Смешки от форума - 6

  • 74 030
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 206
Сега ако каже, че звучи така- тън тън тъъън.../имаше и такава тема май/ Mr. Green

# 721
  • София
  • Мнения: 1 210
Имаше, имаше  Mr. Green Получих дежа ву Laughing

# 722
  • Мнения: 1 701
Опитах се (неуспешно) да открия едно интервю на фолк-певицата Валя, в което (по бегли спомени) обясняваше, че като й казали, че ще й носят детето да си го види, тя ги накарала да изчакат, за да може да се гримира, та когато детето я види за първи път да е красива....
Така, че явно е важно! Ноооо... явно, тук сме се събрали само някакви мърли, които не държат на външния си вид и затова не го разбираме....

Ооооо, култово интервю. Не слушам този стил музика и не познавам певиците, но Валя, ако не с вторчеството си, то с това интеврю, завинаги ще остане в съзнанието ми!
ТУК е бегло загатнато, но в интервюто, надълго и нашироко разказа, как е раждала в зезден вид.  Crazy

# 723
  • Мнения: 1 310
Опитах се (неуспешно) да открия едно интервю на фолк-певицата Валя, в което (по бегли спомени) обясняваше, че като й казали, че ще й носят детето да си го види, тя ги накарала да изчакат, за да може да се гримира, та когато детето я види за първи път да е красива....
Така, че явно е важно! Ноооо... явно, тук сме се събрали само някакви мърли, които не държат на външния си вид и затова не го разбираме....

Ооооо, култово интервю. Не слушам този стил музика и не познавам певиците, но Валя, ако не с вторчеството си, то с това интеврю, завинаги ще остане в съзнанието ми!
ТУК е бегло загатнато, но в интервюто, надълго и нашироко разказа, как е раждала в зезден вид.  Crazy
С УбемчИ? Crazy

# 724
  • гр. София
  • Мнения: 2 531
Цитат
Сега казаха, че вече ако майката иска може бебето да остане през по-голямата част от времето при майката, т.е. повече от колкото при другите майки.

Ха сега! В родилните домове бебето на една майка го давали да стои и при другите майки!  Crazy

Редактирам.
Ей на още нещо по въпроса:
Цитат
нито е хубаво за майката и за бебето веднага да го оставят при мен да се грижа за него, нито е хубаво чак на изписването да го дадат. Ще имам нужда от време да се възстановя и след това остатъка от времето ми в болницата да прекарам с бебето.

Съвсем се обърках вече! Коя майка чие бебе гледа?  newsm78

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 10:41 от Зимна роза

# 725
  • Мнения: 3 736
 Joy Явно в някои болници действат на случаен принцип - което бебе ти донесат, него гледаш. Но задължително след като си си починала и си се възстановила. Naughty

Пояснение: Да, разбира се, че след тежко раждане майката трябва да си почине, раз-би-ра се. Да не почне пак дискусия.  Peace

# 726
  • Мнения: 355
A бе, в интерес на истината майка ми с мен като е била в родилния дом са й носили още две да кърми, че имала вповече Simple Smile Ама това в едно друго време, в друг свят Simple Smile

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 11:30 от beginner_mamma

# 727
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
AА бе, в интере на истината майка ми с мен като е била в родилния дом са й носили още две да кърми, че имала вповече Simple Smile Ама това в едно друго време, в друг свят Simple Smile
Тя и мойта е изхранила още едно покрай  мен. И кърма е изхвърляла, щото фризера се е задръствал, а аз и другото детенце не сме можели да ядем толкова много.

ТУК е бегло загатнато, но в интервюто, надълго и нашироко разказа, как е раждала в зезден вид.  Crazy
Егати  Shocked .

# 728
  • Мнения: 7 198
Joy Явно в някои болници действат на случаен принцип - което бебе ти донесат, него гледаш. Но задължително след като си си починала и си се възстановила. Naughty

И разбира се, след като си гри-ми-ра-на!!!  Peace Инак, не мога да си представя шока на горкото бебе - да види майка си без грим...  #2gunfire  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 3 736
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green За моето шокът е постоянен - гримирам се два пъти годишно горе-долу.

# 730
  • Мнения: 6 365
Смейте се, ама аз се гримирах възможно най-рано след раждането и всеки ден след това, задължително. Това е моят ритуал за повдигане на духа и помагаше за справяне с депресийката.

# 731
  • Варна
  • Мнения: 758
Няма нищо лошо в това, дори е похвално. Но си го правила за себе си, а не за да радваш персонала или за да те хареса детето ти, което още вижда всичко в мъгла. Радвам се на тези, които го правят редовно (а не като мен само да се канят).
Обаче да посочваш възможността за слагане на лек грим, като важно основание за избиране на секцио е смущаващо и втрещяващо.

# 732
  • София
  • Мнения: 62 595
аха, сега разбрах защо се правят непременно и интимни прически преди раждането  - срамота е бебето, докато минава оттам, да види нефризиран тази важна част от майка си! Все пак, това е първото му запознанство на бял свят!

# 733
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Колко време го слагате този лек грим? Щото и при нормално раждане, колкото и да е скорострелно, все ще се намерят 5 минутки.  #Silly

# 734
  • Мнения: 3 736
Е, при секцио си трябва "прическа".  Laughing

Колко време го слагате този лек грим? Щото и при нормално раждане, колкото и да е скорострелно, все ще се намерят 5 минутки.  #Silly

Това към кого е?  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт