РЪЧНО ИЗРАБОТЕНИ ИГРАЧКИ 5

  • 78 421
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 343
Тропосвам парче плат в кръг горе-долу и го пълня с вата. нанизвам пръчката в образувалото се калпаче и пришивам здраво, за да не се измъкне. Пълня муцуната на коня и малко от най-горната част на главата и тогава слагам пръчката. Това с цел пръчката да не пробие плата. После запълвам с вата и със скрит бод зашивам отвора долу като гледам пръчката да е горе-долу по средата. Това е.

# 721
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Алелуя Praynig! Най-после довърших Бианка! Heart Eyes





# 722
  • Мнения: 11
Ама тя таз Бианка много прекрасна!!! И бодито, и обувките са направо... бонбон! Много ми харесва, браво! Heart Eyes

# 723
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Мерси! И аз много си я Heart Eyes! И както се очертава скоро да остана без работа, май следващата кукла няма да я бавя толкова...

# 724
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 706
Ей, куклата е страхотна  Peace Успешни продажби ти пожелавам!

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 381
Бианка е супер, а за тоалета направо нямам думи... Heart Eyes Перфектно е всичко и подбора на цветове, и изработка, и модел - мисля, че се влюбих  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 20:16 от m_rija

# 726
  • Мнения: 555
Леле страхотна е  Hug Някое детенце много ще ѝ се радва Heart Eyes Браво!

# 727
  • Мнения: 0
Спор няма- Бианка е разкошна! Браво! А пък аз много харесах обувчиците- оригинални!

# 728
  • София/Варна
  • Мнения: 105
 Hug Мерси на всички! Скоро идват още - засърбяха ме ръцете и мисля до края на месеца да спретна дрехи за още една кукла Praynig. Тя си лежи гола-голеничка и чака, ли чака... Този път обаче няма да е рокля  Simple Smile

# 729
  • Варна
  • Мнения: 117
Ехааа....какви чудеса творите! Бианка е прелестна, нямам думи ... Аз все още съм зациклила на моята първа кукла, но до ден-два ще я бъде, че рожденичката чака в петък Wink

# 730
  • Мнения: 1 280
Мнооого отдавна не бях минавала, прекрасни  кукли, браво, неуморни сте !  Hug
Сега,като гледах линка, койото сте дали за куклите, и се зачудих, каква е тази тръбичка, която се вкарва в крачето например и през нея се набутва вълната ? Не разбрах и аз на какъв език е, но се зачудих, пластмасова ли е, или  нещо друго ?  newsm78  Много е идейно, за да не става на бубунки  пълнежа....Аз бях много заета и скоро нищо не съм творила, но сега ни намалиха работата и ще имам много време, та пак почвам... днес бях за материали...като съм готова с първото кукле и ще снимам ... Laughing

# 731
  • Варна
  • Мнения: 117
Време е и аз да се похваля къде със срам, къде с не малко щастие, с първата си кукла ... Има хиляда и един кусура, ама като за сефте съм доволна. Направих я с много любов за първия РД на гаджето на моя син Simple Smile)) Важното е, че тя много я хареса Wink))








Последна редакция: пн, 29 юли 2013, 14:10 от shanny29

# 732
  • Sofia
  • Мнения: 26 491
Много е хубава,особено като за първа...Всяка следваща ще е още по,по..от предишната,важно е ,че ги майсториш с много любов  Heart Eyes

# 733
  • София/Варна
  • Мнения: 105
Shanny29, изключително чаровна е! И наистина най-важно е да влагаш много любов, когато я правиш и получателя да я хареса!

# 734
  • Мнения: 31
Привет на всички сръчни ръчички тук! Не съм влизала в темата с години, затова ще падне голямо разглеждане.
Имам молба към вас, тъй като  не мога да се ориентирам в нет пространството. Навремето се намираха по - лесно кройки, прави ми впечатление,че сега нещата са доста по комерсиализирани... та  търся кройка на трол,гном или нещо от тоя род.
Много искам да направя изненада на една сладурка ,която обожава приказки с тия горски същества. Пък и да опитам отново тръпката на куклосъживяването.


нещо такова имам предвид
http://uteandtrolls.blogspot.com/2012/06/finally-some-arms.html


Благодаря ви предварително....  Heart Eyes


пп Преди време едно от момичетата тук шиеше подобни, надявам се още да пише тук....

Общи условия

Активация на акаунт