Идва лято-слънце, плаж, море, а на есен, моето тумбаче ще реве!Септемврийки 2012

  • 27 879
  • 749
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 201
мама зайка страхотна е количката, цвета е много свеж, хайде да ви е честита.
Ами аз малко се притеснявам, чета всички усещате някакви контракции, а пък аз не, дали е нормално, все пак съм средата на 6-ти месец?
Относно движението - цял ден съм на бюрото, ставам ама рядко, опитвам се вечер като имам време да се качвам вкъщи на кростренажора по 30 мин, вчера обаче бях на по-дълга разходка ooooh! ooooh! ooooh! няма да ви казвам как се чуствах вечерта - като премазана котка, много ме болеше таза и краката ooooh! ooooh!

# 691
  • Мнения: 2 802
Мама Зайка ... честита количка и на теб  Hug

За болничните Ако до издаване на 45 дневния остават например 20 дена, ще го издадат за толкова, не се притеснявайте. После за 45 дена и после другите, живот и здраве  Heart Eyes

Будик ... ти специално трябва наистина да си почиваш повече. Чувстваш се добре, но за бебчовците почивката е най-важната, така че ако можеш излизай вече в болничен  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 135
Ох почивката и аз вече я бленувам Simple Smile Имам 26 дни и мисля да ми ги дадат да ги ползвам  Simple SmileИ са ми точно до излизане в болничния 45 дни преди раждането и мисля да се възползвам че краката ми са най -проблемни ,станали са   261uu слонски
мама зайка хайде кураж и аз съм така и .... точно по тази причина бленувам 26.06

# 693
  • Мнения: 2 802
Имам нужда от хелп  Praynig
Пуснах пералня с цветни дрехи преди малко и сега като извадих прането видях, че е попаднала една бяла тениска на мъжо - вече леко синееща ...  smile3511 Явно дънките са пуснали цвят, въпреки, че ги пуснах на 30 градуса  smile3514

Кажете как мога да я избеля ... сетих се за белина, но какво ... Аче,маче ... какво да взема  Rolling Eyes

или някакъв друг препарат   Outta Joint ... веднага отивам до магазина и го взимам ...

# 694
  • Мнения: 224
Фейт , цялата ли е посиняла или само на петна??? Аз така направих с една тениска на мъжо, но беше на петна само... Киснах я и я прах няколко дни поредни, съхне и пера пак... Накисвах я във Вениш. Но ако е цялата не знам дали ще помогне, при нас бяха 4-5 големи петна и се изчистиха. Накисвах я във Вениша, после я пусках в пералнята  и после като изсъхне пак същото, докато не се оправи. Но пробвай с Аче ако искаш, ако е цялата бяла. Успех  newsm10

# 695
  • Мнения: 272
Имам нужда от хелп  Praynig
Пуснах пералня с цветни дрехи преди малко и сега като извадих прането видях, че е попаднала една бяла тениска на мъжо - вече леко синееща ...  smile3511 Явно дънките са пуснали цвят, въпреки, че ги пуснах на 30 градуса  smile3514

Кажете как мога да я избеля ... сетих се за белина, но какво ... Аче,маче ... какво да взема  Rolling Eyes

или някакъв друг препарат   Outta Joint ... веднага отивам до магазина и го взимам ...
Фейт, може да сложиш аче +вениш за бяло. Остави я накисната за няколко часа. Peace

# 696
  • Мнения: 2 802
Фейт , цялата ли е посиняла или само на петна??? Аз така направих с една тениска на мъжо, но беше на петна само... Киснах я и я прах няколко дни поредни, съхне и пера пак... Накисвах я във Вениш. Но ако е цялата не знам дали ще помогне, при нас бяха 4-5 големи петна и се изчистиха. Накисвах я във Вениша, после я пусках в пералнята  и после като изсъхне пак същото, докато не се оправи. Но пробвай с Аче ако искаш, ако е цялата бяла. Успех  newsm10

Интересното е, че е посиняла цялата /леко/... не е на петна ... ами отивам до магазина сега и ще търся нещо ... с Вениш мшсля, че няма да стане ... няма петна ... по-скоро нещо за избелване, точно като белина  Crazy

