коч ми се струва много грубо,друго си е агнешкооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В Пловдив по Коледа, тамън жената ще те води по всички магазини с 200 лева в час, тогава чак ще си ходя след  години без да съм бил по българско.Така че планирай си Пловдив по Коледа:)

Ето уредих се  Mr. Green Party Party Party Значи от сега да запланувам коледа в Пловдив  Mr. Green Осигуряваш шопинг,преспиване Crazy Кво друго му трябва на човек  Crazy bowuu bowuu bowuu

# 159
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Виж Казираги, друго нещо, малко клющавки, ма да не сме толкоз критични и прИтИнциозни  Joy
Особено Андреа е бонбон, цяло кенди даже Heart Eyes Mr. Green

# 160
  • BG
  • Мнения: 2 457

Andrea                                                Pierre



 newsm53

# 161
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Още по-добре така:
Андреа Heart Eyes


Пиер скрит, че е нецензурен Mr. Green

# 162
  • Мнения: 89
Ми кво да се прави,коч ми се струва много грубо,друго си е агнешкооооооо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В Пловдив по Коледа, тамън жената ще те води по всички магазини с 200 лева в час, тогава чак ще си ходя след  години без да съм бил по българско.Така че планирай си Пловдив по Коледа:)

Ето уредих се  Mr. Green Party Party Party Значи от сега да запланувам коледа в Пловдив  Mr. Green Осигуряваш шопинг,преспиване Crazy Кво друго му трябва на човек  Crazy bowuu bowuu bowuu

Шопинг с жената аз такива операции не обичам, обикновено ме ползва само за шофьор и носач:)))
Нямаш ядове, само бъди по Коледа в Пловдив.
Едно местенце за преспиване все ще се намери, а и аз искам да се видя с целия свят на куп, ако може, че после кой знае кога пак ще си дойда:)

# 163
  • Варна
  • Мнения: 294
 Crazy, малеее и днес 1ви юни, бравас бе дечица  Mr. Green
Как сте ги метнали тука полуарзголените  Naughty  Mr. Green

хайде наште гарджета от мЪнички до големи  Crazy, поздрав  Crazy





# 164
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Анелка, и тез голите са нечии дечица, и те имат празник Mr. Green
Много сладко клипче Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт