Слънцезащитни продукти

  • 33 163
  • 110
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Много се чудя какви слънцезащитни продукти да си взема тази година. Искам да си купя мляко/крем/спрей, олио и нещо за след слънце. Моля споделете мнение от кои продукти сте доволни.
Не съм използвала Garnier Ambre Solaire, Carroten, Nivea, Sun dance. Дали си струват?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз съм най-доволна от Каротен, ползвам до вече 5-6 години. В началото на лятото правят промоции и можеш да се сдобиеш с 2 продукта на цената на един.

# 2
  • Мнения: 330
Ползвала съм Гарние:
фактор 30, лека формула:
http://www.garnier-bg.com/_bg/_ww/our_products/product-struct.as … mp;prdcode=P30045
Много ми хареса, не е така лепкаво като други.

и за след плаж:
http://www.garnier-bg.com/_bg/_ww/our_products/product.aspx?tpco … mp;prdcode=P30032 Лепкаво е обаче докато се нанася. Трябва да изчакаш малко преди обличане, че става неприятно. Но пък ми успокоява кожата Peace

Други съм ползвала на Елеа, Нивеа, серията на ДМ...

http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/sundance/produk … _sonnenmilch.html Доволна съм.

От кремовете за лице най-доволна съм от тези на Авен с фактор 50+

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Като рових из нета намерих това (пак е от форума):
"В една друга тема от форума, ме посъветваха да купя Sun Dance на DM. Майката, която ми го препоръча живее в Германия и ми обясни, че там всяка година се правят екотестове на подобни продукти и този слънцезащитен крем за пореден път е спечелил първо място. Купих го и го ползвахме на морето - перфектна защита."
Много се чудя дали да си взема нещо с по-висок фактор на Sun Danece за първите излагания на слънце.

# 4
  • Мнения: 0
и аз съм се спряла тази година на Sun Dance, не съм ги ползвала до сега, но мисля да го направя. Доста добри отзиви чувам за тях ..

# 5
  • Мнения: 1
Аз от миналата година слънцезащитните продукти на Lavera.

# 6
  • Мнения: 0
Знаете ли за някой слънцезащитен крем, с който луничките не могат да потъмнеят и същевремено предпазва от пигментация на кожата ? пс; кожата ми е суха
моля ви помогнете, моляяяяя

# 7
  • Мнения: 4 195
Момичета, моля препоръчайте ми слънцезащитен крем с поне 20-ти фактор за мазна кожа, склонна към акне, за тяло и такъв със същите характеристики за лице. Ще съм ви много благодарна! Повечето лосиони са ми мазни и ми излизат още пъпки.  Confused

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Някой виждал ли е в някой магазин промоцийката, за която absolutpartystar  говори ( два продукта на Каротен на цената на един) или съм позакъсняла малко?

# 9
  • Мнения: 3
Някой виждал ли е в някой магазин промоцийката, за която absolutpartystar  говори ( два продукта на Каротен на цената на един) или съм позакъсняла малко?
В Карфур в Мола на Цариградско я има! Купуваш един продукт и втори подарък се взима от Информация (подаръка е мляко 10-ти фактор).

# 10
  • Мнения: 116
Аз съм най-доволна от тези на Биодерма.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 289
Преди можеше да си избираш продукта-подарък.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Благодаря за отговора, elhi4ka, но аз не съм от София, от Стара Загора съм... тук Карфур-а не са го открили все още (трябваше  още миналата година да го отворят).  Sad

# 13
  • София
  • Мнения: 1 289
Ами обиколи козметичните магазини или аптеките, които предлагат тази марка и ще разбереш. Аз супер случайно съм хващала промоцията, единия път в една аптека, а втория в един магазин за козметика. Продавачките сами си казват, че е на промоция.

# 14
  • Мнения: 3
Опаковката на продуктите на Каротен в промоция е с етикетче за промоцията, закачено с ластиче - виж в по-големите аптеки. Аз съм доволна от подаръка - вече ползвам млякото с 10-ти фактор, попива добре, не лепка.. Взех си и това олио без фактор, само че май беше с арган http://shop24.bg/10230-4357-thickbox/olio-carroten-sunsations-125ml.jpg, но още не съм го пробвала..

