Как да преодолея ревността си?

  • 16 521
  • 218
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 6 648
Илияна, не е идеята за часа на прибиране, а в това , че всеки семеен излязъл да се весели сам се прибира според да речем мирогледа си, дали така е по-ясно? Теб кво те тревожи, нали си си намерила нишата за купон сама или е важно да го диплим?

На почивка по  отделно не сме се "пускали" до сега, явно още се понасяме. Mr. Green Всеки има търпимост и толеранс към желанията на другият и не ми се е налагало сама да почивам или обратното. Почивка един от друг не сме търсили все още - пълна скука сме. Grinning Ходим заедно не защото сме семейство, а защото все още изпитваме удоволствие от компанията си. Не става въпрос за отдаденост или независимост. Вие защо делите семействата грубо казано/оставам с такова впечатление/ на лепки и супер независими. Хобито и интересите са едно , а системното купонясване поединично съвсем друго.

 


 не нищо не ми е ясно .Какво общо има мирогледа ми с това ,че стоя до 3ч. на клуб?С това ли се определя светоусещането за теб .дали ще стоя до 12ч или до 3ч зависи от две неща -компанията и това дали съм уморена и няма нищо общо със отдадеността ми към семейството и чувствата  към мъжа ми .
И това ни най-малко не ме прави независима .
Всеки месец отделям половин неделя за нещо не свързано със семейството /а това понякога е единствения ден през ,който може да сме целия заедно/ ,това също ме прави не достатъчно отдадена ,може би  newsm78
Едва ли ,но е съществена част от светоусещането ми.
Да ти се е случвало да ти се почива неистово, а той да няма възможност за отпуска?
първото непрестанно, второто никога  аз съм без възможност за истинска отпуска.

п.п. Все едно да обвиня сега / и за месец напред/ в неотдаденост към семейството ,защото ни приема ни предава и най-важния му проблем е кое по напред да гледа волейбола или футбола.
Или понеже няма 22ч. не е проблем да го оставя да се занимава с нещо ,което му доставя удоволствие , а и да понеже си е в къщи .

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 21:31 от Iliana__

# 211
  • Мнения: 755
Оффф Илияна зарежи...  Ти дали ме прочете добре? Така ги виждаш нещата, така го правиш - ок. Това какво отделяш или не, си е твоя работа, от къф зор се отчиташ, много лично взе дебата, който е по принцип според мен. Аз не пиша персонално за или на теб. Твоят мироглед никой не обсъжда. Примерите за отдадености независимост са съвсем нормални неща това не е лелеяната отдаденост или независимост не опростявай нещата- бита си е бит, както и съпътстващите ни в него неща- знаеш. Аз самата учудих :

Вие защо делите семействата грубо казано/оставам с такова впечатление/ на лепки и супер независими. Хобито и интересите са едно , а системното купонясване поединично съвсем друго.


Втората част от поста ми е в отговор на питането на Аризона/за почивките/.
п.п. Вероятно те тревожи термина "мироглед"- употребих го в смисъл на лично мислене и възприятие.
Дай да не диплим твоето, защото темата не е за теб , пък и аз не съм имала това за цел. ОК?

Трещерица, не душко при нас обикновенно аз съм тази, която и да иска няма възможност,  така че- не за съжаление не ми се случвало
. Laughing

Последна редакция: сб, 09 юни 2012, 08:13 от Fortune

# 212
  • Мнения: X
Да ти се е случвало да ти се почива неистово, а той да няма възможност за отпуска?
Не.Сигурно защото не работя.....   Simple Smile
А мъжът ми, като частник, може да затвори по всяко време и да се отдадем на почивка....
Досега не сме изпитвали желание да почиваме отделно.Все още ни е забавно заедно, не се е случвало да скучаем двамата......напротив, почивката все не ни стига.

# 213
  • Мнения: 12 693
Да ти се е случвало да ти се почива неистово, а той да няма възможност за отпуска?
Не.Сигурно защото не работя.....   Simple Smile
А мъжът ми, като частник, може да затвори по всяко време и да се отдадем на почивка....
Досега не сме изпитвали желание да почиваме отделно.Все още ни е забавно заедно, не се е случвало да скучаем двамата......напротив, почивката все не ни стига.


Колко мило!

# 214
  • Мнения: 45
Частник който да затвори по всяко време.... Laughing Това никак не ми звучи мило. Бизнес току-така не се затваря.

# 215
  • София
  • Мнения: 23 137
Краси, понякога е достатъчно да цитираш нечий пост и вместо да ни обясняваш за 87651654121 път колко ви е любовно с мъжа ти, просто да напишеш: "Вие си знаете!".  Joy

# 216
  • Мнения: X
Частник който да затвори по всяко време.... Laughing ............
Започва да ми писва да обяснявам всеки път като на първокласници......    Laughing
Значи, че няма шеф на главата, който да му казва кога му е отпуската.
И не е нужно да я съгласува с колеги, началници  и т.н.


Трещи, не знам дали е мило, но е много удобно, най-вече.   Grinning

# 217
  • Мнения: 6 648
Краси, понякога е достатъчно да цитираш нечий пост и вместо да ни обясняваш за 87651654121 път колко ви е любовно с мъжа ти, просто да напишеш: "Вие си знаете!".  Joy
Съгласна напълно  Peace
То и аз съм  шеф ама все пък трябва да съгласувам нещо с подчинени ,клиенти ,доставчици и явно не съм оправна като милото на Краси.Пък мойто мило не е шеф ама отпуската си му е отпуска.
Fortune казах вече "мирогледа" ми относно до колко да купонясвам с какво е свързан -компанията и енергията ми .Но.... стига вече ,че банални станахме .
 Grinning

# 218

Общи условия

Активация на акаунт