НОЕМВРИйчето яде с лъжичка и доволно мляска със устичка!

  • 40 037
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 035
И аз си ги пазя стриктно, хващам ръчичката, давам и пръст да държи, а ако изплюе и почне да ги тероризира, както прави с биберона за водата, просто си ги прибирам Simple Smile Ама тя не пуска докато не се е наяла по никакъв повод Twisted Evil Иначе аз все още давам само едната гърда на кърмене, само на последното в 22ч давам и двете с тайната надежда да преяде и да не се буди, но у нас такъв филм нямааааа Mr. Green

# 691
  • Мнения: 122
Bubche, то при нас даже не става въпрос за "даване" на гърдата, а за " взимане"  Laughing Като пробвам да и дам пръст, ми дърпа ръката, слага я на дупето си, и си връща нейната ръка, където е решила, че и е мястото. И така десетина пъти... И това е, когато заспива и е сънлива. Когато е будна, е още по-настоятелна  Twisted Evil Но от много отдавна пуска, разглежда се, чак понякога се заиграва с нещо, после пак се сеща и засуква... Сега новото всъщност е, че се заиграва с "млекоцентралите" и ги проучва и разглежда отблизо, преди беше с дрехите или нещо наоколо.

Иначе Софи сигурно е пропуснала кърмене само няколко нощи досега. И то беше толкова отдавна, че едва си го спомням.

# 692
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 2


днес моето съкровище става на 10 месеца... нека да е много здравичка и щастлива.. др не искам  Praynig
още ми е с Т и съм много притеснена... утре ще я заведа на контролен преглед и ако трябва да взима антибиотик... иначе лекарката каза, че е от зъбите всичко...
снощи от 12:30 до 3:30 си игра, даже сутринта към 6 и нещо нямаше Т, но сега е пак 38  Cry

за сега оставаме в града... чудя се дали да я заведа до спешния кабинет... но ако до довечера не се свали Т ще я водя...

# 693
  • Мнения: 14
Рисунка, Честита месечинка! Hug
Дано не е нещо сериозно и твойто слънчице скоро се оправи  Hug Hug

# 694
  • на Дъждовен остров
  • Мнения: 148
Рисунка, Честита месечинка на Маичка. Да ви е жива и здрава и бързо да се оправя.

# 695
  • Мнения: 4
Искам да успокоя малко Рисунка - моята Беа  беше 2 дни нон стоп с 39,3 градуса температура. Спадаше само когато сложех свещичка Бенурол (парацетамол) и после пак се покачваше. Лекарят ми каза да изчакам, понеже децата си вдигали понякога така по 2/3 дни температура било от растежа. И действително така и стана мина и от самосебе си.

Но все пак попитай лекар Simple Smile

# 696
  • Мнения: 65
Рисунка ,честита ви месечинка-Да е много здрава малката принцеска и много щастлива ! Hug
  bouquet

# 697
  • Мнения: 24
Честита месечинка и от мен на Майя! Да е жива и здрава и да не притеснява мама Simple Smile
Тук е хладно и е много приятно.
Киара се изправя по мебелите и се пуска , защото си мисли, че може да се премести, но се накланя само с тяло и краката са и' като пирони забити в земята, изобщо не ги мърда. Много ми е сладка Simple Smile
Приятен ден и много усмивки!

# 698
  • Мнения: 2 719
Софийски мами, ще има пак срещичка в Борисова градина, има ли желаещи?

Бързо оздравяване на бебката на Рисунка!

# 699
  • Мнения: 69
Да! Аз до сега не съм присъствала, но сега съм за Simple Smile

# 700
  • Мнения: 2 719
Ами 10-10:30 на езерото с лилиите Wink

# 701
  • Мнения: 69
Това кога? Утре ли?

# 702
  • Мнения: 2 719
Да, съжалявам , че чак сега предупреждавам, но съвсем се отнесох:(

# 703
  • Мнения: 8
Моите слънца са добре.
Виктория става все по-голяма хитруша, но в общи линии е кротко дете. От навършването на 9-тият месец е на кухня. Хапва добре. Наддава добре. Вече имаме нови постижения, като е гладна и жадна мляска с устичка. Като иска да я кърмя се навира в пазвата ми и почва да казва мама ам ам. Как ще я отбивам, като дойде време - незнам. Изправя се в кошарката, но не пълзи.
Утре ми предстои да и купувам проходилки, спряла съм се на К&К. Вие какви предпочитате да купувате на вашите мъничета?
yummymommy мислех си, че само моето мъниче проявява интерес към зърната, но като чета, явно всяка кърмено бебче на тази възраст е любопитно. При нас отминава бързо интереса, като и привлика вниманието с някаква играчка например.

Последна редакция: пн, 03 сеп 2012, 21:52 от krasimirova

# 704
  • Мнения: 2 719
За обувките, направо не знам какво ще правя. Ния е с относително големи за размерите и стъпала, но глезените и са страшно слаби и не знам как ще и намеря изобщо обувки за прохождане, че нали трябвало да са стегнати в глезена Shocked

Засега единствената ми надежда са Clarks и без това много ги бях харесала.

Ния също нахитрява. Не се изправя още, но лази. Направо е голяма калпазана. Иначе е вероятно най-кроткото бебе на света. Като муха е.

Общи условия

Активация на акаунт