# 15
  • Мнения: 4 195
Момичета, моля препоръчайте ми слънцезащитен крем с поне 20-ти фактор за мазна кожа, склонна към акне, за тяло и такъв със същите характеристики за лице. Ще съм ви много благодарна! Повечето лосиони са ми мазни и ми излизат още пъпки.  Confused
Никой ли не може да ми помогне?  Sad

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Благодаря за информацията. Ще потърся по магазините и аптеките.
Вчера влизах в ДМ и Лили, но не видях да има такава промоцийка.

# 17
  • Мнения: 0
И аз съм доволна от продуктите на Каротен. А също така ползвам и термална вода - на Ларош и Авен. Честно казано и двете са добри, но като че ли от тази на Авен съм по-доволна. Имам и на Уриаж флуид със защита 20-ти фактор и от него съм доволна. Всяка сутрин преди да изляза се мажа с него. А за слънцезащитните на Авен и Биодерма какво Ви е мнението? Ползвали ли сте ги? И също така много ми похвалиха термалната вода на Уриаж? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 9 549
Тази промоция на Каротен е обявена и в каталога с промоциите за този период на ДМ:
http://www.proomo.info/search/label/dm?max-results=2

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Благодаря, kopche. Влизах в сайта на ДМ, но там не са си обновили журнала, стои този до 13 юни. Тези дни ще отида да си взема нещо на Каротен Simple Smile

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
мхм,аз днес си взех лосион за след слънце на каротен,на касата никой нищо не ми каза в ДМ ,никъде не е упоменато.видях на една аптека за промоцията на каротен но имаше рплакат.....

# 21
  • Мнения: 21 282
Много полезна тема ,каротен са хубави,да  Peace

# 22
  • Мнения: 107
моя съвет е да питаш в някоя аптека те прябва да знаят, аз съм ползвала само кремове на BIODERMA те имат много хубави продукти

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
А дали подаръка към продукт Каротен в ДМ ще е също масло 10 фактор, како в Карфур в Мола (както е написала elhi4ka)? Rolling Eyes Аз искам да си взема масло и олио, това масло 10 фактор, което е подарък, ме устройва, но да не стане фал... да си взема олио и на касата да ми подарят пак олио  Laughing В Журнала на ДМ (който още не е обновен в сайта им) не е споменато какъв е подаръка.
Вчера влизах в един от нашите магазини ДМ и не видях продуктите на Каротен  с някакво обозначение.

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 13:09 от sisi_91

# 24
  • Мнения: 10 716
От всичко, което до сега съм ползвала, най-доволна съм от слънцезащитните продукти на Piz Buin! Препоръчвам ги с две ръце!!!  Peace

http://www.pizbuin.com/us/welcome

Момичета, моля препоръчайте ми слънцезащитен крем с поне 20-ти фактор за мазна кожа, склонна към акне, за тяло и такъв със същите характеристики за лице. Ще съм ви много благодарна! Повечето лосиони са ми мазни и ми излизат още пъпки.  Confused
Никой ли не може да ми помогне?  Sad
Погледни на Piz Buin кремчето за лице за комбинирана кожа, мисля че се казваше Radiant Face. Aз съм ползвала 30 фактор и нямах никакви грижи.
Ето го как изглежда:

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 13:26 от mijjjka

# 25
  • Мнения: 21 282
Момичета,аз днес много изгорях,май трябва да си взема нещо с по-голям фактор,някакви идеи ?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 815
Видях, че сте обсъждали промоцията в ДМ на Каротен. И аз искам да знам какъв подарък дават. Ходих онзи ден в ДМ и бях решила да си взема млякото 20 фактор, но видях, че на касата една мацка получи за подарък хавлия и ... аз се отказах.
Бях се навила и утре май ще отида и ще пробвам, може да имам късмет, знам ли  newsm78

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Вчера ходих до София и влизах в Карфур в Мола. Взех си олио на Carroten 15 фактор и на Информация ми дадоха масло 10 фактор. Забелязах и в други магазинчета, че я има тази промоция, в Roda също я има - продуктите  бяха с етикетчета на промоцията.

Последна редакция: пн, 18 юни 2012, 00:25 от sisi_91

# 28
  • Мнения: 4 195
Днес бях на плаж цял ден и използвах това:



От изгаряне няма и следа! Придобих много красив лек шоколадов тен само от 1 ден. Не е мазен, като крем е по-скоро.
mijjjka благодаря ти за съвета! За лице все още не съм си взела, бях си с фдт за мазна кожа и не изгорях изобщо и там.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 103
И ние миналата година изкарахме с Carroten от Карфур,ще взема до там да мръдна,дано я има още тази промоция!

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
аз съм доволна от това на Ла рош, моята кожа се омазнява и се изприщвам на плажа. Два дена го мажа на плажа , наистина съм много доволна , даже не бях зачервена на лицето, ни пъпка.Аз си го взех в комплект с ефаклар дуо( стара ми любов)  Heart Eyes за 40лв, а за тяло си ползвам 15 фактор + ускорител за тен на Ейвън, който е най- добрия за мен от този ценови клас. На Каротен имам слънцезащитата им за коса мирише на спирт и става по- суха не ми харесва.

# 31
  • Мнения: 330
Момичета, моля препоръчайте ми слънцезащитен крем с поне 20-ти фактор за мазна кожа, склонна към акне, за тяло и такъв със същите характеристики за лице. Ще съм ви много благодарна! Повечето лосиони са ми мазни и ми излизат още пъпки.  Confused
Никой ли не може да ми помогне?  Sad

Ползвала съм на Авен- емулсия за лице Cleanance. Не е като да не е съвсем мазно(но е емулсия, не е крем), та е по-малко мазно от нормалната им слънцезащитна серия: http://www.eau-thermale-avene.bg/Product.aspx?id=89
Не ми е правил повече пъпки, но чак да ми регулира себума...и това не е Crazy
За тяло нямам идея кое е добре за мазна кожа и склонна към акне. Ако търсиш нещо немазно Амбрасолер на Гарние са добри Peace

# 32
  • Варна
  • Мнения: 815
Някой знае ли дали я има още промоцията на Каротен и до кога ще е? По-точно за Варна ми е питането?

# 33
  • Мнения: 1 103
От Пловдив инфо-Подаръка е олио без фактор и аз се отказах да взимам,ще пробвам Нивеа-Протект енд Бронз!

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
За промоцията на Каротен - пише, че е до изчерпване на количествата.
Явно навсякъде подаръкът е различен. Има опасност да ти подарят нещо, което няма да използваш. Аз исках масло и олио, взех си олио с фактор знаейки, че ще ми подарят масло 10 фактор.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 289
Аз за първия път не помня дали си го избрах подаръка, но втория път имах избор от три продукта и взех спрея за коса.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 815
Благодаря ви за отговорите, момичета. Утре ще отида да видя дали има още, пък може да се престраша да питам предварително какъв ще е подаръка. Надявам се да са станали по-дружелюбни в ДМ-а на Тракия  Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 21 282
И аз исках да взема от Каротен,но били само 20 бройки подарък и свършили

# 38
  • Благоевград
  • Мнения: 2 872
Момичета, моля препоръчайте ми слънцезащитен крем с поне 20-ти фактор за мазна кожа, склонна към акне, за тяло и такъв със същите характеристики за лице. Ще съм ви много благодарна! Повечето лосиони са ми мазни и ми излизат още пъпки.  Confused

Аз съм с мазна кожа, склонна към слънчеви алергии. Преди 2 години си взех на Евелин с фактор 50, с бяла опаковка, и бях много доволна. По-сух е, беше страхотен. Миналата година го нямаше и си взех бебешки на Нивеа Сън пак с фактор 50, по-мазен, но попива бързо, тази година го няма. Сега отново има на Евелин, пак фактор 50, с жълта опаковка е, засега съм доволна, не ми омазнява лицето, излизах в най-голямата жега в 2 часа следобяд, нито алергия, нито нищо. Препоръчвам ти го. Като цена беше до 10 лв. максимум. Аз го взех за 7 лв.  Hug

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 021
Моят подарък от Carroten е старичък - годен е до 2013г., а олиото до 2015г.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 289
Значи и догодина ще си го ползваш. Аз миналата година за два месеца на морето и при положение, че не съм ходила на плаж всеки ден, а като ходех, бях за 3-4 часа, си изпомпах три флакона олио на Каротен, че и четвърти си купих и ще си го ползвам от 1-ви, когато отивам на море. Понеже ми е с фактор 6, мислите ли че ще изгоря при първото ми появяване на слънце? Имам час и половина солариум за последния месец, така че съм черничка вече, но се чудя дали да не си купя с по-висок фактор.

# 41
  • Мнения: 21 282
Аз изгарям много,даже в момента се беля малко само на раменете.
Дали е удачно да ползвам първо 50+ фактор и после да сваля на 30 да речем ?
 Thinking

# 42
  • Мнения: 33
Да похваля Vichy Dry touch SPF 50. Това е най-най-най-страхотния слънцезащитен продукт, който някога съм ползвала. След като се нанесе усещането е съвсем леко, не мазнее, не оставя бели следи и е страхотна основа за грим. Пише, че е за мазна кожа, моята не е мазна, но и се отразява много добре.Купих го от Ремедиум за ок 24лв, към него ми дадоха подарък - маска за лице Aqualia Thermal 50мл.


# 43
  • Мнения: 21 282
Да похваля Vichy Dry touch SPF 50. Това е най-най-най-страхотния слънцезащитен продукт, който някога съм ползвала. След като се нанесе усещането е съвсем леко, не мазнее, не оставя бели следи и е страхотна основа за грим. Пише, че е за мазна кожа, моята не е мазна, но и се отразява много добре.Купих го от Ремедиум за ок 24лв, към него ми дадоха подарък - маска за лице Aqualia Thermal 50мл.



Да,много е хубав,даже има и тониращ  Peace

# 44
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
за тяло съм много доволна от Palmer's

крем за плажа и лосион за хидратация и възстановяване след това



тази година мисля да пробвам това

# 45
  • София
  • Мнения: 9 549
Да похваля Vichy Dry touch SPF 50. Това е най-най-най-страхотния слънцезащитен продукт, който някога съм ползвала. След като се нанесе усещането е съвсем леко, не мазнее, не оставя бели следи и е страхотна основа за грим. Пише, че е за мазна кожа, моята не е мазна, но и се отразява много добре.Купих го от Ремедиум за ок 24лв, към него ми дадоха подарък - маска за лице Aqualia Thermal 50мл.

Да,много е хубав,даже има и тониращ  Peace
Да, аз потвърждава за него. Аз го ползвам вече втора година, купувам втора поредна опаковка от тонираният крем на Виши.
Това е единствената тоналност, която не стои морковено оранжева или керемидено на лицето.
Супер нежен цвят, който много бързо се слива с тен на лицето.
Гледах пак тази година, преди да реша да повторя, защото по правило, до сега, само кремчето на Авен с 20-ф-р съм потретвала, и смятам да остане това основният ми крем и за напред, но все мислех, че тоналните версии на пазара са претърпели някакво положително развитие тази година, но след дълго оглеждане и проби, отново заложих на това Виши и съм супер, супер доволна! Hug

# 46
  • Мнения: 739
Някой ползвал ли е новите слънцезащитни спрейове на Нивеа с бронзант? Моля споделете дали цапа дрехите/банските и става ли равномерен тена.

Изобщо не ми вдъхва доверие.

# 47
  • Мнения: 1 271
Някой ползвал ли е новите слънцезащитни спрейове на Нивеа с бронзант? Моля споделете дали цапа дрехите/банските и става ли равномерен тена.

Изобщо не ми вдъхва доверие.

Този спрей не съдържа автобронзант.Аз съм си го набелязала да си го взема, но 20 фактор.

# 48
  • Мнения: 8
Имам го този на Нивеа 50 фактор,не цапа дрехите,доволна съм.Бях само един ден на плаж,затова за тен нищо не мога да кажа.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз бях много доволна от Piz Buin,но тази година не мога да го намеря в Пловдив.

Имате ли някакви впечатления от Биодерма?

# 50
  • Мнения: 3
Аз също от миналата година използвам Piz Buin и съм много доволна.
Тази година си поръчах това: премахнато от медаратор
SPF 15, мисля, че не ми е нужен по-висок фактор, имам малко тен  Grinning

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 11:14 от Reza

# 51
  • Мнения: 65
здравейте
спряла съм се на Nivea Protect & Bronze и Garnier Ambre Solaire и се чудя кой от двата да си взема. Моля ви дайте съвет.

