Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 415
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Бургас
  • Мнения: 166
Аз също не мисля, че в темата се "дъвчат глупости". Все пак не всички се следим при Ризова, че да черпим актуалната информация от нея.
Форумът е точно за това.

# 511
  • Бургас
  • Мнения: 420
Хайде да успокоим топката вече. Пере ни хормона здраво всичките.
Така е, форума е за това, за да се обменят мнения, но темата вече е дискутирана.
По- специално искам да се обърна към калисто - виждам, че всеки един момент се очаква да родиш (аз съм близо месец след теб). Въпреки това ходя, питам и си търся. Не чакам само на форума (при цялото ми уважение към мамите събрани тук Hug Това което е добре за мен, за теб може да е зле. За това и има ден на отворени врати - всеки сам да види със своите очи, да чуе със своите уши какво му се казва и да си прецени. Hug
Не приемай думите ми заядливо или с лошо (далече съм от заядливия тон) -  просто ако аз имах-нямах 1 седмица докато родя, определено щях да съм обиколила вече всички възможни болнични заведения и да съм направила своя избор Peace
Айде, мир вам и по-споко с нервите, че знаее на кого най-много се отразяват негативните вълнения Peace

# 512
  • Мнения: 60
Съгласна съм с Melly.G, но всеки сам преценя на какви източници на информация да разчита.
Та за новата болница - мога смело и доста отговорно да заявя, че НЯМА ИНФО кога ще отвори, нито на ниво община, нито на ниво МЗ. Може да отворят утре, може и след 2 месеца. Честито!
И аз като още няколко мами тук съм в разкрачено положение (а можеше и да е надупено), но си направих труда още в началото на 9 месец да си пусна заявление в ДМ, да си запазя час за всеки случай при АГ там и да си имам резервен вариант и за МБАЛ. Проверила съм си опциите за седмицата 20-27.08 (седмицата, преди термина ми) и си знам графика на АГ в двете болници. Ако Бебка реши да излиза по-рано - лесно е - чантата, гащите и в таксито към ДМ по спешност Simple Smile
Няма място за драми и притеснения!
Успех на мамите, които разчитат на информация от форума.
На всички леко бременеене!

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 255

Някой може ли да ми даде инфо за д-р Чепилева - педиатър в МЦ II в Славейков? Мисля, че е крайно време дасе насоча към педиатър Simple Smile
Като изключа последния път,в който докторката доста се изложи,предните около 4-ри пъти като ходихме при нея бях доволна.И тъй като доста объркано го написах ще кажа,че според мен д-р Чепилева е добър избор за МЦ II  Peace

# 514
  • Мнения: 60

Някой може ли да ми даде инфо за д-р Чепилева - педиатър в МЦ II в Славейков? Мисля, че е крайно време дасе насоча към педиатър Simple Smile
Като изключа последния път,в който докторката доста се изложи,предните около 4-ри пъти като ходихме при нея бях доволна.И тъй като доста объркано го написах ще кажа,че според мен д-р Чепилева е добър избор за МЦ II  Peace

Мерси за инфото, аз съм в тих ужас към кой в Славейков да се насоча.
За другите имаше мнения в стари теми, но за Чепилева, йок Simple Smile

# 515
  • Мнения: 122
Добро утро момичета. Да се включа с един въпрос. Може ли да ми кажете някой евтин магазин или склад откъдето да на пазаря всичко необходимо за бебето и мен за първите дни/биберон,шишета,термометри,подплънки и т.н./.
Смятам да ходя на Бамболино в Зорница  ама не знам дали имат и евтини неща. Спряла съм се на марките на нук,нуби и бертони -по -евтини. Там дали ще ги има newsm78?

# 516
  • Мнения: 6 704
Където и да съм обикаляла за мен В Бамболино е най-евтино Peace

# 517
  • Мнения: 1 111
Melly.G ,естествено,че съм направила избор къде ще раждам Peace Спокойна съм и чакам момента Peace
Отдавна съм регистрирана във форума ,за да чакам някой с злобните си коментари да ми каже,как и какво да правя Stop
oHa3u,глътни си хапченцата и се успокой ooooh!

# 518
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен....не съм писала след раждането за което се извинявам,но нямам време...някои от вас знаят как е с бебешок на главата.......Имам един въпрос синът ми е на 3 м вече  и е на адаптирано мляко..но от известно време насам като му давамм  биберона се свива и мръщи все едно има колики отново...пробвах да сменя млякото,но явно не съм улучила точното...моля за съвет...

# 519
  • Бургас
  • Мнения: 242
Добро утро момичета. Да се включа с един въпрос. Може ли да ми кажете някой евтин магазин или склад откъдето да на пазаря всичко необходимо за бебето и мен за първите дни/биберон,шишета,термометри,подплънки и т.н./.
Смятам да ходя на Бамболино в Зорница  ама не знам дали имат и евтини неща. Спряла съм се на марките на нук,нуби и бертони -по -евтини. Там дали ще ги има newsm78?
Провери  на магазин "Тема"  на складовете в славейков.

# 520
  • Мнения: 105
здравейте момичета:)

Моля ви не е нужно да се заяждаме тук. Това е мястото където можем да си помогнем взаимно, да си дадем съвет една на друга. Нека запазим добрия тон:)Simple SmileSimple Smile Благодаря ви:)

Относно покупките може да проверите и в Слон Балон в Славейков: http://slonbalonbg.com/
Бамболино също защо не:)

# 521
  • Мнения: 38
Аз също пазаря от Тема магазини.Нямам възможност да обикалям да търся други.tania_burgas За пореден път попадам на такива заядливи или разногласия или не знам как да го нарека, че си мисля трябва някой да пусне тема:Всички заядливи да заповядат!!!(примерно)

# 522
  • Мнения: 8
Благодаря ви момичета за подсещането за Темата, нещо я бях забравила.

# 523
  • Мнения: 25
 До jana_ilieva и всички, които ги интересува д-р Ковачева.
Днес бях на ЖК в кабинета й и тя потъврди, че вече ображда само в Дева Мария. Тоест не работи повече в МБАЛ.
До колкото разбрах, обаче, не е на щат там и май няма дежурства, а само води "своите" пациентки от частната си ЖК, и евентуално е опция за избор на екип, ако някой държи тя да го ображда.

Иначе бебчо е добре  Hug 30г.с.+1 ден и вече е 1 600гр. За жалост е седалищен, но се надявам, че ще се обърне до края. Все пак има още доста време, но не е лошо да побърза, че "квартирката" му отеснява и ще стане по-трудно да се завърти Simple Smile

Хубав и прохладен ден на всичк   bouquet

# 524
  • Бургас
  • Мнения: 242
А каза ли каква и е тарифата за избор на екип?Май аз съм една от последните,които оперира в МБАЛ.

Общи условия

Активация на акаунт