Мързеливи красавици - 8

  • 32 682
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 569
Лака ми е светлосин тюркоаз /баси обяснението  Laughing/, пък сенките - розАви. И се чудя в един цвят ли трябва да са лака и сенките?

Последна редакция: сб, 23 юни 2012, 21:25 от Естел

# 721
  • Бургас
  • Мнения: 839
Мацки, аз бях активна в първите теми, после ме хвана мързела  Blush Сега влизам да ти кажа, Естел, че тюркоазеният цвят в момента  е тотален хит и съвсем не е необходимо да съчетаваш лака с каквото и да е. В момента има такава тенденция лака да си е сам за себе си и колкото по-ярък, по-добре.
 Peace Peace Peace

# 722
  • Мнения: 372
OnDiNe_, да разбирам ли, че ти е харесал Архитекта?   Flutter

*Bubble*, и аз замених кафето сутрин с прясно изстискан сок от грейпфрут.     Hug

Аз мацнах една детокс маска и сега ми е супер.   Party   Почисти и стегна порите на напоследък мазнеещата ми кожа.
Захващам се с лакиране, че и тренировка ме чака.   

# 723
  • Мнения: 3
Днес само аз работя, пък  Crossing Arms При това от 10 до 20h. При това и утре така  ooooh!
В събота и неделя трябва да се забрани със закон всичко, освен маски и мазилца, тренироовки, паркчета, приятели и други такива благинки  Crazy

В пристъп на умопомрачение си харесах розАв лак, от новите на Буржоа с гел ефект. Някой пробвал ли ги е вече?

# 724
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Ееее, не сте писАли, нееее!  Naughty Сега и тема трябва да правя.  Mr. Green

Аз сутрешното каЙВе не го заменям за нищо на света! И без това ми е едно единствено за деня. Ритуал ми е.  Crazy

И аз трябва спешно да се лакирам, но ме мързииии, много даже.  Whistling

# 725
  • в Кошера
  • Мнения: 2 220
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА.  Hug

# 726
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 500
Естел, някаква хармония трябва да има между лака и сенките, но тюркиз и розАво е разкошна лятна комбинация Peace
Feeling, да. Въпреки че прическата ми сега е малко Thinkingстранна, усещам, че косата ми получава голяма доза сила и живот. Определено имаше нужда от това, а ще я нося вързана, ако трябва. Следващият ще е по-циментиращият.Peace Специални благодарности към теб и Алена Hug
И за мен кафето е по-скоро сутришен ритуал, отколкото необходимост. Едно на ден, понякога капучино следобед. Напоследък следобедите пия зелен чай (без захар), с нещо сладко.
На диета не съм била и не мисля, че бих издържала - толкова обичам да си угаждам... Имам обаче приятелки, редовни в диетите - еми не се стои около тях... Mr. Green

# 727
  • Мнения: 3
Тайра, тежка е съдбата на темотвореца. А ти си призната за най-добър такъв сред нас  Hug

Кафето ин дъ морнинг и аз не си го давам  Naughty

Опс, аз си пиша, а то нова тема се заформила  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт