Истанбул 11

  • 51 095
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 571
Мога да си кажа в магазина какво искам...обаче като ми кажат цената...и гледам така  Shocked После ми я показват на калкулатор  Laughing

Същата съм и аз, питах на турски колко струва и после се опулвах  Joy

# 736
  • България, София
  • Мнения: 1 754
Анджи, още един прекрасен албум   bouquet

Редеми, завиждам ти благородно за уменията по турски. Аз доникъде не съм я докарала с уроците по турски и съм на средата още на първата тема  Embarassed

Сиссс, много странен сън. Пожелавам ти да я видиш Сюлейманието на живо. На мен много ми хареса, дори повече от Синята джамия. Може би защото нямаше толкова туристи и беше мноооого спокойно в нея. А и по - светла някак.
И аз снощи сънувах че в последния момент хващам някакъв препълнен истанбулски ферибот, ама докъде ме закара, не знам  Laughing

# 737
  • Мнения: 4 571
Ти си вече в предстартова треска  Grinning

# 738
  • Мнения: 8
Анджи, много полезна информация даваш, много се навих за този аквариум!   bouquet
И албума ти за вратите в Истанбул е много интересен, снимките са супер!  Heart Eyes
Шебечето като разучи плажовете да пусне малко инфо, че и мен ме влече.  Laughing Пък турски хич не знам, само от сериалите знам някой и друг лаф за добър вечер.  hahaha
Сюлеймание исках и аз да го посетя, но за съжаление не остана време, а ни беше на 2 пресечки от хотела, много яд ме хвана.  Crossing Arms

Кога ли и аз ще мога да се оправям на турски в Турция?! За съжаление и с английския много не ми провървя, защото попаднах на много малко хора, които да знаят, дори младежите по парковете, които питахме не владееха, което много ме очуди.  newsm78

# 739
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 HugА,и инглиш имаше ама малко Mr. GreenКато ми говорят бавно,по така разбирам. Но това лято и се упражнявам малко,миналото не можах. За мачове и спорт приказвхме,вие си ме знаете де Mr. Green но и за Истанбул,как сладко слагаме ударението на името на града,за Бейолу,Таксим,Истиклял,Естествено за Берг и Халит,за Али,за дизитата,абе голям Кеф ми беше!
 Hug Sunglasses

Сиссс-колко градуса е вече при вас? Mr. GreenА снимката-спечелихме ли?

Пине -не се смей! Crazy

# 740
  • Мнения: 4 571
Току що се зачетох в анкетата на Шебечето и видях, че 6 % са посочили, че чата им идва в повече, за това искам да ви се извиня   bouquet

# 741
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Сладкодумници, отивам да пиша нова тема  Hug

Редемче, ти само сканираш младежта и де що има стамбулски убавец за тебе взимаш, ама ха  Naughty Тука с Хелънчето млади моми останахме от всичките момци, дето ни взе  Crossing Arms Помисли за нас малко, дай предложи нещо  Laughing Hug

# 742
  • Мнения: 4 571
бе аз както съм тръгнала скоро ще съм май само мома!  Joy

# 743
  • София
  • Мнения: 13 141

На Пина ѝ каза, но на мен не си!  hahaha  И ще се смея на воля  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Само разясни как съчетаваш и двете. Нещо като кентавър в котко-оФцев вариант ли?  hahaha

На мен много ми хареса Сюлейманието, но някак от ремонта е станала прекалено нова. Все едно влизам в нова джамия, а не на няколко века. Може би след някой друга година ще е друго чувството.

Ох, ние на такъв скандал попаднахме в квартала под гръцкото училище, че със сигурност мъжът ми няма да поиска да стъпи там повторно (аз съм оптимист и си мисля, че не е постоянно явление  Wink). Беше точно като в някой филм. Първо започнаха да се карат 2-3 -ма, после дойде родата, после съседите (кой от прозорците, кой на улицата) и като се започна една патардия ... За секунди вече по улицата не се минаваше, а колата беше оставена малко след това място. Едва притичахме.  ooooh!  Имах чувството, че всеки момент ще започнат да раздават юмруци и ритници.  #Crazy

# 744
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Заповядайте в Тема 12

Общи условия

Активация на акаунт