Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 358
  • 744
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 111
teta014 ,мерси за инфото  bouquet
На 2 задължително  съм там Peace
 

# 331
  • Мнения: 39
И още нещо исках да попитам.Кога трябва да се избере педиатър -сега или след като родя?
Тета,мерси за отговора Simple Smile

# 332
  • Мнения: 96
И още нещо исках да попитам.Кога трябва да се избере педиатър -сега или след като родя?
Тета,мерси за отговора Simple Smile
По-добре сега, за да имаш време да поговориш с педиатъра и да се уточните как ще процедира като се появи бебето. Защото след това ще си имаш доста грижи покрай мъника и е по-добре да си изяснила този въпрос Simple Smile

# 333
  • Мнения: 122
danaya80 наистина е по-добре предварително да си избереш педиатър и да говориш с него. Също така питай за посещението в къщи дали ще дойде. Първият ни педиатър на мен ми въртеше номера ,че била много заета и не можела да ни посети щом на бебето всичко му било наред. Съответно като се разболя на 14дни искаше да си водя детето в болницата на преглед. След като и отказах трябваше да и плащам такситата за отиване и връщане от нас защото не и било удобно мъжа ми да я вземе. Добре че сега най -накрая съм си намерила подходящия за моето дете педиатър.

teta014 ,мерси за инфото  bouquet
На 2 задължително  съм там Peace
 


 И аз ще гледам да отида, че после училището ще почива и чак септември щели да почват отново с лекциите.

# 334
  • Мнения: 39
Благодаря ви отново Hug
Тета,именно за това искаме педиатъра да е от Меден Рудник.Д-р Румяна Маринова само кабинета ли е е в МР или си живее тук?

# 335
  • Мнения: 122
danaya80 на този въпрос не мога да ти отговоря. Не съм се заинтересувала досега. Сериозни проблеми съм нямала откакто съм при нея и не ми се е налагало да я ползвам извънредно. Обаждала съм и се и тя ми казва какво да направя или къде да отида.

# 336
  • Бургас
  • Мнения: 420
данайче, д-р Гунчева е много добър педиатър и си е от Меден Рудник. Кабинета й е в 421 блок.

# 337
  • Мнения: 122
данайче, д-р Гунчева е много добър педиатър и си е от Меден Рудник. Кабинета й е в 421 блок.

 С вас се гоним из темите Simple Smile.
Предният ни педиатър беше тя. Въобще не съм доволна от нея нито направления ми даваше, нито изследвания ни правеше бе просто е много компетентна жената. Два пъти  в болницата искаше да ни вкара. При нея до много сериозни положения сме стигали.
 Melly.G дано вас да ви лекува както трябва.
Не искам да ми се разсърдваш просто реших да си изкажа моето мнение за нея, то сигурно и за Маринова има негативни изказвания, но аз засега съм доволна от нея ще видим живот и здраве и за бебето как ще е. Hug

# 338
  • Бургас
  • Мнения: 420
А, нали за това е форум Hug За какво да се сърдя. Ако не ти е харесало, значи има за какво. Тя ми е била предиатър на мен и брат ми. Доволна съм. На мен никога не ми е отказвала направление, гледа да изписва АБ само в краен случай, винаги ми вдига телефон. Аз преместих сина ми от Караджова при нея, макар, че живеем в центъра (родителите ми са в Меден Рудник), та комбиираме ходенията, като се налага Laughing

# 339
  • Мнения: 122
Melly.G радвам се че ви обръща внимание   bouquet

# 340
  • Мнения: 25
Оооххх, майчета, аз не знам как ще я караме....   newsm78 
Живея в Приморско (там се омъжих, иначе съм от Варна), та при нас няма такива екстри като педиатър и се притеснявам много как ще я караме. В малките градове се процедирало по следния начин- записвам бебчо при единия от двамата общопрактикуващи лекари, с които разполагаме и като дойде време за специалисти- моля се да има останали направления, защото били под бройка за всеки месец  #Crazy

Аз и сега всеки месец ходя на ЖК в Бургас, и виждам колко е трудно, но предполагам, че ще е най-добре и за бебчето да намерим добър лекар там и щем- не щем, да пътуваме при нужда. В Приморско дори си нямаме денонощна аптека, спешен кабинет и тем подобни.... трудно ми е все още да свикна да живея там и се притеснявам какво ще правим като дойде малкия на бял свят.

Само се моля да е живо и здраво бебчето и да не се налага да се действа екстремно и по спешност  Praynig

# 341
  • Бургас
  • Мнения: 420
Melly.G радвам се че ви обръща внимание   bouquet
Hug
Tetka, сподели за МР болницата, моля Hug Местим се пак тук, да е спамим отчетната smile3521

# 342
  • Мнения: 105
И още нещо исках да попитам.Кога трябва да се избере педиатър -сега или след като родя?
Тета,мерси за отговора Simple Smile

По добре е да си изберете педиатър преди да родите. Да се разберете с педи когато си дойдете с бебе в къщи кога да дойда за да го прегледа - това най-често се случва в първия или вторие ден:)

# 343
  • Мнения: 122
Melly.G радвам се че ви обръща внимание   bouquet
Hug
Tetka, сподели за МР болницата, моля Hug Местим се пак тук, да е спамим отчетната smile3521

На 02.08.2012 ще има лекция и ще ни разведат из болницата. Лекцията е от 10.00часа и с продължителност 1,30 после ни водят да разгледаме болницата.
Аз като ходих още не беше напълно оборудвана. Направи ми впечатление, че всичките стаи са с един и същи цвят точно както са боядисани болниците. Не са като в окръжна с меки цветове. Затова смятам да отида и на 02 тъкмо тогава ще разбера и цените. Казаха, че родилното ще започне да работи след 27.07.

# 344
  • Мнения: 8
Днес си взех 45дните болничен. Лекарят ми каза секцио по мед. причини, бебе седалищно. Питам го в "девата "ще трябва ли да плащам след като той казва, че трябва да е секцио, а той - да плаща се независимо то това, че е по мед. причини, и в МБАЛ-а да отидеш-секциото ще си го платиш, касата не го поемала. А преди почти 5години като родих секцио по мед. причини в Сливен"Ева", защо не ми взеха никакви пари? Сега съм в голяма чуденка къде.

Общи условия

Активация на акаунт