Идва лято-слънце, плаж, море, а на есен, моето тумбаче ще реве!Септемврийки 2012

  • 27 874
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 135
Аз да ви питам - защо мислите да си взимате отпуската вместо болничен? Все пак отпуската не се губи и ми се струва по-полезно да се вземе след края на майчинството, за да има достатъчно време за адаптация на детето на ясла.

Да не забравяме че все пак отпуска си се плаща и на 100%

# 706
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 23
Привет и от мен, точно се прибирам от йога и ще легна да си ви чета. Не знам как ще е лятото от сега ми е жега, не са ми се подували краката още, дано и по-натам да е така. Аз лично няма да си гърмя отпуската, а имам 20 дни от тази година, още повече са дали 2г. давностен срок за ползване и не се губи, живот и здраве ще си я ползвам след 1г.
Сутринта бях на преглед, бебка е добре, обърната си е от сега както трябва и ритка усилено:-), върви 1 седмица по-голяма, но засега ме успокоиха да не се притеснявам, че ще е голямо бебе, рано било още да се каже. С килограмите аз съм плюс 6, мисля че е добре за сега, казват, че последния месец се качва много, което ме плаши Laughing

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 15:32 от maimunkata1

# 707
  • Мнения: 478
Пак сте изписали света Grinning
Бели Честит рожденик!
Мама зайкасупер е количката,със здраве да се ползва,харесва ми цвета!
Фейт от кауфланд съм купувала едни гръцки прахчета за избелване в една зелена опаковка има ги по-единично,около 1лв е бр.слагат се в пералнята,доволна съм,а евентуално ако имам съмнение че нещо пуска,слагам цветоулавяща кърпа и нямам после инфекции.
Аз днес ходих да ми вземат кръв и урина,в понеделник ще ги взема че на 13.06 съм на консултация да видим бебока как се развива.
Майка ми ми показа преди малко по скайпа купила много сладко розовко боди,с лигавче и чорапки,с една розова овчица,направо припаднах ,много сладинко е.Казах и да не ми го носи сега,да го пази у тях,пък после ще ми го даде,то и без това е р-р 56-62,та имаме време,това ми е първата придобивка,защото още се ослушвам и неискам да купувам засега.

# 708
  • Мнения: 453
Момичета, съвсем ви изпуснах дирите, не съм прочела нищо от тази тема Sad Когато имам повече време, се надявам да наваксам.
Иначе аз съм си добре, бях тази седмица на преглед и бебо е много добре Simple Smile
Камен е малко болен, та сме си с него вкъщи тези дни, последните зъби го морят също и е малко тегав, но се разбираме. Хубав топъл уикенд пожелавам на всички, аз утре съм рожденичка и ще си го изкарам навън на пикник на хубаво местенце, дано добре да се получи  Hug

# 709
  • Мнения: 224
Фейт , не се дрогирай, моля те  Mr. Green Сложи някаква маска наистина, защото белината не е особено приятна, като не си бременна, пък какво остава сега. На мен ми стана лошо така от един препарат за фурна. А да ти кажа аз като развалих блузата на мъжо, това беше най-хубавото, което ми се беше случвало, от тогава не пускам пералня аз  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Ена от нас , радвам се, че се разписа Simple Smile аха и да се притесня вече  Heart Eyes

# 710
  • Мнения: 39
Хихихи,Фейтче не се кахъри чак толкоз.Аз колко пъти съм ги вършила тия работкиии  LaughingНо с всяко последващо пране се избелват нещата.Даже се сещам,че един потник на мъжлето го бях направила леееко розовичък.Но след 2-3 пранета и се изчисти.Но пък нямах късмет с една синя хавлийка.Бях я заляла с червено вино и викам ша фърлям,то не се пере.И ми хрумна великата идея да пробвам с разреден Доместос.Не само виното се изчисти,но и хавлията стана снежно бяла  Joy.

