РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ 5

  • 78 382
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
и аз тук

# 16
  • Мнения: 1 291
Ивиче, да! Страхотен мишо. Heart Eyes
Престрашавайте се, вдъхновявайте се, но не правете като мен да зарязвате скроен плат и да не шиете. Освен ако не гоните току що проходили фурии като мен! Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 78
На някой му трябваха кройки на кучета http://giftjap.info/freebook/detailed.php?n=3275&page=1& … tr=categories.php

# 18
  • Мнения: 555
На мен! Мерси мерси мерси! Златни сте наистина. Ще покажазадължително  като го направя Hug

# 19
  • област Варна
  • Мнения: 270
Да се запиша и аз, ама кога ли ще почна и да творя?

# 20
  • Португалия
  • Мнения: 3 977
ne искам да ви изпускам  Hug
да не е само запис

Uploaded with ImageShack.us

# 21
  • Pb
  • Мнения: 1 183

и аз се включвам с нещо съвсем скромно, дори не е играчка, но да не ви изпусна Wink

# 22
  • Мнения: 76
Да ви попитам малко глупаво, но с какво ги пълните тези играчки  newsm78 отдавна съм се зарибила да направя едни кубчета от плат, но нз с какво се пълнят

# 23
  • Мнения: 555
Аз пълня с вата. Купувам дебела вата режа си я на парченца и пълня. Идва ми най-евтино и удобно за работа Peace
Ето и нещо от мен, макар че не е точно играчка, за да не е само празен пост.

# 24
  • Мнения: 76
Благодаря Simple Smile значи вата да търся Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
...с какво ги пълните тези играчки

Аз си бях купила 2 намалени на 50 % възглавници. Ползвам пълнежа (вата като памук ) за играчките  вече трета година.

Bertichka УНИКАЛЕН ЗАЕК!!!! Останаха ми очите в него  и ме вдъхнови да започна най накрая и аз нещо подобно че се каня от 100 години да шия държач за фибичките. Обаче имам 3 избродирани къщички в саксии и ще съм благодарна ако някой ми помогне с идея как мога да ги използвам, на заек няма да отиват да ги ушия  newsm78

елхичка, Mamagemelar много са ви готини творенията!

Най-накрая си завърших и малката къщичка с пиленце, за други ентусиасти описах тук подробно всичко http://krasart.com/2012/06/23/diy-fabric-toy-birdhouse-and-bird-tutorial/



# 26
  • Мнения: 555
Супер сладка къщичка  Heart Eyes
Не знам колко е голяма но ми хрумва за нещо като закачалка за ключове и да се сложи на стената или едно нарисувано дърво на стената и да се лепне къщичката на стената. Абе не знам ама е много сладка  bouquet

# 27
  • Pb
  • Мнения: 1 183
KrasArt, къщичката ти е чуд-на! Поздравления!

# 28
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте!
Нека се включа и аз в темата. Преди време пишех редовно тук, ама поради липса на време бях спряла. А понякога ми липсва това - да споделяме, да търсим и даваме съвети и да се радвам на красотите, които сте сътворили Simple Smile
KrasArt, наскоро случайно попаднах на блога ти и с голям кеф го разгледах. Правиш страхотни неща!
Bertichka, много е сладък зайкото!
eli4ka666, аз ти препоръчвам вата, но не тази на лист, а силиконова (като пълнежа на възглавници и олекотени завивки), продват я в магазин на Екзарха


Да покажа нещо от мен
Две таралежчета

# 29
  • Мнения: 79
eli4ka666, питаш за пълнеж, а си от Русе и лесно можеш да се снабдиш със силиконизиран пух от фирма Юта.  Peace В предишни теми имаше линк към сайта на фирмата. Аз си закупих от там посредством моя приятелка и в момента разполагам с огромен чувал - юрган мога да напълня. Grinning Ако не откриеш информация, ще се разровя и ще ти пусна линка.

Момичета, невероятни вдъхновителки сте!  Hug Толкова много красиви неща!!!  Hug  bouquet
Мен преди месец ме беше обхванала котешка вълна и уших няколко котки + няколко обвивки за книги, които ще имам грижата да снимам тези дни и да ви ги покажа, че малката види ли ме с фотоапарата и веднага ми го взема, да не говоря, че изобщо не мога да аранжирам играчките за снимка - всичко си присвоява.  ooooh! Когато пък заспи вечер светлината не е подходяща за снимки, но ще потърся някакъв вариант.  Rolling Eyes
Спокоен и слънчев уикенд на всички!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт