Идва лято-слънце, плаж, море, а на есен, моето тумбаче ще реве!Септемврийки 2012

  • 27 870
  • 749
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 478
Мен няма сила която да ме накара да гладя по-принцип (само на бебо ще гладя и то до едно време), така като добра домакиня си отучих и мъжлето да глади, че той милия и тениските искаше да си глади преди да излезе...Сега на работа нали е с униформа и нея няма какво да я гладя...Иначе до пералнята не го пускам твърде, че един път вместо омекотител беше сложил препарат за вълна  Laughing

# 721
  • Мнения: 135
Мен няма сила която да ме накара да гладя по-принцип (само на бебо ще гладя и то до едно време), така като добра домакиня си отучих и мъжлето да глади, че той милия и тениските искаше да си глади преди да излезе...Сега на работа нали е с униформа и нея няма какво да я гладя...Иначе до пералнята не го пускам твърде, че един път вместо омекотител беше сложил препарат за вълна  Laughing


Какво работи мъж ти ?/ако не е тайна / Embarassed

# 722
  • Мнения: 47
Привет и от мен, още 45 минутки ми остават до края на работния ден и вече нямам търпение - много обичам събота и неделя  Simple Smile
Аз да ви кажа от днес имам нов фаворит за количка - ходих в магазина да я видя на живо и съм влюбена в нея - Espiro Atlantic  Heart Eyes Още днес бих си я взела, но ще изчакам още малко.
И аз мисля да работя до края на юли, ако се чувствам добре и не морят много жегите  Sunglasses
мама зайка - честита придобивка
Белли, честит ти рожденник  Tada
Приятна петъчна вечер на всички - моя мъж от днес е на нова работа и ще ме води на китайски  1dating

# 723
  • Мнения: 2 802

Какво работи мъж ти ?/ако не е тайна / Embarassed


Аз не съм Рошличка, ама да кажа  Mr. Green

Военен е и в момента май беше на мисия в Афганистан  Heart Eyes

# 724
  • Мнения: 272
Тия ризи и мен ме тормозят, когато трябва да ги гладя.  smile3506
А той милия ако може всеки ден би ходил с риза, много обича.
И като ми каже, че му трябва и започвам да го питам -"сигурен ли си, имате ли нещо важно днес" newsm62

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 17:05 от Evvaa

# 725
  • Мнения: 201
Барбера браво за бебчо! Hug
Фейт, развесели ме с навиците на твоя мъж за пуска всчко на 80 градуса, моя пък като се нанесох переше всичко на 30 градуса и то кратката програма за 30 мин ooooh! ooooh! Минаха два месеца докато го отуча да не ми се меси на коя програма ще пера.
Иначе за гладеното - и аз съм скарана с ютията, сутрин той си глади, а аз мои дрехи почти не гладя. Даже нз каква точно ни е ютията Embarassed Embarassed

# 726
  • Варна
  • Мнения: 773
Аз също не обичам да гладя ама няма как. На детето гладя всички дрехи, за бельото да не говорим. Ами те и нашите се мачкат, няма нагънати да излизаме я.

# 727
  • Мнения: 2 802
Барбера браво за бебчо! Hug
Фейт, развесели ме с навиците на твоя мъж за пуска всчко на 80 градуса, моя пък като се нанесох переше всичко на 30 градуса и то кратката програма за 30 мин ooooh! ooooh! Минаха два месеца докато го отуча да не ми се меси на коя програма ще пера.

 Mr. Green еми ... живял е самичък и каквото е прочел в книжката за пералнята .. така  Mr. Green

Явно само аз обичам да гладя  Blush - даже тениските му за работа гладя и съм ги прибрала в гардероба на закачалки ... сутрин става, взима си която му хареса и беж на работа  Heart Eyes

# 728
  • София
  • Мнения: 104
Аз също пера нашите дрехи на Quick 30 градуса и имам копче за лесно гладене - излизат ми чисти, ароматизирани и почти изгладени. На другите програми пускам само одеяла и пердета. Сега се показах и аз каква перфектна домакиня съм Simple Smile

# 729
  • Варна
  • Мнения: 64
Здравейте момичета, сега се връщам от мола. И аз направих някой покупки. Открили някакъв нов бебешки магазин и вътре големи намаления. Купих си шише на Nuby (10лв), два биберона (7лв) и термометър за вана (3,5лв)  Mr. Green. Голяма примоция. Даже ме регистрираха в магазина и ще ми пращат sms-и за промоциите. Търсих термометър за бебо, от тези новите без живак, обаче момичето ми каза, че имали много оплаквания от тях, че мерели температурата само по веднъж и повече не работели. Така, че да знаете и те са измама  Confused

# 730
  • Мнения: 2 802
Търсих термометър за бебо, от тези новите без живак, обаче момичето ми каза, че имали много оплаквания от тях, че мерели температурата само по веднъж и повече не работели. Така, че да знаете и те са измама  Confused

Аз имам един много стар живачен и скоро от Гърция на кумата майки и ни донесе още един - там ги продават  Heart Eyes Не се сещам, но ги бях гледала и в един сайт - можеше да си го купиш он-лайн  Flutter
Та аз ще разчитам на тях за бебо, пък и за мен - нали в болницата пак трябва да си носим  Heart Eyes

# 731
  • Мнения: 40
Аз пък с нетърпение си чакам отмяната да се прибере!!! Мъжът ми така е свикнал с тия неща, че като си е вкъщи почти забравям за домакинската работа. Е, преди ходех на работа, а той си седеше по цял ден вкъщи, та си беше нормално и да пуска пералня, да простира, да прибира прането, мие чиниите, прахосмукачка и т.н... Момичета, не завиждайте много - даже и готви. Но да не искаме твърде много - прах отказва да обира Joy Обучен е с цветоуловителните кърпички да работи, че даже и има претенции за омекотителя!  И сам се глади, защото знае, че аз гладя САМО в краен случай Mr. Green Златен, златен...

Фейт, това пък за термометър в болницата, за пръв път го чувам.  newsm78 Я, сподели, моля! А за синеещата тениска - VANISH-a върши най-добра работа. Белината не е толкова ефикасна.

Sentex, в кой мол този магазин?

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 19:08 от Agira

# 732
  • Мнения: 1 639
Фейт, това пък за термометър в болницата, за пръв път го чувам.  newsm78 Я, сподели, моля!

И аз ?  newsm78

# 733
  • Мнения: 4
аз също съм от гладещите - ризи, чаршафи  Mr. Green

и на нас искат термометър за родилното  Mr. Green

мъжо гледа мач и си пие биричка (безалкохолна), а аз сега пържа картофи  smile3532

# 734
  • Мнения: 2 802
а той си седеше по цял ден вкъщи, та си беше нормално и да пуска пералня, да простира, да прибира прането, мие чиниите, прахосмукачка и т.н... Момичета, не завиждайте много - даже и готви. Но да не искаме твърде много - прах отказва да обира Joy


 Crazy как да не завижаме  Mr. Green та това си е мъж мечта  Hug

За термометъра - когато аз лежах миналата година казаха на мъжа ми да донесе термометър. Всяка сутрин минаваше визитаця и искаха да знаят температурата ми.Не ти дават техен ... искаха да имаш личен. Общо взето при всяка родилка така процедирали  Heart Eyes Поне във ВМИ така беше, а доколкото разбрах и за ОБ искат  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт