Слънцезащитни продукти

  • 33 168
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 555
Да похваля Vichy Dry touch SPF 50. Това е най-най-най-страхотния слънцезащитен продукт, който някога съм ползвала. След като се нанесе усещането е съвсем леко, не мазнее, не оставя бели следи и е страхотна основа за грим. Пише, че е за мазна кожа, моята не е мазна, но и се отразява много добре.Купих го от Ремедиум за ок 24лв, към него ми дадоха подарък - маска за лице Aqualia Thermal 50мл.

Да,много е хубав,даже има и тониращ  Peace
Да, аз потвърждава за него. Аз го ползвам вече втора година, купувам втора поредна опаковка от тонираният крем на Виши.
Това е единствената тоналност, която не стои морковено оранжева или керемидено на лицето.
Супер нежен цвят, който много бързо се слива с тен на лицето.
Гледах пак тази година, преди да реша да повторя, защото по правило, до сега, само кремчето на Авен с 20-ф-р съм потретвала, и смятам да остане това основният ми крем и за напред, но все мислех, че тоналните версии на пазара са претърпели някакво положително развитие тази година, но след дълго оглеждане и проби, отново заложих на това Виши и съм супер, супер доволна! Hug

# 46
  • Мнения: 739
Някой ползвал ли е новите слънцезащитни спрейове на Нивеа с бронзант? Моля споделете дали цапа дрехите/банските и става ли равномерен тена.

Изобщо не ми вдъхва доверие.

# 47
  • Мнения: 1 271
Някой ползвал ли е новите слънцезащитни спрейове на Нивеа с бронзант? Моля споделете дали цапа дрехите/банските и става ли равномерен тена.

Изобщо не ми вдъхва доверие.

Този спрей не съдържа автобронзант.Аз съм си го набелязала да си го взема, но 20 фактор.

# 48
  • Мнения: 8
Имам го този на Нивеа 50 фактор,не цапа дрехите,доволна съм.Бях само един ден на плаж,затова за тен нищо не мога да кажа.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз бях много доволна от Piz Buin,но тази година не мога да го намеря в Пловдив.

Имате ли някакви впечатления от Биодерма?

# 50
  • Мнения: 3
Аз също от миналата година използвам Piz Buin и съм много доволна.
Тази година си поръчах това: премахнато от медаратор
SPF 15, мисля, че не ми е нужен по-висок фактор, имам малко тен  Grinning

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 11:14 от Reza

# 51
  • Мнения: 65
здравейте
спряла съм се на Nivea Protect & Bronze и Garnier Ambre Solaire и се чудя кой от двата да си взема. Моля ви дайте съвет.

# 52
  • Мнения: 116
Аз бях много доволна от Piz Buin,но тази година не мога да го намеря в Пловдив.

Имате ли някакви впечатления от Биодерма?

Да,много ми хареса.И много добре хидратира-чак и на следващия ден усещах кожата си мека и хидратирана,а тя по принцип е много суха.За сравнение от Юсерин не се впечатлих изобщо,макар,че са в почти еднанъв ценови клас.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз бях много доволна от Piz Buin,но тази година не мога да го намеря в Пловдив.

Имате ли някакви впечатления от Биодерма?

Да,много ми хареса.И много добре хидратира-чак и на следващия ден усещах кожата си мека и хидратирана,а тя по принцип е много суха.За сравнение от Юсерин не се впечатлих изобщо,макар,че са в почти еднанъв ценови клас.



А може ли да споделиш кое точно на Биодерма си ползвала?
Има едни лосиони в бяла опаковка и други в оранжева.Вторите подпомагали естественото производство на меланин и т.н. и са доста по-скъпи.

# 54
  • Мнения: 116
Оранжевата опаковка.За по-бързо почерняване,да.То беше миналата година май,някаква промоция-лосион+за след слънце,мисля че за 35 лева го взех за подарък на любимия,че все по реки кисне.Но лосиона за след слънце така и не го пробвах,нямам отзиви.

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 16:45 от Мидичка

# 55
  • Мнения: 2 897
А какви плажни масла купувате за децата си /02-10г./?

Моля посъветвайте ме каква плажна козметика да ползвам за лице и коса / за себе си/.
Благодаря!

# 56
  • Мнения: 3
Zorie, за теб препоръчвам Piz Buin:
премахнато от медаратор

А също и Vichy:
премахнато от медаратор

Преди време съм използвала и Nivea - също бях доволна.

За малкия съм взела на Bioderma минералния крем.

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 11:15 от Reza

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 967
А някой ползвал ли е нормалните на Биодерма-тези в бялата опаковка?

# 58
  • Мнения: 21 282
Някой ползвал ли е новите слънцезащитни спрейове на Нивеа с бронзант? Моля споделете дали цапа дрехите/банските и става ли равномерен тена.

Изобщо не ми вдъхва доверие.

Този спрей не съдържа автобронзант.Аз съм си го набелязала да си го взема, но 20 фактор.
Да,не е с автобронзант,а спомага за хващането на тен,аз го имам и е супер Peace

# 59
  • Мнения: 0
Абе много скъпи станаха тези слънцезащитни продукти. Като цяло ползвам Нивея и съм доволна, ама като купя за цялото семейство и доста пари изхвърчат...

Общи условия

Активация на акаунт