Започнах си процедурите-да докладвам

  • 6 833
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 094
Сърдечко, благодаря за отзивчивостта Blush...аз имам една книжка тука,доста дебеличка, за разделното хранене..честно казано от него съм по-доволна отколкото от високо мазнинната...но ми е интересно какво е лекарското мнение, кой от двата режима е по-добър, по-здравословен де... newsm78

# 16
  • Мнения: 5 370
Ами тя определено ОТРИЧА  ограничителните режими-както споменах в първия пост.
Според мене, Стеф, който и лекар да попиташ-ще ти каже същото.
Това е мое мнение де, последното.

# 17
  • Мнения: 500
Сърдечко, благодаря за отзивчивостта Blush...аз имам една книжка тука,доста дебеличка, за разделното хранене..честно казано от него съм по-доволна отколкото от високо мазнинната...но ми е интересно какво е лекарското мнение, кой от двата режима е по-добър, по-здравословен де... newsm78
Тук сме много привърженици на разделното хранене, от плодовете и кожата се изчиства и кг се свалят и някак си се чувстваш по-лек. БМ или НВД определено не са за мен, но хора има всякакви

# 18
  • Мнения: 9 094
Това е мое мнение де, последното.
И мое Embarassed

Медеа, на мен също не ми понася много много ВМ-НВД, не се чувствам добре някак си, с тия сирена, млека и меса ooooh!...по ми приляга идеята с плодовете, защото много обичам и усещам че се чувствам доста по-добре с този начин на хранене...

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 779
Прави ми впечатление, че много жени са на ВМ-НВД, но замисляте ли се че ако имате целулит и още повече, ако се борите с него - това е страшно неподходящ режим? Може и да се слабее, но точно мазнините са тези от които трябва да се пазите в този случай.

# 20
  • Мнения: 3 861
Сърдечко, бравос!!!
Звучи много добре, и на мен ми се иска нещо такова ама първо дребния на градина да тръгне, след това да свърши отоплителния сезон, че направо се разбихме от сметки Sick, та напролет може и аз да си позволя нещо подобно

# 21
  • Мнения: 4 176
Прави ми впечатление, че много жени са на ВМ-НВД, но замисляте ли се че ако имате целулит и още повече, ако се борите с него - това е страшно неподходящ режим? Може и да се слабее, но точно мазнините са тези от които трябва да се пазите в този случай.
АЗ съм на НВД и това,че се избягват плодовете не означава, че се забраняват тотално. Този режим на хранене не е само на меса, яйца и млечни продукти. Зеленчуците и салатите са позволени.
Моят режим е предимно от повече салата и малко месо- предимни бяло месо, като риба и пиле ( сега повече на риба). С намаляване на кг. и целулита изчезва.
Определено това е моята диета, а вярвайте пробвала съм всичко.

# 22
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
СърДечко, а тез процедури нещо като целутрона ли са?Нещо като LPG-то? newsm78
Абе, нещо като какво са?Не съм ги чувала друг път. Embarassed

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз доколкото разбирам се постига сауна-ефект, така ли е?

# 24
  • Мнения: 181
Привърженичка съм на ВМНВД. Идеята там е да се принуди организма да използва мазнините за енергия. Първият момент е когато ограничаваме въглехидратите - липсва бързият източник на енергия и така организмът посяга на запасите си. Втория компонент - добавяме допълнително мазнини и така отново караме организма да посегне на запасите си за да ги преработи. Защо калориите не са малко и са съобразени с теглото - за да не е принуден организмът да посегне на запасите от белтъчини, т. е сам на себе си. Какви са ползите - не гладувате, стимулирате метаболизма ви да работи по правилния начин.
Относно плодовете - да ограничават се, заради големия процент въглехидрати в тях. Но се увеличават зеленчуците - салатка, броколи и др. Проблем е наличието на повече нитрати в зеленчуците, но това вече е "грешка на растежа", а не на диетата  Sad

# 25
  • Мнения: 5 370
Аз доколкото разбирам се постига сауна-ефект, така ли е?
Да, има и сауна ефект-накрая си излизаш мокра =мокреничка от кръста надолу.

# 26
  • Мнения: 5 370
СърДечко, а тез процедури нещо като целутрона ли са?Нещо като LPG-то? newsm78
Абе, нещо като какво са?Не съм ги чувала друг път. Embarassed
ЕЛПИДЖИ не съм правила.
Мами, които са ходили на целутрон, казаха, че момента с тока и вибрациите е като при целутрона.
това, което съм писала като наименование, е от бележката ми за внесените пари.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 858
 Rolling Eyes Сърдечко, спомена гинеколог
мислех да ти пиша на лични, но го пиша тук нарочно, за да може да послужи като полезно инфо и на други мами

от мен да го знаеш аз като почнах LPG-то и ми казаха следното: възможно е да ти се появи течение, защото организма, за да започва да слабее, първо се чисти, та и тва е част от чистенето
мисълта ми е ако ти се появи след някоя и друга процедура да не се ошашкаш

@Джиджи, не е баш като LPG-то, ама важното е да ни се тресат задниците  Mr. Green

Сърдечко, пиши редовно, с теб сме  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 5 370
Драгонче, благодаря ти!  bouquet
Ще ходя на следващата в събота, защото през седмицата не мога да се класирам #Crazy
Ще ги изкарам геройски до 10-а после спадат като цена на 18 лева.
Като почна работя-смятам да включа и масаж-антицелулитен-с продукти на ГЕРЕН-Gerin.
Всичко това се предлага в същото студио

# 29
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Сърдечко, страхотен подарък имаш Peace; с кеф да му се насладиш, а и ефектът да е поразителен ти пожелавам от все сърце Hug Hug Hug

Аз имам и едно питане, казваш измерили са те, а принципно казали ли са ти с колко см ще намалееш?

Аз ще поизчакам пролетта да дойде и се мятам и аз на такива процедурки, че нещата са много сериозни при мен, ако се наложи, ще се допитам до теб, виждам си доста наясно с материала Wink

Общи условия

Активация на акаунт