Къде в Пловдив??? - 33

  • 65 597
  • 765
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
DM също имат: детски, 30F, около 10 лв беше миналата година...

# 61
  • Мнения: 8 242
Балли, цените които бях написала за памперсите, са за белите пакети (не разбрах, че питаш за зелените). Къде е това магазинче на Васил Априлов?
Да,да за зелените питам,ако имаш скоро път натам.Магазинчето на В,Априлов е като тръгнеш от кръстовището на В.Априлов с Пещерско шосе,на около 100-150 метра след него от лявата страна.До него има магазин за детски дрехи /Бъни-1,мисля се казва/.
Днес ще опитам да мина оттам, че и на мен ми стана интересно и ще пиша после Simple Smile (пък може и да понапазарувам  Mr. Green)

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 349
запис   bouquet
Момичета харесали сме си ъглови легла. Но сега ни трябват матраци 90/200 см. 2 бр.- иска ми се да са удобни, качествени и по възможност не много скъпи. Някои има ли предложения?

ТЕД на 6-ти септември, в Кауфланд в Тракия също имаше някакъв магазин за матраци.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Кажете ми откъде да купя детски сандалки № 30 с цяла пета за да може да се слага ортопедична стелка. Миналата година взехме от Мечо Пух в Кичука, но не съм доволна, много бързо кожата се захаби и подметките се изтриха. В Дайхман нямаше нищо подходящо. Други предложения? Simple Smile

# 64
  • Мнения: 140
Момичета, казаха ми за магазин за детски дрехи втора употреба някъде в кичук париж до гладиатори, но незнам дали го има още и къде точно е , а нямам кола, да се разкарвам ,ако са го затворили вече....Някакво инфо ако имате , моля споделете!

# 65
  • Мнения: 735
и какво точно са облекли в думата "интерактивно"
Ето една статия, която намерих http://www.--reklamen-spam--/plovdiv/33590-purvata_eko_ploshtadk … _v_severen_snimki
Интерактивна била, защото цитирам: "Съоръженията развиват не само физическата активност на малчуганите, а и мисловната им дейност."

Вчера гледах репортаж от откриването по НБТ и кмета каза нещо от сорта: ще открием още две такива и на бул. Марица-север ... вече направихме две площадки за кучета  Joy стана ми смешно... първо за кучетата после за децата
Ох, извинявайте, ама площадките са уникални! Имат колове и врата, а нямат мрежа, захваната за коловете! И е така от седмици....  Joy

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 41 049
запис   bouquet
Момичета харесали сме си ъглови легла. Но сега ни трябват матраци 90/200 см. 2 бр.- иска ми се да са удобни, качествени и по възможност не много скъпи. Някои има ли предложения?

ТЕД на 6-ти септември, в Кауфланд в Тракия също имаше някакъв магазин за матраци.

Вече го затвориха Peace

# 67
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Ерин, а би ли дала координатите на този твой човек за мебели, може и на лично, че и аз търся едни изчанчени неща със специфичен цвят

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Балли, цените които бях написала за памперсите, са за белите пакети (не разбрах, че питаш за зелените). Къде е това магазинче на Васил Априлов?
Да,да за зелените питам,ако имаш скоро път натам.Магазинчето на В,Априлов е като тръгнеш от кръстовището на В.Априлов с Пещерско шосе,на около 100-150 метра след него от лявата страна.До него има магазин за детски дрехи /Бъни-1,мисля се казва/.
Мисля, че зелените бяха по 21лв, но май са повече бройки. Като ходя ще проверя със сигурност.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Трябват ми фирми в Пловдив, произвеждащи дограма REHAU.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 41 049
Трябват ми фирми в Пловдив, произвеждащи дограма REHAU.

Ако е за производство...тя май е немска и мисля,че се внасят профили.А ако ти е за изработка на дограма с такава марка,мисля,че ако искаш в повечето фирми правят такава.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
РаботеХА.... ooooh!
Така де, немска е, внасят се профили, дето тука тряя да се направят на дограма.. Wink
Не ми е нужен монтаж...

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 50
Здравейте трябва ми гривна против уроки или нещо от сорта къде в Кючука сте среща ли?

# 73
  • Мнения: 5 138
РаботеХА.... ooooh!
Така де, немска е, внасят се профили, дето тука тряя да се направят на дограма.. Wink
Не ми е нужен монтаж...

Работя в тази сфера и нямам наблюдение в Пловдив да остана читава фирма работеща с тези профили има тук таме, но не гарантирам за качеството.
В Смолян има една фирма Валвен, която работи големи количества с този профил и то предимно за Германия и Белгия.
За качество ти гарантирам, хората са земни и не лъжат по никакъв начин, не им правя реклама, давам ти съвет.
Утре мога да ти дам телефона на собственика, но ако пишеш в гугъл -Валвен , ще ти излезне сайта им, издават сертификат и тъй като стъклопакетите им ги произвеждат в Пловдив им е удобно да правят монтажи тук или да вземат размери и т.н.
Ако искаш повече подробности на ЛС  Peace

# 74
  • Мнения: 987
Да ви следя    bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт