Очаквайки статистиката непозната, планетите нареждат се в полза на децата.7 КЛАС

  • 37 520
  • 765
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3
 Аз съм момиче от София-област.Харесах си 1НЕГ.Имам оценки съответно по БЕЛ-5.839 и по математика-5.536.Балът ми се оформя 34.75.Това е с 0.286 повече от миналогодишния минимален за НЕГ.Явно баловете тази година ще са по-високи. CryРазгледах статистиките, но не разбрах много. newsm78Според вас с колко горе-долу ще скочат баловете, защото се притесних, че може и да не ме приемат?

# 751
  • Sofia
  • Мнения: 647
Дали  може някой да ми изпрати на лични указание каква е пощата и паролата- да си дръпна статистиката.

# 752
  • Мнения: 2 176
Дали  може някой да ми изпрати на лични указание каква е пощата и паролата- да си дръпна статистиката.

Заповядай Simple Smile

# 753
  • Мнения: 30
статистиката само за София ли е? За Варна има ли, ако има моля за поща и парола...Simple Smile

# 754
  • Мнения: 66
 Резултатите от изпитите в НПМГ излязоха.
Какъв е редът за кандидатстване? От къде да вземем бележка с въпросната оценка?

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 647
Благодаря, много сте бързи.От вчера се чудя - моето дете е с 33,394.Обаче има още 9 деца, има и по повече съвпадения- как ще ги класират, ако искат 1 и също- на тото ли?

# 756
  • Мнения: 50
Дали  може някой да ми изпрати на лични указание каква е пощата и паролата- да си дръпна статистиката.
Здравейте МАМИ, ТАТКОВЦИ (с огромно уважение към последните...момичета, не се сърдете, но са на изчезване форумните мъжове)
Тъй като аз създадох общата поща снощи и четох днес 3 часа вашите постове, разбрах, че няма достъп.
Реших да сменя паролата и да предложа да я пращям на "Лични".
ОБАЧЕ.... no chance
След опита да сменя паролата, за да я споделим помежду си, получих следното съобщение на личния си е-мейл:
Проверете пощенска кутия : internet@mon.bg . В нея ще получите писмо от team@abv.bg , което ще съдържа линк, чрез който Вие ще имате достъп до страница, на която ще можете да въведете НОВА парола за своя АБВ профил.

Линкът в писмото е с валидност 2 часа, от този момент !


Коментари?
МОН не спи? А ЖУРНАЛИСТИТЕ? Къде е будната съвест на нацията? Или работи за МОН?


--------------------------------------------------------------------
И един друг въпрос:
Днес на сайта на РИО София публикуваха резултатите (No - оценка) по Спорт, ИИ, Хореография.
Какво пречеше да публикуват същите за МАТ и БЕЛ????
Статистики + анализи + прогнози бихме могли да предложим....

# 757
  • Мнения: 8 828
Ех, ако може да сподели някой и за ФЕГ Пловдив по нещо , ще сме много благодарни. Praynig Praynig PraynigПоне при нас се оформя да е първо желание , макар че бала стига и за другаде,но...детето това си иска.

От колеги и познати имам информация, че страшно много се изисква, понякога дори и прекалено особено в 8 - ми клас, докато децата свикнат да се движат с тази висока скорост, но после нещата се нормализират и излизат с много добра подготовка.

Аз пък имам съвсем друга информация-слаби преподаватели, някои говорят на диалект; не особено умни ученици, много малко от тях на изхода говорят френски. Склонна съм да вярвам по 2 причини: катастрофално нисък бал 25.9 за миналата година и не само миналата, който изобщо не може да е случаен, добрите ученици няма да бягат от хубаво училище. Второ-впечатленията на сина ми от колегите му от ФЕГ-не знаят езика, почти никой от тях говори френски. Опитайте другите 2 езикови, там е истината. Peace

# 758
  • София
  • Мнения: 1 654
Отварям нова тема Wink

# 759
  • Мнения: 3 827
това е голяма излагация на МОН  , поредната ,
дано някоя тв прочете и ги изложи , не че те не се изложиха досега достатъчно ...

# 760
# 761
  • Мнения: 779
Ех, ако може да сподели някой и за ФЕГ Пловдив по нещо , ще сме много благодарни. Praynig Praynig PraynigПоне при нас се оформя да е първо желание , макар че бала стига и за другаде,но...детето това си иска.

От колеги и познати имам информация, че страшно много се изисква, понякога дори и прекалено особено в 8 - ми клас, докато децата свикнат да се движат с тази висока скорост, но после нещата се нормализират и излизат с много добра подготовка.

Аз пък имам съвсем друга информация-слаби преподаватели, някои говорят на диалект; не особено умни ученици, много малко от тях на изхода говорят френски. Склонна съм да вярвам по 2 причини: катастрофално нисък бал 25.9 за миналата година и не само миналата, който изобщо не може да е случаен, добрите ученици няма да бягат от хубаво училище. Второ-впечатленията на сина ми от колегите му от ФЕГ-не знаят езика, почти никой от тях говори френски. Опитайте другите 2 езикови, там е истината. Peace


Вие сериозно ли ? Shocked Shocked Shocked
Господи, Crazyстранно ми става ,ако сега искам да уча ФрЕзик аджеба в град Пловдив..та в руската ли да ходим да го учим newsm78(една паралелка единствена и то с Р Е - втори ) или в ГХП-пак една паралелка?Коя гимназия ще ни научи най-добре на изхода се пита във въпроса?? Rolling EyesПросто си мисля ,че е глупаво при наличието на цяла френска гимназия за целта , човек да ходи в руската да учи въпросния език.Това разбира се са си саамо мои мисли ,защото идея си нямам...

# 762
  • София
  • Мнения: 1 395
Аз съм момиче от София-област.Харесах си 1НЕГ.Имам оценки съответно по БЕЛ-5.839 и по математика-5.536.Балът ми се оформя 34.75.Това е с 0.286 повече от миналогодишния минимален за НЕГ.Явно баловете тази година ще са по-високи. CryРазгледах статистиките, но не разбрах много. newsm78Според вас с колко горе-долу ще скочат баловете, защото се притесних, че може и да не ме приемат?

Пред теб има 270 души с  по-висок бал и няколко с равен на твоя. От тях сигурно поне 150, ако не и повече, са момичета, а в 1 НЕГ приемат 98 момичета. Значи имаш много добри шансове, защото едва ли всички пред теб ще кандидатстват единствено и само в 1 НЕГ. 

# 763
  • Мнения: 8 828
Ех, ако може да сподели някой и за ФЕГ Пловдив по нещо , ще сме много благодарни. Praynig Praynig PraynigПоне при нас се оформя да е първо желание , макар че бала стига и за другаде,но...детето това си иска.

От колеги и познати имам информация, че страшно много се изисква, понякога дори и прекалено особено в 8 - ми клас, докато децата свикнат да се движат с тази висока скорост, но после нещата се нормализират и излизат с много добра подготовка.

Аз пък имам съвсем друга информация-слаби преподаватели, някои говорят на диалект; не особено умни ученици, много малко от тях на изхода говорят френски. Склонна съм да вярвам по 2 причини: катастрофално нисък бал 25.9 за миналата година и не само миналата, който изобщо не може да е случаен, добрите ученици няма да бягат от хубаво училище. Второ-впечатленията на сина ми от колегите му от ФЕГ-не знаят езика, почти никой от тях говори френски. Опитайте другите 2 езикови, там е истината. Peace


Вие сериозно ли ? Shocked Shocked Shocked
Господи, Crazyстранно ми става ,ако сега искам да уча ФрЕзик аджеба в град Пловдив..та в руската ли да ходим да го учим newsm78(една паралелка единствена и то с Р Е - втори ) или в ГХП-пак една паралелка?Коя гимназия ще ни научи най-добре на изхода се пита във въпроса?? Rolling EyesПросто си мисля ,че е глупаво при наличието на цяла френска гимназия за целта , човек да ходи в руската да учи въпросния език.Това разбира се са си саамо мои мисли ,защото идея си нямам...

Ами, сериозна съм...иначе как да си обясним, че в ФЕГ се влиза с....3... Confused при положение, че в ЕГ"Пловдив" или "Иван Вазов" и дума не може да става с подобни оценки. Не знам къде в Пловдив може да се научи френски. Thinking Ако много държите на езика ще трябва все пак да рискувате в ФЕГ и да се надявате, че ще имате късмет с преподователи и съученици, друго просто не знам какво да кажа...Все пак и нещо оптимистично-има и деца с много хубави оценки, които са се записали там, макар и малко. Не зная дали не събират по-успешните си кандидати и да правят поне един силен клас, както в други училища....а дано... Rolling Eyes Със сигурност знам, че в ЕГ" Пловдив" ги разпръсват по класовете, за да може всеки клас да е конкурентен на друг, но там са най-силните....може в ФЕГ да си имат по един образцов клас....

# 764
  • Мнения: 150
Благодаря, много сте бързи.От вчера се чудя - моето дете е с 33,394.Обаче има още 9 деца, има и по повече съвпадения- как ще ги класират, ако искат 1 и също- на тото ли?
Нашият бал е 33,394
А сега накъде?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт