Първокласници - набор 2005 (Предучилищна - набор 2005) - 5

  • 40 640
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 6 094
Светкавица, такива торби продават и там, където има ученически раници. Дори някои са комплект. Със сигурност съм ги виждала съм в Хиполенд.

...Та храната ще е обяд и следобедна закуска.
Поздравления на всички за приема!!! И ние точихме зъбки за 20-то, но не стана.Но пък това може да ни е на късмет. [/color]
Обяд, закуска, плод, вода и ето ти раница 10кг.  ooooh!
Аз съм чувала само хубави неща за 127 училище.

# 46
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Аз ще  изчакам род. среща да видя какво ще искат г-жите,и тогава ще пазарувам.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Светкавица, такива торби продават и там, където има ученически раници. Дори някои са комплект. Със сигурност съм ги виждала съм в Хиполенд.

Аз съм, купувала такава от Хиполенд Peace по друг повод. Смятам да я ползва за физическо, няма да вземаме нова.

За GSM - твърдо ще е с телефон Peace. Имах подобна дилема при брат й преди 4г., за цяла година се обади точно 2 пъти, но пък аз се чувствам по-спокойна така Peace В интерес на истината всички деца в класа бяха с телефони, ако това има значение Grinning

# 48
  • Мнения: 33
Има ли дечица които са записани в 12 СОУ/София/?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 055
Чудесна нова тема сте заформили момичета Grinning
Аз чакам също дали ще приемат моето гардже - първа резерва за японски в 18-то в четвъртък, ако ли не отивам да се записвам в кварталното 48-мо, за което също има хубави отзиви.
Пазаруване за първокласника въобще не съм го започвала и най-вероятно ще го оставя за август, когато всички са на море и София е празна.
С баща му мислим да му вземем телефон стига училището да позволява за да сме по-спокойни.

# 50
  • Мнения: 1 988
Да се запиша и аз Laughing и като ви чета, че нямало места и чакате тези класирания...чак започвам да се притеснявам и аз Thinking

# 51
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Честито на приетите в желаните училища. Успех на чакащите класиране.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 926
Записахме днес щерката в 36то. Тази година не можело да се избира госпожа, ще видим какъв ще ни е късмета наесен.
Иначе още нищо не сме купили.

# 53
  • Мнения: 85

Мерси за темата. Някак гордо звучи "първокласници", чак ми е трудно да свикна, че се отнася за нашите бръмбарчета.

И ние се записахме, дори и родителската среща мина, но освен за учебните помагала за четене, писане и смятане и това, че поне една тетрадка щели да изпишат с молив /изрично се забраняват химикалките до второ нареждане/, нищо друго съществено не казаха за сега. В смисъл за екипите по физическо, пособия за рисуване, моделиране и т.н. и се чудя да купувам ли на своя глава или да чакам 15 септември.

# 54
  • Мнения: 172
И аз да се запиша при вас,ако приемате нови!
За съжаление моята девойка не са я приели в желаното училище.На всичкото отгоре аз имах глупоста,да не подам заявление в друго,защото с мъжа ми получихме уверение,че не връщали деца.Ако се наложело,щели да направят още паралелки!Е,да,ама не!Днес я нямаше в списъците и на въпроса ми "Защо?" ми отговориха,че имало много желаещи ooooh!Сега се чудя какво да правя ooooh!!

# 55
  • София
  • Мнения: 4 575
Рони, много неприятно се е получило. Звънни по други училища, които са ви удобни. А второ класиране няма ли да има? Като знам, че някои подават на 5 места  Crazy

Нашето класиране е утре. Praynig

Нищо няма да купувам засега. И миналата година за баткото не съм купувала предварително. Все още всичко ми е прясно. Има време, всичко ще купим.
Нашата ще бъде с телефон. На баткото му беше интересен 3 дни. После спря да звъни всяко междучасие, за да ми каже, че отива за чай. В началото беше с обикновен телефон. После почна да се сърди, че само той бил с такъв и отнесе един сензорен, с камера и 2 игри  Mr. Green После почват другите искания. / само за инфо, имахме и дете с айфон/.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 5 997
roni.k добре дошла  Hug ,много неприятно и в нашето училище вече чух че връщали родители Sad ,аз преди 2 седмици подадох и в другото в квартала ,и сега трябва да ходя да им кажа че няма да сме там  Outta Joint 

# 57
  • София
  • Мнения: 35 098
roni.k, много кофти ситуация Confused
Ей на това се чудих и аз. Че бях подала в само едно у-ще, след уверение, че ще я приемат!
И какво точно правят родителите в такава ситуация Thinking Не попадат в най-желаното, може и в по-малко желаното да не попаднат, след като чакат класирания ( както се видя варират с 3 седмици разлика). Място щяло да има за всички. Да, ама къде ooooh!
Дано бързо ви се решат нещата и си намерите Учителката! Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 6 094
Не зная как стоят нещата, но си мисля, че не могат да не приемат детето в училището, в чийто район е адресната регистрация на родителите.

# 59
  • Мнения: 3 886
могат  многат на мен днес ми отказаха в4ера било последният ден за подаване а баткото учи в това училище

Общи условия

Активация на акаунт