Първокласници - набор 2005 (Предучилищна - набор 2005) - 5

  • 40 715
  • 759
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 35 312
определено се заяждат все пак 7 паралелки и да няма къде да бутнат  1 дете иначе ни има в списъка с приетите но щом не сме подали документите вчераааа краи а  одеве попаднах на саита им че краиния срок е от04 фо 06 ,06,2012 та ми е 4удно   защо с такава злоба и такъв тон незнам
Щом датата е 06.06 , още утре заминавай пак. Не може да откажат подаване на документи.
Телефон на нужните звена за жалби искаш ли?

# 76
  • Мнения: 3 886
определено се заяждат все пак 7 паралелки и да няма къде да бутнат  1 дете иначе ни има в списъка с приетите но щом не сме подали документите вчераааа краи а  одеве попаднах на саита им че краиния срок е от04 фо 06 ,06,2012 та ми е 4удно   защо с такава злоба и такъв тон незнам
Щом датата е 06.06 , още утре заминавай пак. Не може да откажат подаване на документи.
Телефон на нужните звена за жалби искаш ли?
да дай ми ги на лични но лошото е че има линкове едно под друго на едното пише  4  а на другото  на 6 ти кое е вярно незнам

# 77
  • София
  • Мнения: 790
Не зная как стоят нещата, но си мисля, че не могат да не приемат детето в училището, в чийто район е адресната регистрация на родителите.

При нас така се получи. И слава Богу де, защото и аз бях подала само на едно място. Днес записах първокласничката  Simple Smile
Успех на всички  Hug

# 78
  • Мнения: 349
имаме  СПУНК 19 ТО   но ме е страх че и 2 рия срок няма да ми я приемат  Confused Confused Confused Confused
СПОКОИНА  говорих и нищо не можело сега да се направи и това е

DIVA_ORHIDEQ , искам да те успокоя! Имам лични впечатления от 19 СОУ, посещавам го службено от известно време. Училището е много добро, директорката (която е отскоро) е много амбициозна, работят по най-различни инициативи. Но най-важното е, че атмосферата е много приятелска и началните учителки са добри. Лично аз познавам майки, които преместиха децата си там от 51-во. Така че, не се ядосвай, може би е било за добро. Когато и сама ще добиеш впечатления по-нататък, предполагам, че ще спреш да съжаляваш.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 578
http://www.rio-sofia-grad.com/ Ето сайта.
Но аз не мога да намеря къде пише, че се записвате до 6.6. В сайта на училището пише 4.6.

# 80
  • София
  • Мнения: 35 312
определено се заяждат все пак 7 паралелки и да няма къде да бутнат  1 дете иначе ни има в списъка с приетите но щом не сме подали документите вчераааа краи а  одеве попаднах на саита им че краиния срок е от04 фо 06 ,06,2012 та ми е 4удно   защо с такава злоба и такъв тон незнам
Щом датата е 06.06 , още утре заминавай пак. Не може да откажат подаване на документи.
Телефон на нужните звена за жалби искаш ли?
да дай ми ги на лични но лошото е че има линкове едно под друго на едното пише  4  а на другото  на 6 ти кое е вярно незнам
Чакай, чакай.
Едната дата е за първо класиране, втората за второ. Ако не си спазила срока, абсолютно са в правото си да ти откажат. Много кофти!

# 81
  • Мнения: 3 886
имаме  СПУНК 19 ТО   но ме е страх че и 2 рия срок няма да ми я приемат  Confused Confused Confused Confused
СПОКОИНА  говорих и нищо не можело сега да се направи и това е

DIVA_ORHIDEQ , искам да те успокоя! Имам лични впечатления от 19 СОУ, посещавам го службено от известно време. Училището е много добро, директорката (която е отскоро) е много амбициозна, работят по най-различни инициативи. Но най-важното е, че атмосферата е много приятелска и началните учителки са добри. Лично аз познавам майки, които преместиха децата си там от 51-во. Така че, не се ядосвай, може би е било за добро. Когато и сама ще добиеш впечатления по-нататък, предполагам, че ще спреш да съжаляваш.

оооо миличка знам че  че е страхотно а директорката ....... няма такава разговарях с нея 4 пъти  чено  влюбена съм в нея  няма толкова красив и лъчезарен човек............ просто  ако всички бяха като нея  щехме да сме супер  причините  да искам да е с баткото са   вече няколко затова в последния момент исках да я преместа но уви
 МИСТЪР  НА ЕИН ОТ ЛИНКОВЕТЕ   НАМЕРИХ ГО  ПРИЕМ НА ДЕЦА 2012/13 Е ЛИНКА

Последна редакция: вт, 05 юни 2012, 22:14 от DIVA_ORHIDEQ

# 82
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 953
Здравейте, момичета, и в новата тема.

Днес мина първата среща. Вече съм с 60 лв. напред - помагала, тетрадки и комплекта за английски. Другите неща от списъка са дребни и мога да ги оставя за септември. 24 деца са в паралелката - 12 момчета и 12 момичета. Едно от момченцата е по-малко и хилаво от четиригодишната ми дъщеря Wink, а едно от момиченцата изглежда на видима възраст около 4 клас поне. Часовете ще започват от 8.30, което за мен е късно, и ще са до 17 най-късно за занималнята, която ще се води от персонален за класа възпитател. Учителката ни е прекрасна, но нещо май не попаднах на родителски колектив. Училището отпуска по 333 лв. на трите паралелки да си освежат стаите Wink Имаме стол, имаме салон, но нямаме съблекални. Госпожата ще си води физическото. Отделно решихме някакъв свободен избираем да е "народни танци", които отново ще се водят от нея. Другият вариант беше "приказки и разкази", които родителите веднага отказаха.

