Приятни и/или досадни аватари и подписи - 11

  • 22 707
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Радолинче, Софи, лебедът ви благодари, но за съжаление минутите му бяха преброени. Sad Crazy

Какво се случи с него newsm78  Hug Hug Hug

Софи  Hug Hug Hug

# 706
  • София
  • Мнения: 2 030
Радолинче, Софи, лебедът ви благодари, но за съжаление минутите му бяха преброени. Sad Crazy

Какво се случи с него newsm78  Hug Hug Hug

Бе заменен, нищо страшно... Laughing

# 707
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Софи, благодаря! Мисля, че ще бъде наистина едно страхотно морско лято...

Плами, бях го сложила временно. Може някой ден да го поразходя пак. Grinning

# 708
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Радолинче, Софи, лебедът ви благодари, но за съжаление минутите му бяха преброени. Sad Crazy

Какво се случи с него newsm78  Hug Hug Hug

Бе заменен, нищо страшно... Laughing

Не понеже така със съжаление го каза и реших,че нещо сайта се е прецакал Crazy

Акаша пожелавам ти прекрасно лято  Hug Hug Hug Ти беше от не споделите,ма я кажи долу горе градът където живееш в коя част на България е  Whistling Whistling Whistling или примерно,колко ще пътуваш до морето,в тия загадки ми е по-лесно от колкото в имената  Sunglasses bowuu

# 709
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Плами, не разбрах много какво имаш предвид, но ще ти отговоря директно - утре пътувам от София за Бургас. За 2 месеца. Sunglasses Grinning

# 710
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ми опитах се да ти помогна да прикриеш отговора  Joy Joy Joy Hug Но директния отговор най ми хареса  Hug Hug Hug Много добре звучи това 2 месеца,ако можеш го и удължи Hug Hug Hug

# 711
  • Мнения: 426
Благодаря Ви момичета! И аз се харесвам  Blush пернатите ми веднага дадоха път на този бонбончо  Heart Eyes Гледам се и си се усмихвам сама на постовете си..май ще си го поотгледам Blush

Случайно попаднах на слоновете на Джой-роклята на мацката била първия вечерен тоалет, струвала /снимката/ 1.15 мил. и била дело на Ив Сен Лоран- Джой Джой Grinning  не ни просветли ти за твоята възвишена визия  Hug Heart Eyes

Софи, Съни скай, Радолинчето, Акаша, Тайра, Джери, Евридика, Плами, Естел, Машонка-прекрасни сте   bouquet

Последна редакция: чт, 28 юни 2012, 02:07 от Мама на Боян

# 712
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Случайно попаднах на слоновете на Джой-роклята на мацката била първия вечерен тоалет, струвала 1.15 мил. и била дело на Ив Сен Лоран- Джой Джой Grinning  не ни просветли ти за твоята възвишена визия  Hug Heart Eyes
Е, те си личаха, че са Ивчови роклите, класни Mr. Green. Слоновете ще се завърнат скоро на бял кон Laughing

# 713
  • Мнения: 30
Мама на Боян, и аз да си кажа, много е сладко това слонче Heart Eyes
След игрите всички се преобличат все по-хубаво и по-хубаво.  Grinning
Плами, Акаша, Нези, Радолинчето, София, Съни Скай, Тайра, Машонка, Малвина, Евридика, Джералдин, Естел - всички сте страхотни Hug (дано не пропускам някой)
На Джой комбинацията също е супер, нищо, че не е нова Grinning Заслужава си припомнянето от време на време.
П.С. Акаша, весело прекарване на морето Hug
Дано имаш достъп до интернет там и да ни навестяваш, когато имаш време, защото 2 месеца без теб ще е скучно.

Последна редакция: чт, 28 юни 2012, 00:57 от Sellene

# 714
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Sellene, благодаря за милите думи! Hug
Ще имам интернет и ще ви навестявам. Не така редовно, предполагам, но ще. Grinning

# 715
  • Мнения: 7 153
Наистина всички сте много красиви! Heart Eyes Много ми харесват Софи и Акаша! Heart Eyes Мама на Боян е страхотно сладка с това слонче,а на Радолинчето, Чарлийз много и отива! Heart Eyes Тази сутрин видях ,че и Малвина се е пременила,ще я цитирам,защото е страхотна както винаги! Heart Eyes                                                                                                                                                                http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=68264
А в loka направо ми останаха очите! Определено тя е моята любимка ! Heart Eyes                                                                                                         http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=91569
 

# 716
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мм, страхотна е Лока. Аз миналата седмица се пробвах с нейния аватар, но с оригиналните цветове, и ми дойдоха твърде бонбонени Whistling. След обработката обаче е супер.
Лока, ако искаш и подпис от същата серия, пуснах всички картинки в съседната тема миналата сряда Hug

# 717
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Evridika

# 718
  • Мнения: 4 569
Този форумски подпис ми харесва, усмихва ме /нищо че е мърдащ/.

# 719
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Акаша, много си лятна и първо те обърках със Силвето  Embarassed
Но, подписа ти е страхотен Wink

Общи условия

Активация на акаунт