Какво повече няма да купя - Тема 3

  • 88 857
  • 763
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 419
Не бих купила повече сирене ''Българеа'', подведена по супер рекламата си взех, но и при него усетих онзи странен нагарчащ вкус...
Виж феноменът след термична обработка как сиреното изчезва Laughing. Беше ми странно като писаха момичетата, обаче и на мен ми се случи.

# 31
  • Мнения: 202
Не бих купила повече сирене ''Българеа'', подведена по супер рекламата си взех, но и при него усетих онзи странен нагарчащ вкус...
Виж феноменът след термична обработка как сиреното изчезва Laughing. Беше ми странно като писаха момичетата, обаче и на мен ми се случи.
Ооо, не само изчезва, но оставя остър горчив вкус на баница, тутманик и т.н  Sick

# 32
  • София
  • Мнения: 1 391
За "сиренето" Българеа и аз съм се изказала в миналата тема. Изчезва и без термична обработка, а на вкус ми беше отврат. Вместо да инвестират в качество на продукта, хвърлят луди пари за реклама, без да си дават сметка,  че ще опитаме веднъж и няма са повторим.

# 33
  • Мнения: 238
По повод Българиеа - това е поредния маркетингов продукт на Фикосота синтез, след Тертер. Всички се убедихме, че могат да правят добър маркетинг и реклама, но е хубаво да наблегнат и на самия продукт - да отговаря на силната реклама.

# 34
  • софия
  • Мнения: 25 435
Аз не бих очаквала нищо от продукт на фирма, която е с толкова широко-спектърно производство - от битова химия до хранителни стоки Twisted Evil (дори и масовата, мозъкопромиваща реклама, която за мен е анти реклама, не успя да ме подтикне дори и да опитам Naughty)

# 35
  • София
  • Мнения: 735
Благодаря за темата   bouquet гледам бързо са се изписали 3 страници....

За Лидл - след няколко неуспешни опита със сурово месо, спрях да купувам такова от там (свински пържоли, ребра)....
Иначе съм доволна от 2 вида кашкавал, някои колбаси, прясно мляко и масло (макар че за последното в темата за Коледа много го плюеха).

# 36
  • Мнения: 805
Не помня дали е споменавано, но добавям в червения си списък "Кисело" мляко Сердика

Скрит текст:
ей това:

Имах възможността да го сравня с истинско ... нииищо общо. Усеща се даже някакъв екстра аромат... на мляко ли на нещо друго ли не знам... Вкус почти липсва.

# 37
  • Мнения: 3 037
като говорите за сиренето, "Маджаров" как ви е? взехме свежо от Метро, в кутия, козе - ок е.

# 38
  • София
  • Мнения: 35 082
Българеа и аз няма да взема повече Naughty
Аз му умувах, че зачезна в миш-маша. Нали съм тъпа и упорита, та трети път взимам. При всяко изкисване, 30% от него са на дъното под формата на трохи, 10 % плуват отгоре под формата на пяна Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 3 611
За Лидл - след няколко неуспешни опита със сурово месо, спрях да купувам такова от там (свински пържоли, ребра)....
Иначе съм доволна от 2 вида кашкавал, някои колбаси, прясно мляко и масло (макар че за последното в темата за Коледа много го плюеха).

Абсолютно съм съгласна. Месото изглежда добре на вид и на цвят, но е жилаво и безвкусно. Това важи и за котлети, и за шницели, и за вратни пържоли, и за месото за готвене. Отказах се да купувам, въпреки че в началото взимах няколко пъти.

# 40
  • Мнения: 419
като говорите за сиренето, "Маджаров" как ви е? взехме свежо от Метро, в кутия, козе - ок е.
В продължение на няколко години взимах козе на Маджаров, но не свежо. Въпрос на късмет е. Понякога е страхотно, друг път не е хубаво, а понякога съм намирала прахообразни твърди горчиви "неща" и сега избягвам тази марка.    

# 41
  • Мнения: 24
Да се върна на тортите-отдавна не ходя в сладкарница "Марти" в Дружба. Всичко там е малко по-евтино от другите сладкарници-и по тази причина вечно има преживящи баби вътре ( Laughing).Но цената е за сметка и на качеството-абсолютно всички сладкиши са им безвкусни-не говоря да не са сладки, просто нямат вкус.
За погачата на едно бебе взех сладкиш от там, че за съжаление не успях да направя-ами, остана недокоснат.За рождения ми ден ми подариха торта оттам (въпреки моето явно нежелание)-гостите учтиво си боцнаха и зарязаха парчетата.Няколко пъти съм си взимала различни пасти-тъпо и упорито мислех, че просто не съм уцелила паста, която да ми допада, но накрая се чукнах, че проблемът не е в моя телевизор.  Peace

# 42
  • Мнения: 86
За Лидл, аз намирам качествен кашкавал там, говоря на фона на това което се предлага в определен ценови диапазон, също прясно мляко, кисело  Чуден-не купувам, намерих камък веднъх, купувам цяло пиле, добро е на вкус. Плодовете и зеленчуците не стават особено там....абе като във всеки магазин има човек какво да си и да не си купи от там.  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 1 391
като говорите за сиренето, "Маджаров" как ви е? взехме свежо от Метро, в кутия, козе - ок е.

Напоследък взимаме свежо краве и съм горе-долу доволна, защото си има разлика в партидите. Ейййййййй не се научиха нашите производители, че трябва да спазват някакви норми и това си е Twisted Evil А ние клиентите трябва пък постоянно да правим компромиси в противен случай ще си ходим гладни.

# 44
  • София
  • Мнения: 627
По повод Българиеа - това е поредния маркетингов продукт на Фикосота синтез, след Тертер. Всички се убедихме, че могат да правят добър маркетинг и реклама, но е хубаво да наблегнат и на самия продукт - да отговаря на силната реклама.
Подкрепям мнението и също мога да кажа че съм безкрайно недоволна от сирене Тертер - много сол , чак не се яде . Аз ли случих на такова или попринцип си е така  Tired

Общи условия

Активация на акаунт