Стискам палци на всички, които все още чакат класиране.

# 83
  • София
  • Мнения: 35 312
имаме  СПУНК 19 ТО   но ме е страх че и 2 рия срок няма да ми я приемат  Confused Confused Confused Confused
СПОКОИНА  говорих и нищо не можело сега да се направи и това е

DIVA_ORHIDEQ , искам да те успокоя! Имам лични впечатления от 19 СОУ, посещавам го службено от известно време. Училището е много добро, директорката (която е отскоро) е много амбициозна, работят по най-различни инициативи. Но най-важното е, че атмосферата е много приятелска и началните учителки са добри. Лично аз познавам майки, които преместиха децата си там от 51-во. Така че, не се ядосвай, може би е било за добро. Когато и сама ще добиеш впечатления по-нататък, предполагам, че ще спреш да съжаляваш.

оооо миличка знам че  че е страхотно а директорката ....... няма такава разговарях с нея 4 пъти  чено  влюбена съм в нея  няма толкова красив и лъчезарен човек............ просто  ако всички бяха като нея  щехме да сме супер  причините  да искам да е с баткото са   вече няколко затова в последния момент исках да я преместа но уви
 МИСТЪР  НА ЕИН ОТ ЛИНКОВЕТЕ   НАМЕРИХ ГО  ПРИЕМ НА ДЕЦА 2012/13 Е ЛИНКА
Подаването е до 04.06 , имало е  събеседване на 01.06( не сте ли ходили?), списъците на приетите на 08.06. Съжалявам, май наистина сте изпуснали срока. Confused

# 84
  • Мнения: 85
определено се заяждат все пак 7 паралелки и да няма къде да бутнат  1 дете иначе ни има в списъка с приетите но щом не сме подали документите вчераааа краи а  одеве попаднах на саита им че краиния срок е от04 фо 06 ,06,2012 та ми е 4удно   защо с такава злоба и такъв тон незнам
Щом датата е 06.06 , още утре заминавай пак. Не може да откажат подаване на документи.
Телефон на нужните звена за жалби искаш ли?
да дай ми ги на лични но лошото е че има линкове едно под друго на едното пише  4  а на другото  на 6 ти кое е вярно незнам
Чакай, чакай.
Едната дата е за първо класиране, втората за второ. Ако не си спазила срока, абсолютно са в правото си да ти откажат. Много кофти!


Извинявайте, че се намесвам. Embarassed Исках само да кажа, че и при нас срока беше 4.06 до обяд. Обяснението, което дадоха беше, че който не подаде удостоверението до обяд отпада от класирането и мястото му се заема от резервите. Ако си го подал в срок можеш следващите дни да го изтеглиш ако си размислил, но записването след първо класиране не можело да стане след посочената дата и час.

# 85
  • Мнения: 3 886
определено се заяждат все пак 7 паралелки и да няма къде да бутнат  1 дете иначе ни има в списъка с приетите но щом не сме подали документите вчераааа краи а  одеве попаднах на саита им че краиния срок е от04 фо 06 ,06,2012 та ми е 4удно   защо с такава злоба и такъв тон незнам
Щом датата е 06.06 , още утре заминавай пак. Не може да откажат подаване на документи.
Телефон на нужните звена за жалби искаш ли?
да дай ми ги на лични но лошото е че има линкове едно под друго на едното пише  4  а на другото  на 6 ти кое е вярно незнам
Чакай, чакай.
Едната дата е за първо класиране, втората за второ. Ако не си спазила срока, абсолютно са в правото си да ти откажат. Много кофти!


Извинявайте, че се намесвам. Embarassed Исках само да кажа, че и при нас срока беше 4.06 до обяд. Обяснението, което дадоха беше, че който не подаде удостоверението до обяд отпада от класирането и мястото му се заема от резервите. Ако си го подал в срок можеш следващите дни да го изтеглиш ако си размислил, но записването след първо класиране не можело да стане след посочената дата и час.
права си но не може  2 но предимство да  си изгуби толкова лесно местото за 1 резерва  Confused

# 86
  • Мнения: 6 095
Извинявайте, че се намесвам. Embarassed Исках само да кажа, че и при нас срока беше 4.06 до обяд.
Чета и   Shocked ShockedShocked направо не е за вярване,и какво става ако не можете да отсъствате от работа точно този ден ,или като при мен както два дни ме размотаваха единия не го написали,на другия не го подписали,леле това за кои училища става въпрос ?

# 87
  • Мнения: 583
записче, въпреки, че не сме от софия...Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 6 149
записче, въпреки, че не сме от софия...Simple Smile
Тя темата не е софийска.  Hug

# 89
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 953
записче, въпреки, че не сме от софия...Simple Smile

То и аз не съм.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт