Бебеправене - тема 4

  • 47 245
  • 743
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 65
Петя, стискам палци да ни зарадваш.
Puhhhche добре дошла Hug

# 16
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен! Късмет на всички в бебеправенето. Ние вече 2 ри месец опитваме, но не се получи. Надявам се този път да уцелим момента. Малко ми е притеснено.По принцип нямам проблеми гинекологично , но не се получи от първия път както се надявах Sad и малко ми е свит корема. Преди 3 месеца приятелка забеременя напълно случайно при уж правилно " прекъснат " полов акт. Така че чудеса стават, когато насъпи момента за тях. Успех Simple Smile

# 17
  • Мнения: 123
Моля за мнение  Praynig
Снощи, на втория ден от закъснението (30 ден от цикъла) на тест Sure check ми се яви мноооого бледа втора черта. Днес сутринта с първа сутрешна урина теста е все така много блед, почти незабележима 2 ра чертичка  Sad
Не ми и идва, гърди и глава ме болят силно... Чудя се дали е станало? Притеснявам се че е много бледа чертата...
Мерих базална темп. снощи 37.2, днес сутринта 37.00

# 18
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен! Късмет на всички в бебеправенето. Ние вече 2 ри месец опитваме, но не се получи. Надявам се този път да уцелим момента. Малко ми е притеснено.По принцип нямам проблеми гинекологично , но не се получи от първия път както се надявах Sad и малко ми е свит корема. Преди 3 месеца приятелка забеременя напълно случайно при уж правилно " прекъснат " полов акт. Така че чудеса стават, когато насъпи момента за тях. Успех Simple Smile
Късмет мила дано да ти се получи не се притеснявай нали знаеш Господ си знае работата и при мен се получи така след като родих дъщеря си именно с прекъснат акт пак забременях, но за съжаление тогава неможах да го оставя поради медицински причини а сега когато толкова силно искам второ не се получава

# 19
  • Мнения: 57
Моля за мнение  Praynig
Снощи, на втория ден от закъснението (30 ден от цикъла) на тест Sure check ми се яви мноооого бледа втора черта. Днес сутринта с първа сутрешна урина теста е все така много блед, почти незабележима 2 ра чертичка  Sad
Не ми и идва, гърди и глава ме болят силно... Чудя се дали е станало? Притеснявам се че е много бледа чертата...
Честито мила бременна си в началото е така бледо розава защото хормона все още не е нарастнал достатъчно  с всеки изминал ден ще ти става по ярка.Браво радвам се за теб и дано повлечеш крак Simple Smile

# 20
  • Мнения: 123
Мерси, pluki. Дано да повлека крак! Страх ме е да се зарадвам защото имам един неуспех мин. година...

# 21
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Моля за мнение  Praynig
Снощи, на втория ден от закъснението (30 ден от цикъла) на тест Sure check ми се яви мноооого бледа втора черта. Днес сутринта с първа сутрешна урина теста е все така много блед, почти незабележима 2 ра чертичка  Sad
Не ми и идва, гърди и глава ме болят силно... Чудя се дали е станало? Притеснявам се че е много бледа чертата...
Честито мила бременна си в началото е така бледо розава защото хормона все още не е нарастнал достатъчно  с всеки изминал ден ще ти става по ярка.Браво радвам се за теб и дано повлечеш крак Simple Smile
Тихичко честито и от мен! До колкото съм чувала до сега от момичетата с повече опит - макар и бледа, щом я има чертичката, значи си бременна. Още повече, че вече имаш закъснение. Ако искаш направи още един "пиклив" тест утре сутринта и в понеделник, ако пак имаш съмнения може да направиш кръвен. Стискам палци!

# 22
  • Мнения: 718
reos едно тихичко честито и от мен не се притесняваи щом я има въпреки че е бледа си бременна до няколко дни ще стане хубава черта .Успех и лека бременност.

# 23
  • Мнения: 57
Мерси, pluki. Дано да повлека крак! Страх ме е да се зарадвам защото имам един неуспех мин. година...

Мисли позитивно мила и всичко ще бъде наред Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2
Хайде успех на всички тук.И аз да се запиша в новата тема,само че под друго име.От утре започвам 90 дневната диета,Дюкан не ми повлия добре.Дано започна да слабея и по-бързо да се появи малкото ни слънчице!!!Онзи ден моя приятелка,която е бременна и подарих книга за бременни,тя се разчувства супер много,хареса и подаръка.В нея пишеше "Когато две сърца и две души са събрани в едно тяло,в твоето тяло,ти ставаш друг човек.Може да не го осъзнаваш,но ще го разбереш когато за първи път усетиш движенията на твоето дете,когато го видиш на първия си ехографски преглед или когато за първи път го прегърнеш.Никой не може да ти каже кога или в кой от тези моменти ще заобичаш твоето дете,но едно е сигурно-ти ще създадеш живот и ще туптиш в едно с детето си цял живот!!!".
Пожелавам на всички ви да изпитате това чувство.Важното е както някой каза по горе,че сме намерили хората,които искаме да са бащи на децата ни.Това е най-важно!!!
Хайде усмихнат ден на всички,ние след малко ще излизаме с половинът!!! gydi


А и "reos" едно тихичко честито.Важното е,че чертичка има,както и закъснение.Ами бременна си мамоооо!!! smile3501 newsm53

# 25
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 760
Моля за мнение  Praynig
Снощи, на втория ден от закъснението (30 ден от цикъла) на тест Sure check ми се яви мноооого бледа втора черта. Днес сутринта с първа сутрешна урина теста е все така много блед, почти незабележима 2 ра чертичка  Sad
Не ми и идва, гърди и глава ме болят силно... Чудя се дали е станало? Притеснявам се че е много бледа чертата...
Мерих базална темп. снощи 37.2, днес сутринта 37.00
Тихичко честито и от мен! Това си е бебе, от където и да го погледнеш. Лека бременност от мен и едно красиво  бебоче с пухкави бузки и розово дупенце smile3522 на финала.

# 26
  • Мнения: 18
здравите момичета... как сте? пожелавам късмет на всички... аз ако може да ви попитам...чакам да ми доиде О а на 20 юни М но пак края на този месец трабва на замина за месец и половина при сестра ми в чужбина, има ли проблем евентуално ако сам забременяла да пътувам с самолет...

# 27
  • Мнения: 28
Момичета,  знаете ли нещо за ускорения пулс и връзката му с бебеправенето, защото аз си усещам цялото тяло да тупти, много дискомфортно е и не знам какво да правя и мисля newsm78

# 28
  • Мнения: 718
анабелла аз мисля че няма проблем и аз мислех ако съм бременна да си ходя на почивка и съм чела доста по въпроса освен ако нямаш забрана от гинеколога стискам ти палци:)

# 29

Общи условия

Активация на акаунт