# 711
  • София
  • Мнения: 104
Фейт , не се дрогирай, моля те  Mr. Green Сложи някаква маска наистина, защото белината не е особено приятна, като не си бременна, пък какво остава сега. На мен ми стана лошо така от един препарат за фурна. А да ти кажа аз като развалих блузата на мъжо, това беше най-хубавото, което ми се беше случвало, от тогава не пускам пералня аз  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green


На мен пък любимото ми е да пускам пералня и да простирам, а гладенето ми е  Sick

# 712
  • Мнения: 224
 hahaha  hahaha  hahaha
И ми хрумна великата идея да пробвам с разреден Доместос.Не само виното се изчисти,но и хавлията стана снежно бяла  Joy.
Фейт , това си е идея как да избелиш блузката хахахаха Данайче , все пак си изчистила петното обаче  Mr. Green
Ел_сол , аз и не гладя  Mr. Green малееее каква домакиня съм само и се хваля  Mr. Green гладя само ако е много смачкано нещо  Mr. Green А пералнята винаги я сгафям нещо, я изпера пари, я салфетка, после отнеса конско и затова не пера вече аз, а мъжлето  Mr. Green

# 713
  • Мнения: 453
Стаси, много мило  Hug  Heart Eyes
Ел сол, аз съм си решила проблема - не гладя нищо  Mr. Green
Вкъщи само мъжът ми си глади сам ризите за работа  Laughing

# 714
  • Мнения: 272
Пак сте изписали света Grinning
Бели Честит рожденик!
Мама зайкасупер е количката,със здраве да се ползва,харесва ми цвета!
Фейт от кауфланд съм купувала едни гръцки прахчета за избелване в една зелена опаковка има ги по-единично,около 1лв е бр.слагат се в пералнята,доволна съм,а евентуално ако имам съмнение че нещо пуска,слагам цветоулавяща кърпа и нямам после инфекции.
Аз днес ходих да ми вземат кръв и урина,в понеделник ще ги взема че на 13.06 съм на консултация да видим бебока как се развива.
Майка ми ми показа преди малко по скайпа купила много сладко розовко боди,с лигавче и чорапки,с една розова овчица,направо припаднах ,много сладинко е.Казах и да не ми го носи сега,да го пази у тях,пък после ще ми го даде,то и без това е р-р 56-62,та имаме време,това ми е първата придобивка,защото още се ослушвам и неискам да купувам засега.
Не бях чувала за -цветоулавяща кърпа. Харесва ми и определено ще пробвам, че и аз понякога сгафвам с прането. Simple Smile

# 715
  • Мнения: 2 802
Аааааа ... мъжо до пералнята не припарва - забранила съм му  Naughty Mr. Green
Когато се нанесох при него, повечето му потница от размер М бяха станали ХЛ понеже всичко перял на 70-80 градуса  ooooh! Аз обичам да пера, да простирам и много да гладя  Heart Eyes Сефте ми се случва да се шмугне нещо такава при цветното пране  Outta Joint като изключим някой и друг чорап, но тях направо ги бракувам  Mr. Green

Една от нас .. наистина се радвам, че се разписа .. утре да си изкарате много весело  Hug

# 716
  • Варна
  • Мнения: 773
Днес вървях повече от 4 часа. Имах да свърша няколко неща, но не ползвах никакъв транспорт Simple Smile
Ходих и на консултация. Всичко е наред и бебето вече е 1 090 кг. Пак върви по-голяма момата като кака си. Изписаха ми и Нутри маг ей така за всеки случай.

Цветоулавящи кърпи ползвам винаги.

# 717
  • София
  • Мнения: 104
А на моя му ги глади майка му  Embarassed Аз не обичам да гладя, ама що-годе мога, само ризи - хич, а той все с риза е на работа, да си бях взела някой монтьор  smile3533

# 718
  • Мнения: 453
Може и програмист  hahaha
Аз съм такъв и сме си екстра - с дънки и гуменки на работа Simple Smile
Ама и моят мъж се е прецакал - всяка сутрин - бръснене, костюм, вратовръзка, кофти работа  Laughing

# 719
  • Мнения: 2 802
Хич не сте за завиждане с тези мъже - дето всеки ден трябва да им се гладят ризи  Whistling

Barbera И вие сте пораснали, браво  Hug

Ще взема вече и аз да ги пробвам тези цветоулавящи кърпички ... колко пъти съм ги гледала и все съм си викала, че не ми трябват  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт