Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 407
  • 744
  •   1
Отговори
# 315
  • Бургас
  • Мнения: 420
svelenceto, нормално или секцио ражда?

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета,
аз не съм писала до сега в темата, но редовно я следя. Сега когато се попита за д-р Душепеев няма как да остана безучастна. Когато разбрах, че съм бременна отидох в частния му кабинет на преглед (бях му пациентка от няколко години). Още като ме погледна и каза, че трябва да ми прави кюретаж. Даже не бях чувала какво е това. Обърка датите с около 2-3 седмици някъде. (после ми казаха, че може и да е бил пил). Както и да е не мога да ви опиша в какво състояние си трагнахме с мъжа ми от там. ДОбре, че беше той - не му повярва и така изчакахме 2 седмици и се появи всичко което трябва. Сега съм бременна в 5-ти месец. Ако мога да спестя такъв ужас на друга жена с този пост много ще се радвам - затова го пиша. Никога няма да забравя ужаса, който преживях в онзи момент. Кошмара през тези седмици в които денонощно плачех и се моля всичко да е ок. А аз му повярвах в онзи момент и ако бях казала ок, кога да дойда за кюретажа, моето бебче, което сега расте в мен, можеше да го няма Sad

# 317
  • Бургас
  • Мнения: 176
Аз Душепеев само отстрани мога да коментирам. Не ми е следял бременността, не ме  израждал, веднъж само мина на визитация докато бях в болницата. Всичките пъти, в които се срещах с тзои човек - на отворените врат, в деня на раждането покрай другите родилки и на визитацията, ми направи много неприятно впечатление - един надут, на моменти много отблъскващ,  с ужасно чувство за хумор и създаващ представа за голямо величие човек. С една дума - леке. Обидих го достатъчно, а може и просто да е с такъв характер. Едва ли към пациентките си, които му плащат е такъв.

# 318
  • Мнения: 25
Здравейте на всички мами и очакващи скоро да бъдат такива Simple Smile
Бих искала да попитам онези от вас, които имат информация за МБАЛ Бургас-- дали бебчетата се оставят при майките през деня, или са в детско отделение и им ги носят само за кърменето....
За сега се очертава там да раждам и бих се радвала, ако бебо е при мен- така ще имам поглед над повиването, къпането и други рутинни процедури, които след изписването- мен ще чакат  ooooh!
Хубав и прохладен ден, мамчета   grinning039

Бебето е при теб:) през целия ден. Само го вземат за смяна памперс и вече за къпане. Като последната вечер преди изписването те викат да ти покажат цялата процедура по къпането



Благодаря за свежата и бърза информация! Simple Smile
Тайничко се надявах, че ще сме с бебо в една стая. Бях чувала, че са при майките през деня, а вечер ги вземат, за да ги обслужват по-лесно.
 А, забравих да попитам още нещо- как стои въпроса с кърменето- насърчават ли го, помагат ли и обясняват ли, или гледат да се улеснят с помпички за кърма и шишета?
За мен е много важно, защото бих искала (ако няма противопоказания разбира се), да се закърмим още след самото раждане, а не като отидем вкъщи бебето да е свикнало вече на шише и да не иска да суче.

# 319
  • Бургас
  • Мнения: 10
svelenceto, нормално или секцио ражда?
Нормално.

# 320
  • Мнения: 1 111
Момичета,знаете ли нещо за новата болница в М.Рудник?
Уж за края на юни беше откриването,а то вече и юли преполови newsm78

# 321
  • Мнения: 122
Момичета,знаете ли нещо за новата болница в М.Рудник?
Уж за края на юни беше откриването,а то вече и юли преполови newsm78

До колкото разбрах на 19,07,2012 от 10,00часа ще има отворени врати и училище за бременни в болницата. Информацията ми обаче не е сигурна. Смятам утре  да отида да проверя.

# 322
  • Мнения: 4
Знае ли се кои лекари ще работят в тази нова болница и дали ще е на приниципа на Дева Мария?

# 323
  • Мнения: 0
здравейте,
може ли някой да ми даде повече информация за др Иванка Ковачева...

# 324
  • Мнения: 25
здравейте,
може ли някой да ми даде повече информация за др Иванка Ковачева...

Аз лично съм много доволна от нея. Като цяло обаче съм чела и чувала за всички лекари колкото лоши, толкова и добри отзиви и не знам до колко може да сме обективни.(аз ходя в частния й кабинет, където ми следи бременността)
Някои казват, че взема скъпо- аз съм от Варна по принцип, и цените там са същите, така че не ми се вижда скъпо.
Други казват, че е по- сприхава като характер- тук мога да кажа, че с мен и моите познати които ми я препоръчаха се отнася прекрасно.
И най-важното, мисля че е добър специалист и разбира от много неща, работи старателно и другото хубаво- има добра апаратура, което е от полза за някои евентуални усложнения (не дай си Боже) .
Разбира се ще има и много негативни коментари след това от хора, които са разочаровани, така че моят съвет е- отиди лично и прецени дали тя е твоят лекар. Най-важното е ти самата да имаш доверие на доки, защото каквото и да се пише и коментира- винаги ще е субективно.
Пожелавам ти да намериш правилният за теб доктор и да нямаш причини за притеснения!!!

# 325
  • Мнения: 1 111
Момичета,знаете ли нещо за новата болница в М.Рудник?
Уж за края на юни беше откриването,а то вече и юли преполови newsm78

До колкото разбрах на 19,07,2012 от 10,00часа ще има отворени врати и училище за бременни в болницата. Информацията ми обаче не е сигурна. Смятам утре  да отида да проверя.
Оф,щях да ти пиша,че може да мина,а то днес било 19 ooooh!
Ти ходи ли?

# 326
  • Мнения: 122
Цитат
Оф,щях да ти пиша,че може да мина,а то днес било 19
Ти ходи ли?

Ходих. Имаше презентация за стволовите клетки на фирма "Cryo save" и представител от фирма нук. Запознаха ни с техните продукти. После ни разведоха из болницата. Тя все още не работи. За сега разбрах, че последната дата за пускане на родилното е 27,07,2012г. На 02,08,2012г пак ще има лекция от 10,00часа. Може би вече тогава да ни разведат в напълно завършената родилна зала и прилежащите отделения.

# 327
  • Мнения: 39
Здравейте!Исках да ви  питам за добър педиатър в Меден Рудник.Ще съм благодарна,ако споделите  Hug

# 328
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен! И Аз търся педиатър в Меден Рудник. Ще се радвам мамите от МР да споделят, при кого водят децата си.

# 329
  • Мнения: 122
Моето дете е при д-р Румяна Маринова и засега съм доволна от нея. Гледа да лекува детето предимно с хомеопатия, но ако случая е по-тежък изписва и антибиотик. Дава и редовно направление, ако случайно не е в нейната специалност.Кабинета и се намира в блока  под бакардито. Часовете са с предварително записване и така не се чака много.

Общи условия

Активация на акаунт