ЯНУАРЧЕТО напето ще се топне в морето

  • 34 199
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 249
тц, не съм за снимка. Цялата подута, но без пари за силикон Blush

# 721
  • Мнения: 387
Дони кво?  newsm78

водих тити при личната...според нея е силно изразено плоскостъпие...и аз имам...та сега на ортопед...и да видим...

 
Ели и от мен успех...

радост а твоята кандидатура кога ще я одобрят...

# 722
  • София
  • Мнения: 3 249
Хм newsm78 Бе Гого май е със свод. Ти кога я води последно на ортопед? Май към 4 беше точно за това. Тогава водих и Хриси. Гого тия дни не се е оплаквал много, но е предпазлив в стъпването.
Бе от нерви ли кво ли (с наближаването на градината по-скоро) цялата ми устна е в херпеси. Ужис направо...В голяма дилема съм дали 3те дни преди празниците да го заведа на градина, за да свикне с новата обстановка ...или пък да си почине, че хептен без ваканция горкия Tired

# 723
  • Мнения: 387
Аз съм я водила като бебе и след това трябваше като проходи, но не съм...сега направо при драганов...тея от горна баня не ги харесвам...само да видим как ще стане прегледа, че какъв рев му удари докато докторката я пипаше днес...

# 724
  • Мнения: 56
Eли, успех!


радост а твоята кандидатура кога ще я одобрят...


Ами, тъкмо одеве ми писаха, че не я одобряват Laughing Което е напълно логично. Те си бяха писали хората, че търсят някой със специфичен опит, но аз реших все пак да се пробвам.

А може ли от плоскостъпиe да са чак такива болки, че да плаче Тити като я преглеждат newsm78

Дони, ми както мислиш, че и за двама ви ще е по-добре. Иначе си имате достатъчно забавления у вас, така че това няма да е водеща причина да го водиш.

Последна редакция: ср, 22 авг 2012, 14:44 от Радостчо

# 725
  • Мнения: 524
Ей, момичета, много ви благодаря за подкрепата   bouquet

Таис, не е полицията, споко  Mr. Green. Коментирали сме го и друг път с Бубето, че колкото и да обичам наказателното, не бих отишла там поради ред причини Wink Виж прокуратурата е друга работа, ама за там не мога да мисля на този етап, най-вече заради школата в НИП ( аз колко самонадеяно и надалеч мисля, нали  Joy, все едно изпитите са едни такива леснички, та НИП-а ми е проблема  Mr. Green) Ама ще се пробвам де, само ВСС да обявят конкурсите  Wink.
Някоя от вас пробвала ли се е на магистратските? Че така или иначе не сме типичната отчетна тема в бг-мама, та ако сте ходили да споделите как е било  Flutter

Уф, Лорини, дано всичко е наред с Тити. Моите и двете са плоскостъпи, ние с мъжа ми не сме. Но аз при Алексиев ходя и той ми кажа, че до 4-5 годишна възраст се оформя свода, да носят добри обувки, а лятото да ходят боси. Александрина я водих последно като проходи, абе на 1 година и 4 месеца май беше, а него от бебе, когато се прави ранната диагностика на ставите. Ще взема и аз да ги заведа пак  Thinking

Дони, третирай херписите с ацикловир. От напрежение ще да е, да минават бързо.

Ради, другият път ще стане, не спирай да пробваш  Peace

# 726
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Ц. Прическата е в петък Cry(на мен, не на него).
Утре, при условията на евентуалност - маникюр!
Аз не  съм се пробвала на конкурси!
Хареса ми адвокатстването. Но пък имах такива мераци като новобранец (кой ли няма, всъщност). Размера на рушвета (преди 10 г.), обаче ме втрещи. Сега е още повече.

# 727
  • Мнения: 925
Но пък имах такива мераци като новобранец (кой ли няма, всъщност).
Аз Mr. Green Никога не съм ходила по кОнкурси, нямам и намерение. В интерес на истината и любезно да ме поканят надали ще отида Mr. Green

# 728
  • Мнения: 387
радост, катерина не я боля от прегледа...а от това, че я пипа чужд човек, особено в бяла престилка...

# 729
  • София
  • Мнения: 3 249
Аз от Драганов знам, че към четвъртата година се гледа за плоскостъпие, понеже Хриси го водих Гого като проходи. Както той се изказа - два броя мъжки екземпляри, в добро физическо състояние и еднакви фабрични дефекти  hahaha За сега няма да го водя - понатам евентуално...

# 730
  • Ловеч
  • Мнения: 683
Дзън,дрън Mr. Green
Сега се сетих ,че ходенето по пясък е полезно,но натоварва  краката.Като бременна така го закъсах с единият крак,направо го влачех,заболя ме чак ставата горе.Оказа се че се е натоварил свода,та носих едни коркови стелки.И сега ги ползвам като почувствам умора.
Имам чувството ,че тъкмо Ивко ще се научи да се къпе сам и ще почна да къпя внуци Joy
Дони аз пък какво си мисля ,то какво било.
Аз на фризьор чак др .седмица ,фризьорката ми е на почивка,а на друга не се прежалвам да отида.

# 731
  • София
  • Мнения: 3 249
Божееее, Боже, какво доживях. Обикаля ме си тази вечер улиците и моят син ме заведе в кръчмата пред читалището. Настани се на масата на едни хора, изяде им пържените картофи, нахрани и мен...и ме дръпна да си ходим hahaha Бе то нали сме си на село - те познаваха баща му, аз поръчах на тръгване друга порция, за да компенсираме, но цялата ситуация беше толкова смешна...Гладът социализира май и забрави всякакви задръжки Mr. Green
Наздраве по случая

 А втори ден изкарваме със сухи гащи
Blush

# 732
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Дони   bouquet
Браво на детето. ЗНае какво да направи като е гладно!
Тоби, че ти очакваш да се къпе сам ли?

# 733
  • Варна
  • Мнения: 389

 А втори ден изкарваме със сухи гащи
Blush

 Peace

На ортопед не съм водила Ели от бебе...та не мога да се изкажа..

Днес ходихме на плаж..треперя да не хване някой вирус...ненормална работа:)

Последна редакция: чт, 23 авг 2012, 07:55 от Мим

# 734
  • Мнения: 774
Днес ходимена плаж..треперя да не хване някой вирус...ненормална работа:)

Докато бяхме в БГ мръднахме до Хасково и една вечер седим в едно заведение, Ивка я ухапали комари на няколко места по лицето и по ръчичките и една майка като я видя, си дръпна детето настрани, аз се приближих и тя ми вика: "Ама вашето дете да няма шарка?" Викам: "Ми, ако имаше, щеше да си стои вкъщи под карантина." Много ми стана смешно...
Не се вкарвай в някакви филми.  Това си е излишен стрес. Hug

Общи условия

Активация на акаунт