Мързеливи красавици - 8

  • 32 693
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 569
Епине, честито!

Да вземем да си уредим срещичка в Снейка. Дрескод - 10 пръста лакирани в различни цветове. коя нормална жена би тръгнала така?  Mr. Green

# 691
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Да вземем да си уредим срещичка в Снейка. Дрескод - 10 пръста лакирани в различни цветове. коя нормална жена би тръгнала така?  Mr. Green

Аз  Rolling Eyes . На плажа, банският ми е изцяло черен, с черни джапанки и бяла шапка и бяла чанта ... все отнякъде трябваше да се вземе нещо шарено  Mr. Green .

# 692
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Гледам и вие сте още на роклена вълна, та да ви попитам - както мислите за този retro-look? Много ми е легнала на сърцето тази рокличка. Rolling Eyes

Май не изглежда толкова добре на снимка...но как стои това... Heart Eyes

# 693
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Струва ми се ужасно спарващ плат  Mr. Green . И твърде лъскав.
Иначе е сладка, но нито цвета, нито лъскавината са ми на сърце.

# 694
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Струва ми се ужасно спарващ плат  Mr. Green . И твърде лъскав.
Иначе е сладка, но нито цвета, нито лъскавината са ми на сърце.
Всъщност никак не е лъскав - не знам защо така е излязъл. Изглежда дори доста...обикновен (за цената си) Ще видя за други снимки
....не че няма да ми направите услуга ако я оплюете... Mr. Green

# 695
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
....не че няма да ми направите услуга ако я оплюете... Mr. Green

Щом е така, давай сега - ама защо къса, с това слънце по-добре дълга, че да не изгаряш ... и това коланче ... и тоя набор ...

Майтапя се  Hug . И моята карта понякога много иска да не харесвам нещата в магазините  Laughing . Уви, не е случила на притежателка  Blush .

# 696
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Офф, на затуй вече нямам карта Mr. Green В портмонето човек поне ги вижда как намаляват... Flutter
На ти я http://collection.misssixty.com/catalogue/immagini_box/09.jpg, ама пак изглежда по-лъскава, отколкото е.
Отвратителна, нали? Mr. Green

# 697
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Тука малко са подобрили положението с лъскавината, ама пък не ме кефи така с паднали рамена. На моделката й стои прекрасно, но е много трудно за носене от "простосмъртни". На всичкото отгоре е и неудобно - поне на мен все ми се надига нагоре и застава на раменете, накрая просто се отказвам и си стоя нормално  Laughing .

# 698
  • Мнения: 4 569
като видЕх роклАта облечена и аз да кажа - не ми харесва. Ще трябва сутиен  Confused , презрамките се виждат значи трябва да са прозрачни, а аз такива не нося защото ме дразнят.

# 699
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Роклето не е мой тип и не бих носила токова, но пък ми харесва как стои отстрани.  Peace Единствено цвета не мога да преглътна, толкова ненавиждам червени дрехи...акцент може, но иначе не. А защо да не може да се носи без сутиен, напротив. Платът изглежда плътен, пък и с този набор. В краен случай един сутиен без презрамки решава проблема.  Peace

# 700
  • Мнения: 4 569
Тайра, ако там където би трябвало да е бюста няма нищо, нито роклята ще изглежда добре, нито роклята ще има на какво да се закрепи.   Laughing

# 701
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Нямам спомен OnDiNe_  да е споделяла, че нЕма никой в деколтето.  Mr. Green
Пък и така да, едно, че конкретната рокля е с ластик горе, второ, че подобни сутиени спасяват и много тежки положения.  Peace

# 702
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 545
Тези дни си закупих първата червена дреха - роклята, която ви показах онзи ден. И да ви кажа - доста й се радвам - сигурно точно защото никога не съм носила червено. Не съм носила, защото съм го ненавиждала. Обичам да се чувствам различна, да изненадвам дори себе си. Обичам дрехи, които не са по модата и не приличат на никои други дрехи. Като тази рокля. Имало ги е през 70-те, но още не съм била родена. Simple Smile
И да - пробвах я ooooh! Деколтето е супер и в двата варианта. Fuck...

# 703
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Еми, като си я пробвала и ти харесва - купи си я. Мен ми допада.
Верно, ако беше в друг цвят, щеше да е още по-добре, но щом ти си я харесваш и ти седи, какво значение има мнението на пет кокошки (и себе си визирам, да не се обидите)  Laughing

Аз червена дреха също нямам в гардероба си. Факт. И мъжът ми червено не харесва, та съвсем.

# 704
  • София
  • Мнения: 5 531
Здравейте  Simple Smile
 Най-накрая временце за пред компютъра,дойде моят час  Laughing Не мога да ви насмогна да изчета всичко!
 

Илиянко, според мен за Sixty и Killah няма смисъл да си даваш парите. Некачествени материи на високи цени  Rolling Eyes от опит говоря, пък за обувките и чантите им да не почвам  Rolling Eyes изглеждат готино де. Но цената е неоправдано висока, особено по наште молове.
От дрешките на Мис Сиксти съм доволна,но за обувките им не ми говори  Tired изобщо недейте да си купувате от там!Бях си взела преди две години едни ботички,е на второто излизане им се изтърка подметката  ooooh! Боти за 300 лева ги носих да им слагат подметка!
 
 Днес една приятелка беше със страхотно гащеризонче от Зара  Heart Eyes Утре ще ходя да го търся и меря  Laughing Ето го,но на живо изглежда доста по-добре,а и на нея й седеше супер.
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bg/en/zara … RINTED%2BPLAYSUIT

OnDiNe_,щом ти харесва вземи си го,интересно е,не е лошо моделчето,лично аз не бих си го сложила,залагам повече на класиката.
 Какво си взе на Керастаз?

Естел,мързИланите и без кодове се разпознаваме  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт