Очаквайки статистиката непозната, планетите нареждат се в полза на децата.7 КЛАС

  • 39 276
  • 765
  •   1
Отговори
# 675
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
И аз не мога да вляза в пощата #Crazy

И аз ... вече действат Simple Smile Но все пак доста хора имаме файловете и не пречи да се отвори нова поща Simple Smile, но ... паролата на лични Simple Smile

На мен ми изписва това:

Моля въведете кода от картинката

     Моля въведете показания на картинката по-долу код.
     Това се налага като мярка за защита на Вашата АБВ Поща, тъй като за кратък период от време са регистрирани множество опити за влизане с грешна парола.

# 676
  • Мнения: 23
Вече не може да се влиза в пощата... Не че имам смисъл хората, които се бъхтят повече от МОН, готови със ВЕЛИКАТА СТАТИСТИКА, да бъдат наказани със смяна на паролата на собствената си поща...
Накрая ще направя един форум, ще го пусна на всички майки, писали в темата на лично и да видим тогава кой кого.

# 677
  • Мнения: 23
И аз не мога да вляза в пощата #Crazy

И аз ... вече действат Simple Smile Но все пак доста хора имаме файловете и не пречи да се отвори нова поща Simple Smile, но ... паролата на лични Simple Smile

На мен ми изписва това:

Моля въведете кода от картинката

     Моля въведете показания на картинката по-долу код.
     Това се налага като мярка за защита на Вашата АБВ Поща, тъй като за кратък период от време са регистрирани множество опити за влизане с грешна парола.
Те като действат, поне статистиката да пуснат. Какво се занимават с това, което не им е работа. Бавят още повече това, което чакаме.
И аз като ученик искам да разбера къде съм в класирането. Нали все пак трябва да си подредя желанията.

# 678
  • София
  • Мнения: 1 062
Хахахахха, ало, министерството, е, МНОГО СТЕ СМЕШНИ! Голяма секретност, голямо чудо!!!! Я по-добре я пуснете тази статистика, а не си играйте на котка и мишка!!!!

Може да качите на другата поща файловете, за който ги няма!!!

# 679
  • Мнения: X
Може и направо в ДОX.  Mr. Green

# 680
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Абе, то вече половин София я има пустата статистика и графиките от Ясмина по компютрите си  Joy

Току виж, утре или още довечера ще изнесат официално статистиката, за да позамажат малко положението Simple Smile

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 616

И аз като ученик искам да разбера къде съм в класирането. Нали все пак трябва да си подредя желанията.

Моят съвет е - изобщо не гледай статистиката - реди желанията според както са  ти на сърце - за където ти стигне бала там ще си на 1-во класиране, но ще можеш да участваш и на второ - за по-желана паралелка!

# 682
  • Мнения: 39
И аз не мога да вляза,  newsm78 вече реших, че аз не правя каквото трябва и съвсем се ошашках!  newsm78

# 683
  • Мнения: 38
Здравейте пловдивски мами ! Моят син изкара 5.357 на МАТ и 5.518 на БЕЛ , но понеже тези дни пак го изпитваха за оформяне на оценките в дипломата и все още не знаем колко ще му оставят 5-ци ли 6-ци , та затова малко се притеснявам. Относно статистиката разглеждах такава за 2010 и за 2011 г.Брой оценки ли точно трябва да гледам ,нещо не мога да разгадая какво означават тези натрупвания?!

# 684
  • Мнения: 144
Лелейй, егати цензурата, те просто не са наясно, че беше по-добре да пуснат статистиката, за да може да си направим сметка за къде имат шансове децата ни. А с това криене и засекретени информации изостриха до такава степен нещата, че хем зле за тях, хем за нас. А пък сега чак и в пощата да не можем да си влезем. Да я пуснат тази статистика (СТИСТИКА, както вече казах:-) и да се успокоят духовете и да си гледаме спокойно уикенда с планиране на училища и паралелки.
Ние вече имаме достатъчно информация, така, че и без пощата ще се оправим. Ако някой я иска ще я пускаме на лични и така...

# 685
  • Мнения: 23

И аз като ученик искам да разбера къде съм в класирането. Нали все пак трябва да си подредя желанията.

Моят съвет е - изобщо не гледай статистиката - реди желанията според както са  ти на сърце - за където ти стигне бала там ще си на 1-во класиране, но ще можеш да участваш и на второ - за по-желана паралелка!
Мен ми е достатъчно това, че от 80 човека само трима имат повече от мен, така че мисля, че балът ми е достатъчен за първото желание, което още не знам и какво е  Embarassed Тъй като все още се двоумя между профил математика или информатика в МГ Казанлък. Статистиката са ми интересни, тъй като искам да видя какви са резултатите в цяла България... Като за обща култура на кое ниво съм аз в момента.

# 686
  • Мнения: X
Тъй като все още се двоумя между профил математика или информатика в МГ Казанлък. Статистиката са ми интересни, тъй като искам да видя какви са резултатите в цяла България... Като за обща култура на кое ниво съм аз в момента.
Ако за математическата паралелка има школа по информатика, въобще не се колебай и си пиши математиката.  Peace

# 687
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
 ivetdan, кажи бал и ще ти кажа на кое място би била в София Simple Smile

# 688
  • София
  • Мнения: 1 395
Вече не може да се влиза в пощата... Не че имам смисъл хората, които се бъхтят повече от МОН, готови със ВЕЛИКАТА СТАТИСТИКА, да бъдат наказани със смяна на паролата на собствената си поща...
Накрая ще направя един форум, ще го пусна на всички майки, писали в темата на лично и да видим тогава кой кого.

Ей, не е лесно да хвърляш прах по слънцето, за да го засенчиш. Защо всички тия усилия (и нашите, и техните) не се вложиха в нещо полезно и смислено, а не едните да търсят инфо и кодове, а другите да се опитват да ги спрат. Та това е енергия, която хабим ей така напразно. Жалко, много жалко!  Какви бяха тия "висши" съображения, какви бяха тия глупости, забрани, сваляния на файлове. Ние къде и кога живеем? Не мога да повярвам, че това се случва тук и сега. Информацията за тези изпити и балове в пълен обем, с изключение на личната такава, трябва да бъде достояние на всички. Не искам друг да ми прави постни псевдоанализи - искам аз да си ги правя на база на първичните данни.

# 689
  • Мнения: 23
Дидева - Разликата в профилите е един час повече ЗИП.
la vida loca- въпреки лошият ми инцидент на изпита по мат. съм доволна от бала си- 33.4 за езикова и за МГ 32.7
bganio- Съгласна съм.

Общи условия

Активация на акаунт