# 52
  • Мнения: 116
Аз бях много доволна от Piz Buin,но тази година не мога да го намеря в Пловдив.

Имате ли някакви впечатления от Биодерма?

Да,много ми хареса.И много добре хидратира-чак и на следващия ден усещах кожата си мека и хидратирана,а тя по принцип е много суха.За сравнение от Юсерин не се впечатлих изобщо,макар,че са в почти еднанъв ценови клас.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Аз бях много доволна от Piz Buin,но тази година не мога да го намеря в Пловдив.

Имате ли някакви впечатления от Биодерма?

Да,много ми хареса.И много добре хидратира-чак и на следващия ден усещах кожата си мека и хидратирана,а тя по принцип е много суха.За сравнение от Юсерин не се впечатлих изобщо,макар,че са в почти еднанъв ценови клас.



А може ли да споделиш кое точно на Биодерма си ползвала?
Има едни лосиони в бяла опаковка и други в оранжева.Вторите подпомагали естественото производство на меланин и т.н. и са доста по-скъпи.

# 54
  • Мнения: 116
Оранжевата опаковка.За по-бързо почерняване,да.То беше миналата година май,някаква промоция-лосион+за след слънце,мисля че за 35 лева го взех за подарък на любимия,че все по реки кисне.Но лосиона за след слънце така и не го пробвах,нямам отзиви.

Последна редакция: сб, 30 юни 2012, 16:45 от Мидичка

# 55
  • Мнения: 2 897
А какви плажни масла купувате за децата си /02-10г./?

Моля посъветвайте ме каква плажна козметика да ползвам за лице и коса / за себе си/.
Благодаря!

# 56
  • Мнения: 3
Zorie, за теб препоръчвам Piz Buin:
премахнато от медаратор

А също и Vichy:
премахнато от медаратор

Преди време съм използвала и Nivea - също бях доволна.

За малкия съм взела на Bioderma минералния крем.

Последна редакция: пт, 17 авг 2012, 11:15 от Reza

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 967
А някой ползвал ли е нормалните на Биодерма-тези в бялата опаковка?

# 58
  • Мнения: 21 282
Някой ползвал ли е новите слънцезащитни спрейове на Нивеа с бронзант? Моля споделете дали цапа дрехите/банските и става ли равномерен тена.

Изобщо не ми вдъхва доверие.

Този спрей не съдържа автобронзант.Аз съм си го набелязала да си го взема, но 20 фактор.
Да,не е с автобронзант,а спомага за хващането на тен,аз го имам и е супер Peace

# 59
  • Мнения: 0
Абе много скъпи станаха тези слънцезащитни продукти. Като цяло ползвам Нивея и съм доволна, ама като купя за цялото семейство и доста пари изхвърчат...

# 60
  • Мнения: 57
От продуктите на Каротен и Евилин съм доволна.
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

# 61
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Какви слънцезащитни продукти ползвате?
Доволни ли сте?

# 62
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Да похваля Vichy Dry touch SPF 50. Това е най-най-най-страхотния слънцезащитен продукт, който някога съм ползвала. След като се нанесе усещането е съвсем леко, не мазнее, не оставя бели следи и е страхотна основа за грим. Пише, че е за мазна кожа, моята не е мазна, но и се отразява много добре.Купих го от Ремедиум за ок 24лв, към него ми дадоха подарък - маска за лице Aqualia Thermal 50мл.

Да,много е хубав,даже има и тониращ  Peace
Да, аз потвърждава за него. Аз го ползвам вече втора година, купувам втора поредна опаковка от тонираният крем на Виши.
Това е единствената тоналност, която не стои морковено оранжева или керемидено на лицето.
Супер нежен цвят, който много бързо се слива с тен на лицето.
Гледах пак тази година, преди да реша да повторя, защото по правило, до сега, само кремчето на Авен с 20-ф-р съм потретвала, и смятам да остане това основният ми крем и за напред, но все мислех, че тоналните версии на пазара са претърпели някакво положително развитие тази година, но след дълго оглеждане и проби, отново заложих на това Виши и съм супер, супер доволна! Hug
благодаря, днес ще го търся  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 5 504
За тяло си взех спрейчето на Биодерма 15 фактор.Хубаво е,не съм изгаряла,въпреки че бая се попекох,не ми мазнееше,лекичко е като консистенция и попива бързо в кожата,след всяко излизане от водата се мажех.
 

 След слънце използвам Виши

 И за лице пак на Виши,30 ти фактор хубаво е,препоръчвам  Peace

# 64
  • Мнения: 2 897
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

Вероятно е с нисък фактор или изобщо няма такъв...По-скоро не бих рискувала.
Вероятно ще ползвам Пиз Буин, но крема на Виши за лице ме заинтригува.

# 65
  • Мнения: 3

[/quote]

Вероятно е с нисък фактор или изобщо няма такъв...По-скоро не бих рискувала.
Вероятно ще ползвам Пиз Буин, но крема на Виши за лице ме заинтригува.
[/quote]

Zorie, и от мен един глас за крема на лице на Vichy! Супер е!

# 66
  • Мнения: 33
Миналото лято използвахме за детето на ЕЙВЪН  30ф мисля, че беше. В момента използваме Ейвън 50ф, но тъй като е на края съм взела този път на гарниер 50ф.
Нито с едното не е изгоряла, доста предпазват.

# 67
  • Мнения: 57
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

Вероятно е с нисък фактор или изобщо няма такъв...По-скоро не бих рискувала.
Вероятно ще ползвам Пиз Буин, но крема на Виши за лице ме заинтригува.
Да,няма фактор Simple Smile))

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 3 817
Мнение за някои от тези  два слънцезащитни продукта?  Thinking До миналата година ползвах слънцезащитната козметика на ДМ, но сега се чудя за тези двата. Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 572
Миналата година ползвах за след слънце продукт на Каротен (със златни частици), но не ми успокояваше кожата и тази година трябва да се спра на нещо друго, макар и по-скъпо.

Ще ви следя, че имам нужда от мнения!

# 71
  • Мнения: 1
Привет!
Препоръчайте ми слънцезащитен продукт за дете с атопична и бяла кожа.
Четох,че има продукти със 100% минерален филтър, специално създадени за специфичната кожа на деца с атопичен дермаматит или с чувствителност към химични филтри.Това на Биодерма. 

# 72
  • Мнения: 532
Тази година доизмазвам млякото на Нивеа и спрея на Гарние - и двете с 15 фактор. Доволна съм от тях, но ми се иска да ги сменя с нещо по-евтино.. Засега се ориентирам към тези на ДМ, но сякаш не видях отзиви за прозрачни спрейове - имат ли такива и какви са ви впечатленията?

За лице съм много доволна от този на Бочко с 50 фактор Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 5 504
Привет!
Препоръчайте ми слънцезащитен продукт за дете с атопична и бяла кожа.
Четох,че има продукти със 100% минерален филтър, специално създадени за специфичната кожа на деца с атопичен дермаматит или с чувствителност към химични филтри.Това на Биодерма. 

Биодерма мисля че е добър вариант  Peace

# 74
  • Мнения: 1
*Bubble* ,благодаря за съвета!
Днес купих от промоционалните комплекти на Биодерма.
Photoderm KID Spray - фотозащитен спрей за деца +ABCDerm Moussant - мек измиващ гел за бебета и малки деца
http://www.bioderma-bg.com/promocii/
Предпочетох спрея,пред крема за по лесно разнасяне.

# 75
  • Мнения: X
Здравейте!И аз съм в чудене за лосион за слънце,взех си он ДМ с фактор30,детето не изгоря,но аз в последните години от време на време правя алергии,но беше към края на почивката и като се прибера за 2-3дни отшумяваше,но сега още с първия ден ми се появиха пъпчици.Коментирали сте различни продукти, он не срещнах мнение за  http://hameleon.bg/product/2277/eucerin-slants-krem-gel-za-zasht … sled-slantse.html   на Юсерин,ако някой има такъв проблем нека сподели какво използав.

