Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 483
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 114
Честити бебочета! Да са живи и здрави!!!! Колкото повече бебенца, толкова повече радост Simple Smile

А скоро среща очертава ли се?

# 196
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 549
Танче, Шоки благодаря Ви момичета - в къщи сме от вчера ....  все едно не съм гледала бебе  Crazy
Галето е родена на 16.06 със секцио благодарение на д-р Гамишев ....реанимирали са я и слава Богу и на д-р Колева е проплакала в 17.30часа  Simple Smile .... 3.240кг. и 52см. 
аз също като по-голямата част от групата попаднах в Дева Мария в момент в който нямаше свободни стаи и прекарах целият ден в предродилна зала .... не искам да казвам каквото и да е важното е, че мъничката ми шушулка е жива и здрава -другото е нищо ..... Много съм благодарна на Гамишев  и на детските лекари, както и на Светлето Николова -другите не мога да коментирам ....
Болницата продължава да и куца организацията и дълбоко се надявам да си изяснят какво значи планово секцио ,но едва ли  Mr. Green

# 197
  • Мнения: 4
Видяло се е, че ще се ражда в Девата.. В МР 300лв няма да дам, мъжа пък не дама да раждам в окръжна.. Та да питам с голям страх и голяма доза отвръщение и погнуса, този "д-р" Люцканов изражда ли  smile3517 ? Че ако се падна при него ще вляза във WC-то да родя!!!  Sick

# 198
  • Мнения: 6 717
Мадам тиква, свикна ли с режима на Галето Crazy
Не е ли по-важно при кой лекар ще раждаш, а не в коя болница newsm78

# 199
  • Мнения: 6 395
Д-р Люцканов изражда в Девата в комбинация с Гамишев и е много добър лекар newsm78?

# 200
  • Мнения: 6 717
Д-р Люцканов изражда в Девата в комбинация с Гамишев и е много добър лекар newsm78?

Други коментари има за него в темата за бургаските гинеколози Wink

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 10
От днес и ние сме си в къщи и се гледкаме с малкия бебок.

# 202
  • Мнения: 6 717
Светле, чудесно  bouquet
Много щастливи мигове ви желая Hug

# 203
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
От днес и ние сме си в къщи и се гледкаме с малкия бебок.
Хайде,чакаме подробно разказче за раждането  Simple Smile

# 204
  • Мнения: 49
В темата за гинеколозите може да прочетеш за всички доктори, както много положителни, така и много отрицателни мнения.

# 205
  • Мнения: 6 395
Той човека, може да не става за фм, тъй като не е специализирал изобщо това,  но като са го задължили от Девата да прави.......но като гинеколог, за мен е добър професионалист, а аз съм обиколила доста такива за две години стерилитет и имам поглед.

# 206
  • Мнения: 25
Здравейте мами! На 16.06 изненадващо  се роди нашата малка принцеса Мартина- 2610гр., 48см! Благодаря на Д-р С. Драгнева за любезното посрещане, на прекрасните лекари Д-р М.Минчев, Д-р Гамишев, на акушерката Нина Каприева, на всички, които се грижиха мен и моето бебе. Бъдете живи  здрави!!!! Hug

# 207
  • Мнения: 6 717
Той човека, може да не става за фм, тъй като не е специализирал изобщо това,  но като са го задължили от Девата да прави.......но като гинеколог, за мен е добър професионалист, а аз съм обиколила доста такива за две години стерилитет и имам поглед.

За майката родила дете с увреждане, едва ли обяснението е толкова просто Rolling Eyes

# 208
  • Мнения: 6 395
Така е  Confused Да не дава Господ да се случи на никого

# 209
  • Мнения: 122
novamama,Светленце и Мадам тиква честити ви бебчета,много да ви радват и да са много здрави, а на вас ви пожелавам бързо възстановяване.  bouquet

Искам да попитам знаете ли дали е имало на 21ден на отворените врати в М.Р.болницата и дали е имало училище? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт