Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 428
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2
Вчера разбрах, че болницата в М. Р е получила нужните документи и до дни трябва да заработи в пълна пара. Д-р Ризова също ще е там. В интерес на истината инфото ми е от лекари в МБАЛ и просто препредавам...

# 556
  • Бургас
  • Мнения: 561
Танче, излизаме преди обед и вечер към 6-7 в парка на Славейков до Билата. Ако ме засечеш, обади ми се. Ние сега сме таткото обикновено на разходки, че е без работа, а аз още нямам много познати майки. Количката ни е Кенгуру Виктория жълто и сиво  Laughing

tedincence, днес мисля че се разминахме няколко пъти из парка на Славейков  Laughing Аз съм с малинова количка за близнаци, а девойките бяха с розови рокли днес  Laughing
Иначе, ние сме почти всяка сутрин на Мистрал или Сънрайз да пием кафе, от 9:30 до към 11:30  Peace

# 557
  • Мнения: 105
Танче, излизаме преди обед и вечер към 6-7 в парка на Славейков до Билата. Ако ме засечеш, обади ми се. Ние сега сме таткото обикновено на разходки, че е без работа, а аз още нямам много познати майки. Количката ни е Кенгуру Виктория жълто и сиво  Laughing

tedincence, днес мисля че се разминахме няколко пъти из парка на Славейков  Laughing Аз съм с малинова количка за близнаци, а девойките бяха с розови рокли днес  Laughing
Иначе, ние сме почти всяка сутрин на Мистрал или Сънрайз да пием кафе, от 9:30 до към 11:30  Peace


аз вече разбрах коя от всички майчета в нашия парк си тединце. така че следващия път като те видя ще ти се обадя. познаваме се и с мама GJK  от доста време:)

# 558
  • Мнения: 17
Момичета, едно техническо питане - забелязах, че от известно време вратата  в банята ни леко се е навлажнила отдолу, т.е. като се къпем, банята ни е такава, че няма начин вратата да не попива малко вода отдолу.
Имате ли представа, освен смяна на вратата с друга /а тя е на има няма няколко месеца/, има ли някакво фолио по магазините за изолация поне на част от вратата? newsm78

# 559
  • Мнения: 38
Благородно ви завиждам как сте се надушили всички из Славейков.Да взема да се преместя и аз там че да се присъединя към вас ако ме приемете:).В центъра няма никой май или не се е обадил до сега.Sad
 jana_ilieva лично аз не знам такова нещо,единствено може да те спаси да я боядисаш(в зависимост от какъв материал е вратата)

# 560
  • Мнения: 430
Аз съм от центъра smile3521
Мамите по кварталите са по-задружни докато в центъра всеки се прави на по-тежък от колкото е! Simple Smile)))

Последна редакция: сб, 18 авг 2012, 15:38 от -Bibo-

# 561
  • Мнения: 38
Аз не съм от тях макар да живея в центъра.Моите приятелки са с по големи дечица и са пръснати из кварталите.Аз за това писах да взема да се изместя в Славейков.Свекитата имат един апартамент там ама го дават под наем.Мога да направя нещо по въпроса... Joy
-Bibo-  Там си имате Борисова градинка и там има мами.Ходя и там защото етърва ми ако така ми се води че съм скарана с роднинските връзки ходят там и някой път излизам с тях.Аз живея в другия край към морската.

# 562
  • Мнения: 430

-Bibo-  Там си имате Борисова градинка и там има мами.Ходя и там защото етърва ми ако така ми се води че съм скарана с роднинските връзки ходят там и някой път излизам с тях.Аз живея в другия край към морската.
Моите приятелки също са пръснати из кварталите или в др.части на центъра,а пък ние отскоро сме във Възраждане и не съм с много добро впечатление от майките,затова и написах по-горното! Peace

# 563
  • Мнения: 38
Да да определено си е така.В кварталите са по задружни.Не ми е приятно с такива хора както писа и ти.За това предпочитам да изляза сама повечето случаи в морската и да се прибера.Както се казва по добре сам от колкото зле придружен. Wink

# 564
  • Бургас
  • Мнения: 166
И аз съм от центъра и от сега го мисля с кого ще бутаме количките (живот и здраве догодина). Вярно е, че мамите из кварталите са много задружни, тука дори не мога да намеря с кого да си бременея  Grinning

# 565
  • Мнения: 105
EEE не така бе мами:) вярвам, че и в центъра има добри майчета:)

# 566
  • Мнения: 38
Танче като се замисля явно не сме попаднали ние на такива,иначе сигурно ще има.А и като се замисля не съм ги търсила кой знае колко упорито.А и като гледам докато се намерят такива мами малката ще ходи на ясла вече.Simple Smile

# 567
  • Мнения: 390
И аз съм от центъра и от сега го мисля с кого ще бутаме количките (живот и здраве догодина).
ами може да бутаме колички заедно  Wink къде в центъра си  Simple Smile На мен пък не ми харесва Борисовата градина и вероятно ще ходя в Морската, макар и първата да ми е значително по-близо  Rolling Eyes

# 568
  • Мнения: 0
Здравейте мами! И аз живея близо до морската, 13 октомври ми е термина, така че се надявам да се запознаем с някоя мама наблизо и октомври-ноември да разхождаме количките заедно!
Лека вечер

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 176
Танче, излизаме преди обед и вечер към 6-7 в парка на Славейков до Билата. Ако ме засечеш, обади ми се. Ние сега сме таткото обикновено на разходки, че е без работа, а аз още нямам много познати майки. Количката ни е Кенгуру Виктория жълто и сиво  Laughing

tedincence, днес мисля че се разминахме няколко пъти из парка на Славейков  Laughing Аз съм с малинова количка за близнаци, а девойките бяха с розови рокли днес  Laughing
Иначе, ние сме почти всяка сутрин на Мистрал или Сънрайз да пием кафе, от 9:30 до към 11:30  Peace

Дааа, аз се загледах по малките принцеси, че едната ти беше в ръката, а другата в количката и се замислих какво става, ако и двете ревнат да ги държиш. Мислено ти се възхитих  Grinning
Аз днес съм доволна, че вече се запознах Танчето и Герито и малката ще си има другарчета като порасне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт