Бургаски майчета - 10 тема

  • 57 363
  • 744
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 25
Майчета,я кажете от къде мога да си купя стикери за декорация на стените?
Aз си купих от www.tinydeal.com тези две теми:
http://www.tinydeal.com/diy-wall-sticker-winnie-the-pooh-theme-p-32623.html
http://www.tinydeal.com/diy-self-adhesive-wall-decoration-sticke … pooh-p-33720.html
Притеснявах се да не са им размити цветовете или да не са на кофти фолио, но останах приятно изненадана.


Лелеее, влюбих се в тези стикери  Peace  Crazy Обожавам Мечо Пух и искам такива, но за жалост са ни много груби стените- не е фина шпакловка, ами едра мазилка  Cry Може да пробвам поне на вратата и на гардеробчето да сложа  Heart Eyes

# 646
  • Мнения: 29
Има ли желаещи бременни за йога? Ако има, да сформираме група да ходим в йога-център Хридая.
Обадих им се, но нямат желаещи за група. Сигурна съм, че ще ви хареса там, а и сега септември като се захлади ще става за йога.

# 647
  • Мнения: 1 111
Ale nua,ако ставаше с разходки отдавна трябваше да съм родила.Днес ходих пак да слушаме тонове,разкритие имам 2см. ,всичко уж е наред и продължавам да чакам.Другата седмица евентуално може да се предприеме нещо.
kalka ,аз може и Черноморска да дочакам.
Стикери съм поръчвала от Тинидайл,хубави са,обаче пристигнаха увити на руло и после много трудно се лепиха на стената.Същите стикери съм виждала и в магазините за левче /в района на х-л България/

# 648
  • Мнения: 39
Благодаря ви ,момичета за отговорите Hug,Мен по скоро ме инересуват стикери на цветя,че ми е влязла една муха в главата и няма излизане  Laughing
Гледам,че има доста мами,които вече очакват с нетърпение раждането на малките сладури.И аз вече няма търпение ,а имам ощеее време,и си мисля какво ли ви е на вас.КАто нищо и аз да пренося ,че признаци йок  Crossing Arms.А как ми се иска да си го гушна бебока.... Blush
Айде скоро да се раждат и да ви радват мъниците  Hug

# 649
  • Мнения: 96
Благодаря ви ,момичета за отговорите Hug,Мен по скоро ме инересуват стикери на цветя,че ми е влязла една муха в главата и няма излизане  Laughing
Гледам,че има доста мами,които вече очакват с нетърпение раждането на малките сладури.И аз вече няма търпение ,а имам ощеее време,и си мисля какво ли ви е на вас.КАто нищо и аз да пренося ,че признаци йок  Crossing Arms.А как ми се иска да си го гушна бебока.... Blush
Айде скоро да се раждат и да ви радват мъниците  Hug

Даная такива стикери можеш да си поръчаш във всяка рекламна агенция, плюсът е, че можеш да си избереш всякаква картинка, дори и снимка на детето, може да се направи във всякакви размери, дори и да ти ги залепят. Simple Smile

# 650
  • Мнения: 43

danaya80 Такива стикери на цветя съм виждала в Джъмбо, както и в Домко Simple Smile

# 651
  • Мнения: 172
Има ли желаещи бременни за йога? Ако има, да сформираме група да ходим в йога-център Хридая.
Обадих им се, но нямат желаещи за група. Сигурна съм, че ще ви хареса там, а и сега септември като се захлади ще става за йога.

аз съм от желаещите , но до края на септември отсъствам от града. аз съм от януарските мами, мога да разпитам за желаещи в нашата група. Видях че има и ПИЛАТЕС , можем да обсъдим най -благоприятния вариант ( ако и другите мами искат де ).

# 652
  • Бургас
  • Мнения: 30
Привет мами Simple Smile
И аз съм от януарските мами, но ще съм в града чак ноември месец.. и тогава мога да се включа  Simple Smile

# 653
  • Мнения: 0
Моят термин е за днес, обаче нищо все още. Чакане.... И аз съм се насочила към Дева Мария,  нормално раждане, надявам се.
Tanichka_bs може би ще се засечем Wink
Нищо чудно  Simple Smile, днес бях на запис на тоновете и ми казаха, че ако в неделя имам малко разкритие ще започнем със система за предизвикване на контракции.

Таничка, при кого прави запис на тоновете? И аз бях вчера, но утре ще ходя пак да слушат тоновете.
Аз си ги правя при д-р Драгнева в Дева Мария

# 654
  • Мнения: 29
Има ли желаещи бременни за йога? Ако има, да сформираме група да ходим в йога-център Хридая.
Обадих им се, но нямат желаещи за група. Сигурна съм, че ще ви хареса там, а и сега септември като се захлади ще става за йога.

аз съм от желаещите , но до края на септември отсъствам от града. аз съм от януарските мами, мога да разпитам за желаещи в нашата група. Видях че има и ПИЛАТЕС , можем да обсъдим най -благоприятния вариант ( ако и другите мами искат де ).
Октомври пак е нещо.... Simple Smile
Дарина, теб ще те чакаме за ноември.
Аз съм декемврийска бремелинка. Нямам познати бременни, затова се надявам тук да успеем да се съберем за йога  Wink.

# 655
  • Мнения: 0
Има ли желаещи бременни за йога? Ако има, да сформираме група да ходим в йога-център Хридая.
Обадих им се, но нямат желаещи за група. Сигурна съм, че ще ви хареса там, а и сега септември като се захлади ще става за йога.

Аз също съм желаеща, мога да започна веднага, стига да се съберем достатъчно момичета де, аз също им званях да се записвам, но ми казаха че няма група за съжаление.

# 656
  • Бургас
  • Мнения: 166
Има ли желаещи бременни за йога? Ако има, да сформираме група да ходим в йога-център Хридая.
Обадих им се, но нямат желаещи за група. Сигурна съм, че ще ви хареса там, а и сега септември като се захлади ще става за йога.

Аз също съм желаеща, мога да започна веднага, стига да се съберем достатъчно момичета де, аз също им званях да се записвам, но ми казаха че няма група за съжаление.


И аз съм от желаещите за йога. Мога да започна по всяко време (ама не е ли по-добре да се захлади малко...). Колко човека трябва да се съберем за група? Може всеки да пита в своята отчетна тема и да се съберем необходимия брой. А после със сигурност ще се присъединят още Simple Smile.
Аз съм от Януарските мами Simple Smile

# 657
  • Мнения: 29
За йогата в "Хридая" ми казаха поне 3 бременни, така че ще се съберем. Аз им се обадих и оставих мейла си, ако се събере група, да ми пишат. Която иска може да се обади на телефона в сайта: http://yoga-hridaya.com/index.php?str=statii&statiq=8 и да си остави мейла или телефона да й се обадят като започне група.
Аз си мисля, че е добре да е малко по-хладно, не този месец, но септември, в краен случай октомври.

 

# 658
  • Мнения: 3
Здр. момичета!
Някой знае ли, какво става с болницата в Меден Рудник и нейното прословуто отваряне?

# 659
  • Бургас
  • Мнения: 30
Здр. момичета!
Някой знае ли, какво става с болницата в Меден Рудник и нейното прословуто отваряне?

Добро утро Simple Smile
Аз след две седмици ще съм в Бс и ще ходя да видя какво се случва с нея и кой са лекарате там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт