Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 399
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 25
Здравей,CabuHka!Щом Ризова се мести в Лазур до Сарата,това е точно до нас.Ще ми кажеш ли колко ще ми излезе да ме прегледа за пола на бебока,със снимки и запис???Казаха ми,че в Девата струвало към 5о лева..Simple Smile

# 91
  • Мнения: 1 111
mamcheto 2012,имам час за края на другата седмица ,но и мен ме вълнува цената ,че и за ФМ имам час Tired

# 92
  • Мнения: 0
пак се включвам с досаден въпрос.Някой има ли телефона на д-р Ризова?
Моля да ми го напише на лични

# 93
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Здравейте,момичета Simple Smile Май е време и аз да се запиша тук.Чакам първо бебче.На 26 септември ми е термина.Следя се при Ризова.Мислех да раждам в Девата,но сега съвсем се обърках с тези размествания.

# 94
  • Мнения: 0
Благодаря ви за бързата реакция момичета,за номера на Ризова Hug

# 95
  • Мнения: 3
Здр. момичета!
Аз съм бременна в шести месец и докторката ми е д-р Ризова. Всички знаем за промените при нея и сега вече е в новия кабинет на ул. Места...Понеже тя ми води ЖК, може ли някой да ми каже сега трябва ли да взема ново направление за гинеколог от личната и да го занеса на Ризова? Към момента тя работи ли със ЗК?

# 96
  • Мнения: 27
Нима смяната на болницата е определяща за нейната работа със ЗК?  В чуденка съм, защото моята гинеколожка е Дорийска и въпреки смяната /от МБАЛ в Девата, от Девата в М. Рудник/ не е спирала да работи по ЗК в личния си кабинет.  Защо не отправите тези въпроси директно към  Ризова?
 Останах с много хубаво впечатление от нея преди, по време и след раждането Simple Smile
elena_bs още ти е много рано и имаш доста време преди да  се спреш на наблюдаващ бременността.
stefanel   разпитай какви ще са условията за новороденото в новата болница, преди да направиш своя избор. 
  Рени, честита Ви дъщеричка, нека расте щастлива и носи с гордост това красиво име.

# 97
  • Мнения: 3
Досега ЖК се водеше от нея, но в МЦ Св. София, затова сега преместването й в нов кабинет, налага да се вземе такова направление. Вече разбрах... Grinning
Рени72 Честита дъщеричка, да ви е жива и здрава, много щастие да ви носи! Дори й видях снимката в сайта на ДМ, много е сладичка! Grinning

# 98
  • Мнения: 0
Днес звънях на др.Ризова,за да я питам дали все още работи с нзок ,но не ми вдигна,по нататък ще пробвам пак.

# 99
  • Мнения: 1 111
От Ризова знам,че е възможно този месец да не работи със здравната каса.
Рени,честито! Да ви е жива и здрава малката кукла!

# 100
  • Мнения: 7
Досега ЖК се водеше от нея, но в МЦ Св. София, затова сега преместването й в нов кабинет, налага да се вземе такова направление. Вече разбрах... Grinning
Рени72 Честита дъщеричка, да ви е жива и здрава, много щастие да ви носи! Дори й видях снимката в сайта на ДМ, много е сладичка! Grinning

На мен ми каза, че не е необходимо направление, тъй като тя ми води ЖК. Този месец май няма да работи със здравна каса, защото каза че болничния ще ми го пусне със задна дата като си уреди нещата с НЗОК.

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 176
Момичета при мен от известно време наблюдавам, че ми потичат някакви капчици по крака след малка нужда. Чудя се дали това са водите, понеже цветът е блед, все едно сапунена вода. Със сигурност не се изпускам. И ако това са води, възможно ли е така да си ми изтичат чак до термина, до който има още 21 дни  newsm78

# 102
  • Мнения: 6 395
Тапата е по- скоро.... newsm78

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 176
Тапата не е ли гъста, примесена с кръв?

# 104
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 652
Момичета при мен от известно време наблюдавам, че ми потичат някакви капчици по крака след малка нужда. Чудя се дали това са водите, понеже цветът е блед, все едно сапунена вода. Със сигурност не се изпускам. И ако това са води, възможно ли е така да си ми изтичат чак до термина, до който има още 21 дни  newsm78
Ако имаш съмнения, че са води отиди да видят. Не е шега работа това. Не искам да те шашкам, но аз имах дупка в мехура и докато се усетя беше станало късно и се наложи да преидзвикаме раждане. По принцип те имат свойство да се възстановяват до известно количество, но отиди. Аз също мислих, че е изпускане или течение, или пък от Полижинакса, който слагах тогава, а то се оказаха води....
Тапата е съвсем друго нещо и няма как да я объркаш  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт