Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 391
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 122
Благодаря ти elmi73 .Първото ми раждане и при мен беше с операция заради тесен таз,но беше много отдавна.Надявам се при теб всичко да е наред и възстановяването ти да мине много бързо и безболезнено.
 

# 61
  • Мнения: 27

teta014 сестра ми роди и трите си деца при Добрева, естествено раждане.  Още след първото раждане беше оволна и не се колеба за другите две.

# 62
  • Мнения: 122
Благодаря ти Donita_bs . Вече имам едно мнение за докторката благодарение на теб  и се радвам, че то е положително.
 

# 63
  • Мнения: 49
Оххх Душепеев, да не знае много, защото и там си намират уж причина да оперират дори и да е пожелание.

# 64
  • Мнения: 1 111
reni72 трябва да е родила вече,беше писала за секцио на 1 юни.Хайде Рени,очакваме те с разказ Hug

# 65
  • Мнения: 3
Оххх Душепеев, да не знае много, защото и там си намират уж причина да оперират дори и да е пожелание.
newsm10

# 66
  • Мнения: 6
Na 25.05., v 11.05 se rodi sina ni Nikolay - 3620kg, 51sm. Rodih sekcio v Devata, no ne sam dovolna. Shte razkaja sledvashtia pat

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 152
teolora честито бебче! Много да ви радва!

# 68
  • Мнения: 122
teolora честито бебче и от мен.

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 613
teolora, Честит ти син! Да е много здрав и много те радва

# 70
  • Мнения: 1 167
Здравейте момичета!
Нахлувам в темата ви с едно въпросче.

Имате ли някакви координати на д-р Гамишев освен в Девата?Кога преглежда в кабинета си в Бургас и как мога да си запазя час при него?На личния му номер или някакъв служебен?Благодаря предварително.

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте момичета!
Нахлувам в темата ви с едно въпросче.

Имате ли някакви координати на д-р Гамишев освен в Девата?Кога преглежда в кабинета си в Бургас и как мога да си запазя час при него?На личния му номер или някакъв служебен?Благодаря предварително.


Може да си запишеш час при сестрата в частния му кабинет на тел:  0889 078 323  ; а това е неговия: 0898 619 289
Успех  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 167
Здравейте момичета!
Нахлувам в темата ви с едно въпросче.

Имате ли някакви координати на д-р Гамишев освен в Девата?Кога преглежда в кабинета си в Бургас и как мога да си запазя час при него?На личния му номер или някакъв служебен?Благодаря предварително.


Може да си запишеш час при сестрата в частния му кабинет на тел:  0889 078 323  ; а това е неговия: 0898 619 289
Успех  Simple Smile

Благодаря !
На кабинета не отговаря изключен е ще пробвам пак по късно.
А кои дни е кабинета знаеш ли?

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте момичета!
Нахлувам в темата ви с едно въпросче.

Имате ли някакви координати на д-р Гамишев освен в Девата?Кога преглежда в кабинета си в Бургас и как мога да си запазя час при него?На личния му номер или някакъв служебен?Благодаря предварително.


Може да си запишеш час при сестрата в частния му кабинет на тел:  0889 078 323  ; а това е неговия: 0898 619 289
Успех  Simple Smile

Благодаря !
На кабинета не отговаря изключен е ще пробвам пак по късно.
А кои дни е кабинета знаеш ли?

Всеки месец графика е различен. Най-добре да се свържеш по телефона.

# 74

Общи условия

Активация на акаунт