ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 34 207
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10
Такава хармония има в тази темичка с удоволствие ви чета и ви се радвам,много сте готини всичките като едно голямо споделящо семейство.Пу-пу-пу.
Честито на всички с повод да сте живи и здрави а болничките да оздравяват бързо.... Hug

# 691
  • Мнения: 925
Радост да си жива, здрава, много щастлива и обичана   bouquet  


Аз съм на минус така, че работя, то кво да правя друго от 08.30 до 17.30  Whistling Joy Joy Joy Междувременно си купих суперсладки обувки на 14.5см. ток въпреки предупреждението на милото, че няма да мога да ходя с тях, и сега искам, не искам ги нося  Crazy Т.е. предимно седя с тях  Peace Joy

# 692
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Joy Междувременно си купих суперсладки обувки на 14.5см. ток въпреки предупреждението на милото, че няма да мога да ходя с тях, и сега искам, не искам ги нося  Crazy Т.е. предимно седя с тях  Peace Joy
hahahaаз ако обуя такива ,задължително трябват каска,наколенки и патерици+линейка наблизо Joy

# 693
  • Мнения: 925
Joy Междувременно си купих суперсладки обувки на 14.5см. ток въпреки предупреждението на милото, че няма да мога да ходя с тях, и сега искам, не искам ги нося  Crazy Т.е. предимно седя с тях  Peace Joy
hahahaаз ако обуя такива ,задължително трябват каска,наколенки и патерици+линейка наблизо Joy
Не е лесно  Crazy Ако знаеш с какъв "замах" тази сутрин влязох в метрото, т.е. почти се пребих, щото се опитах да тичам, ама го хванах де  bowuu

# 694
  • Мнения: 524
ЧРД, Радостче! Жива и здрава, много щастлива, обичана и хармонична бъде   bouquet Весел празник, изпълнен с много изненади и романтични емоции  Hug

Дони, и на Александрина правих на същата възраст, по нашия край се прави по-късно, а не веднага като проходи. Традиции, какво да се прави  Wink
За размерите - 110 купувам, преди да свърши градина ги бяха мерили - 105 см, но сега със сигурност е повече, видимо суичърите й окъсяха в ръкавите. Но зависи каква марка са дрехите и 104 и стават.

Бубс, и аз съм фен на много високите токове, макар да съм 173 см с кеф и без ургизения  Mr. Green ходя на 10-12 см. токове за ужас на една от нисичките ми приятелки, която е 155 и токове не носи.
Ами леко и безаварийно днес с тези обущенца  Mr. Green

# 695
  • Мнения: 387
хахах, и аз съм фен на високите токчета...купувам си и се заканвам някой ден да ги нося някъде, но уви...само вкъщи ги разхождам...за радост на Коко...  Wink

Радост, честит празник и тук...  bouquet

хора, станах в 7:30ч и вече имам чувстото, че е следобед...

иначе катерина е добре, не се оплаква...явно наистина го има това с бързия растеж...колко е нормално не знам, но от четене и разпитване до това стигнах...и предвид това, че тя си се вози доста в количката и не обича ходенето...тия три дни на морето не се спря...а между другото макар и за малко беше хубаво...на плаж ходихме само в неделя, ама не можахме да я извадим от водата...диването се сети, че е хубаво там, ама кога... Mr. Green

# 696
  • Мнения: 774
Дони, жив и здрав да е баща ти!  Hug
Радостчо, жива и здрава да си! Много, много щастие ти желая!  Hug



Аз обувки на токчета не нося, но с кеф се заглеждам по жени с такива обувки.  Grinning Много си е женствено! Пък да ви кажа сега като си бяхме в БГ, разногледа станах! Много обичам лятото в София! Така хубаво се обличат българките - феерия от цветове!  Crazy Да не си помислите нещо...  Whistling  Laughing Laughing Laughing

# 697
  • София
  • Мнения: 3 249
Добрютру  Mr. Green
Ради,

Лорини, аз трябваше да стана в 7 да закарам жокея, който само като чу Кон и стана без да се оплава. Друг път с рев Mr. Green Пък за водата - в неделя стоя само 4 часа в басейна...
Днес пристигна подаръка за РД на Хриси и се радвам като малко дете. Аз нали съм лоша майка и за РД играчки не се подаряват, та поръчах Има мерак да учи Игийски...Пък знам ли, може по-да му върви от българския Joy И още 2 интерактивни игри, които знам, че ще хареса, защото имаме 3 от поредицата, а са образователни Mr. Green

П.С. Снощи най-сетне качих снимки от срещата ни с Ягодка

# 698
  • Варна
  • Мнения: 389
Ауу, малката Ягодка много хубава!!!

Радост, и тук, да си жива и здрава и много положително настроение!!!

Дони, да ти е жив и здрав таткото!!!

Ели не е на градина вече две седмици и май ще започне да ходи Crazy. Утре отиваме на плаж вече...

# 699
  • Мнения: 3 861
Радостчо, и тук голямо честито!!!

# 700
  • София
  • Мнения: 3 249
Радостчо, и тук голямо честито!!!

Crossing Arms Две три думи за русата фурия няма ли да кажеш  Wink

Личи си, че ми е скучно в офиса Rolling Eyes. Още 4 работи и почивкаааа Joy

# 701
  • Мнения: 56
Много ви благодаря за пожеланията, момичета!!! Hug Hug Hug
Още повече ми вдигнахте настроението Grinning

Ние още сме си в къщи. Мишо си взе почивен ден Grinning След малко отиваме да вземем тортата, после на разходка и пицария. За довечера, като заспят малките, сме предвидили хубав филм с пуканки Laughing

Прекрасен ден на всички Hug

# 702
  • Мнения: 387
Радост в колко си лягат твоите принцеси...Катерина докато заспи и няма шанс за нищо освен за малко гушкане...ама евентуално...как ви остава време за филми, че и романтика...много ви се радвам...аз пък моя мъж го видях случайно в Бургас като бяхме, а сега вместо в четвъртък ще си дойде чак в неделя и то за три дни...добре, че после ще му се съберат да почива десет на куп...

# 703
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Добър вечер!
Гледам Надето има вече мъж,няма да я мислим!
Лорини ,така си го написала -човек да се чуди това бебе от къде се е взело Laughing
Аз пък моят мъж го чакам да се прибере чак ноември TiredНо да сме здрави-ще въртим телефонна лИбоФ и това е!
Хайде да дръпна една цигарка ,че цигането е потно и мърляво и полузаспало Laughing

# 704
  • София
  • Мнения: 1 115
Радост честит  Рожден ден!

Днес и моята мама е рожденничка.Да ми е жива и здрава

Общи условия

Активация на акаунт