Целулит - 3 тема

  • 86 158
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 487
Не, маста ще я използвам за стриите , а искам да разбера кои кремове са подходящи или други мазила за целулита .

# 691
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
с кремове абруд  Peace те само съпортват цялостната терапия  Peace

озадачаващо е внезапното появяване  newsm78 има ли някава промяна в стила ти на живот - хранене, хормони, медикаменти (ОК) .....  newsm78

стриите се появяват при ниски нова на прогестерона, тогава естрогенът доминира и при неговите високи нива се появява и целулит  Peace

да си пила хапчета за гърди? храна богата на фитоестрогени?

# 692
  • Мнения: 2 487
Не , не приемам  никакви такива медикаменти . Намалила съм хляба и газираните напитки , промяна според мен в храненето ми кой знае колко драстично няма , но факт е че целулита е на лице . Sad И не  знам с какво да се захващам поне ако може малко да понамали, то е ясно , че напълно освен операции не става.

# 693
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
комплекс процедури и продължаваш с поддържащи, а у дома вендузи  Peace

# 694
  • Мнения: 0
здравейте , изчетох и трите теми ... успех момичета и аз се боря с целулита от доста време , но имам чувството ,че нищо не помага . ям само плодове , зеленчуци , риба , печено или варено месо , зелен чай , мнооого вода - минимум 2 литра , 3 пъти седмично фитнес , като е по-топло  времето бягам на стадиона , масажи вкъщи с най- различни масла ... вече незнам какво да правя , ако не се махне , лятото никакъв плаж...  самочувствието ми когато се саблека е нулево .... забравих да кажа 162 см съм, 48 кг

# 695
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
процедури, масажи, вендузи  Peace

# 696
  • Мнения: 10
Сладуриииии,четох някъде по-назад в темата,че търсехте антицелулитния крем на Лореал,има го тук-    http://www.enzo.bg/protiv-celulit/   Heart Eyes

# 697
  • Мнения: 87
И аз ще се включа, в началото на февруари не е актуалния сезон за борбата срещу целулита, но трябва да се мисли от рано за "топлия" сезон

# 698
  • Мнения: 10
И аз ще се включа, в началото на февруари не е актуалния сезон за борбата срещу целулита, но трябва да се мисли от рано за "топлия" сезон
  Аз водя тази борбЪ още от 2 Януари  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 699
  • Мнения: 5 647
И аз ще се включа, в началото на февруари не е актуалния сезон за борбата срещу целулита, но трябва да се мисли от рано за "топлия" сезон
Закъсняла си. Тази битка се води целогодишно.
И за да не съм голословна ще ви кажа моя режим за борба с таз' гад:
1. Спорт - 4 пъти седмично кардио тренировки (2 пъти степ аеробика, 2 пъти фитнес, само пътека);
2. Много вода + хранителни добавки, в случая колаген;
3. Масажи с вендузи вкъщи (през вечер);
4. Антицелулитни масажи 3 пъти в месеца;
5. Мазила (в момента ползвам Алмисан)
Въпреки всичките грижи, които полагам, все още има какво да се желае.

# 700
  • Мнения: 0
И аз ще се включа, в началото на февруари не е актуалния сезон за борбата срещу целулита, но трябва да се мисли от рано за "топлия" сезон
Закъсняла си. Тази битка се води целогодишно.
И за да не съм голословна ще ви кажа моя режим за борба с таз' гад:
1. Спорт - 4 пъти седмично кардио тренировки (2 пъти степ аеробика, 2 пъти фитнес, само пътека);
2. Много вода + хранителни добавки, в случая колаген;
3. Масажи с вендузи вкъщи (през вечер);
4. Антицелулитни масажи 3 пъти в месеца;
5. Мазила (в момента ползвам Алмисан)
Въпреки всичките грижи, които полагам, все още има какво да се желае.





и аз ползвам Алмисан ... правя почти същите неща като теб - вода , добавки ,фитнес , бягане ( на стадион ) , мазила ... само вендузи не ползвам .... мисля ,че има ефект ... поне аз за 1 месец върху моето тяло виждам някаква разлика , макар и не голяма .... но с надежда един ден разликата да стане по - голяма ,докато напълно изчезне тази гад мръсна

# 701
  • Мнения: 10
И аз ще се включа, в началото на февруари не е актуалния сезон за борбата срещу целулита, но трябва да се мисли от рано за "топлия" сезон
Закъсняла си. Тази битка се води целогодишно.
И за да не съм голословна ще ви кажа моя режим за борба с таз' гад:
1. Спорт - 4 пъти седмично кардио тренировки (2 пъти степ аеробика, 2 пъти фитнес, само пътека);
2. Много вода + хранителни добавки, в случая колаген;
3. Масажи с вендузи вкъщи (през вечер);
4. Антицелулитни масажи 3 пъти в месеца;
5. Мазила (в момента ползвам Алмисан)
Въпреки всичките грижи, които полагам, все още има какво да се желае.





и аз ползвам Алмисан ... правя почти същите неща като теб - вода , добавки ,фитнес , бягане ( на стадион ) , мазила ... само вендузи не ползвам .... мисля ,че има ефект ... поне аз за 1 месец върху моето тяло виждам някаква разлика , макар и не голяма .... но с надежда един ден разликата да стане по - голяма ,докато напълно изчезне тази гад мръсна
  По-скоро съм "закъснял",защото съм момче Mr. Green Иначе при мен се оправят нещата само с козметика,направо не ми се вярва че правите такива луди неща,и пак има какво да се желае Mr. Green Между другото има една готина мисъл-"Ако не можеш да се отървеш от целулита-прикрий го!"Така че някои от вас не е зле да инвестират в бронзанти за тяло и тн... newsm78

# 702
  • Мнения: 78
Както всеки човек е различен така и на всеки му действат различни неща, примерно с моя приятелка пазихме диета заедно и свалихме около 23 кг. всяка, да ама моя целулит остана и до ден днешен а при нея изчезна на цяло.  Всичко е индивидуално, на един може само козметика да му действа на друг тренировки на трети приемане на много течности и тн. Та да си кажа и аз какво правя и за сега има ефект но ефекта е още много блед, аз си правя масажи с кафе но не от утайката и след  това масажирам с антицелулитния крем на Дева (зелената опаковка) , както и пазя някакъв режим на хранене, скоро мисля да започна и масажи с вендуза и да почна да спортувам, защото имам нужда. Успех ви желая на всички, дано успеем да преборим тази грозотия.  Hug Simple Smile

# 703
  • Мнения: 569

a.l.e.n.a,бих искала да те попитам какъв продукт да приемам за суха, отпусната, без тонус и блясък кожа на тялото, със стрии по дупето и целулит по целите бедра?
Признавам че не правя нищо, но когато се взема в ръце, дори и видимо стегната и отслабнала, кожата ми не е ок, особено на бедрата и ръцете. Какво мога да приемам с траен и гарантиран ефект?

# 704
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 443
Процедури:

1. в салон - вела шейп, боди шейп или друга с включени - ролков и вакуум масаж, IR и RF - последното непременно - за стягане
2. у дома - вендузи

За пиене:

1. колаген 1 и 3
2. омега 3 от риба
3. омега 6 - масло от пореч - пият се с омега 3
4.омега 7

Общи условия

Активация на акаунт