Вениш имам вкъщи, сега ще сляза да купя и белина и почвам да сътворявам варианти  Mr. Green

мерси момичета  Hug

# 697
  • Мнения: 0
Фейт, синьото не е лош цвят Laughing Heart Eyes Аче ще ти свърши работа или прах за бяло пране предполагам също ариел или персил.
Момичета аз започнах ремонта и къщи е....оле мале, пратих синковеца за няколко дне на село при другата баба. В понеделник чакам първите майстори пожелайте ми успех.От два дни събираме багаж и изнасяме направо незнам къде съм и освен това съм и на работа, та ме стегна малко корема по-скоро от притеснение отколкото от свършената работа защото се пазя, и така два дни съм на но -шпа и магнезий.
Слънчев уикенд ви пожелавам!  bouquet

# 698
  • София
  • Мнения: 125
Аз да ви питам - защо мислите да си взимате отпуската вместо болничен? Все пак отпуската не се губи и ми се струва по-полезно да се вземе след края на майчинството, за да има достатъчно време за адаптация на детето на ясла.

# 699
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Малкия е с варицела Tired Поне АГ-то ме успокои, че вече не е опасно за бебето, дори и да се заразя. Уж... Praynig

# 700
  • Мнения: 135
Аз не съм доволна от Вениш и преди два дни подобна история ,но с розови петна по дрехите на моите двама мъже  ooooh! полудях и звънейки и питайки направих следното Трезон /мирише отврат / Sick и разбира се накисването и ваденето на дрехи само с ръкавици и пусках пералня след пералня и се пооправиха нещата  Simple Smile

# 701
  • Мнения: 272
Аз да ви питам - защо мислите да си взимате отпуската вместо болничен? Все пак отпуската не се губи и ми се струва по-полезно да се вземе след края на майчинството, за да има достатъчно време за адаптация на детето на ясла.
Аз лично ще си взема 12 дни отпуска преди болничния. И за след майчинството съм си оставила 7 дни. Оставих само 7, защото незнам какво ще измислят до тогава и дали ще ми я пазят.  Whistling
А и все пак по време на майчинството също ни се трупа отпуска. Wink
Аз да ви попитам от къде да си взема подобен шал за плаж http://www.domashenjurnal.bg/index.php/%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%81% … 2%D0%B0/3768.html  , но да е достатъчно голям, че да може с моите габарити да се увия. Joy

# 702
  • Мнения: 201
Evvaa е права, не се знае какво ще приемат за отпуските от догодина. Те искаха още тази година да ги махат за майките ползващи майчинство.

# 703
  • Мнения: 2 802
dariel Не е лош, така е ... но лично предпочитам бялото  Mr. Green
Успех с ремонта  ooooh! Hug

Evvaa Почти навсякъде можеш да намериш такива шалове ... вчера ги гледах в магазините за бельо и бански, а онзи ден имаше и в Кауфланд  Peace

Нямаше Аче в нашия магазин  Crossing Arms и взех обикновена белина, както и някаква суха Snow extra pawer ... първо пробвам с нея, ако не с течната ... днес ще се дрогирам явно Crazy

# 704
  • Мнения: 32
Здравейте и от мен бъдещи мами . Аз съм от тези които са писали може би веднъж Sad , но за сметка на това ви чета редовно и много ви се радвам.
Иска ми се да попитам мама зайка за количката на X lander - ние сме харесали една триколка , но от старият модел с единичното предно колело.За съжаление им е останал само модел в цвета на показаната от теб количка.Не , че не ни харесва , но върви и с зимен кош , не може да се вземе само с летен.Та въпросът все пак ми е Simple Smile на каква цена сте я взели , както и чантичката на X lander  каква цена е, ако си имате вече и такава Simple Smile
Тъй като на нас ни предлагат количката и с двата коша понеже е последен артикул и цената и е 670 Sad , а си спомням , че и чантата не беше много евтина Sad
Хубав ден на всички мамита и техните малки съкровища  Hug

Общи условия

Активация на акаунт