# 76
  • Мнения: 18 605
Още един глас за Виши, голямата опаковка, 30 фактор. С него мазах детето като бяхме края на юни на море, а и сега събота/неделя като ходим на басейн. 300мл. е към 30 лв., а 50 фактор беше и малко по-евтин. По груба преценка излиза колкото високите фактори на Нивеа/Гарние, които са по 20 и няколко лв., но са 200мл., а се водят по-нисък клас. Освен това миналата година ми направи впечатление, че при промоциите на слънцезащитни продукти - 2 на цената на 1, обикновено подаръкът беше с изтичащ срок на годност. Иначе съм ползвала години наред Нивеа и Гарние, дори и за детето - никога не сме изгаряли. Включително и си ги ползвам на следващата година, т.е. една година след отварянето - никакъв проблем. Само че Нивеа за 25лв, при положение, че в английските супермаркети е по 5 паунда, надали ще си купя.

# 77
  • Мнения: 1 103
По повод 30 фактор на ДМ-и майка ми и сестра ми са с обрив,което ме навява на мисълта,че явно наистина има нещо не наред!

# 78
  • Мнения: 5
Здравейте! Включвам се да похваля лосиона за след слънце на Sundance  http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/sundance/produk … sam_sensitiv.html  Реших тази година да пробвам продуктите от марката. Още не съм ходила на море, но днес след солариума нещо се зачервих и се намзах с него, та да ви кажа ми успокои кожата много бързо, доста добре ми подейства ( а малко скептично гледах). Ще се радвам, ако някоя от вас го е ползвала, да сподели мнение Simple Smile Хубаво лято!

# 79
  • Мнения: 572
Здравейте! Включвам се да похваля лосиона за след слънце на Sundance  http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/sundance/produk … sam_sensitiv.html  Реших тази година да пробвам продуктите от марката. Още не съм ходила на море, но днес след солариума нещо се зачервих и се намзах с него, та да ви кажа ми успокои кожата много бързо, доста добре ми подейства ( а малко скептично гледах). Ще се радвам, ако някоя от вас го е ползвала, да сподели мнение Simple Smile Хубаво лято!

И аз се чудих за него, но заложих на друг с алое вера. Също като теб гледам скептично, но се надявам да съм доволна от избора си, че и от миналия лосион за след слънце не съм доволна, а не искам да ми се налага да търся нов.

Оглеждах и лосионите за след слънце на Eveline.. Голяма чуденка  newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 3 817
Аз се спрях на лосион от тази серия.  Peace Бях забравила за тази марка. Вчера ги видях в ДМ, добро качество и прилична цена, ползвала съм ги преди години и бях доволна.

# 81
  • Мнения: 116
Я,май имах спрея от тази серия  Simple Smile .Мислех,че вече ги няма.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 778
някой с впечатления? :

# 83
  • Мнения: 5
аз използвам на нивея,доволна съм Flutter

# 84
  • Мнения: 0
някой с впечатления? :


Не съм го ползвала, но и аз много искам да го пробвам Hug

# 85
  • Мнения: 532
Оглеждах и лосионите за след слънце на Eveline.. Голяма чуденка  newsm78
Миналото лято си взех този и не мога да кажа, че съм възхотена.. Остава ми лепкав по кожата, дори като попие се усеща някакъв филм, не се абсорбира напълно. Да уточня, че други подобни не съм ползвала и не мога да сравнявам, но не си представям това да е целта.. Иначе леко охлажда, а понеже е с пантенол, със сигурност действа добре на кожата.

# 86
  • Мнения: 2 138
някой с впечатления? :

имам вече около 5 бани с този. Въпреки, че съм бяла и така се случи, че ходих на плаж в часовете от 10 до 13 (за по около два часа всеки път), не съм изгоряла до сега, а малко по малко правя тен (който по принцип трудно ми се получава). Мирише страхотно!!! Лепне много и дори след стоене във морето не се отмива лесно (не е нужно след всяко влизане във вода да се мажа (може би на две влизания), отмива се изцяло само със сапун. Цапа дрехите и банския (това го очаквах така или иначе). След мазане си попивам дланите с мокра кърпичка, за да си хвана книжлето  Party

# 87
  • Мнения: 18
Коментирали сте различни продукти, он не срещнах мнение за  http://hameleon.bg/product/2277/eucerin-slants-krem-gel-za-zasht … sled-slantse.html   на Юсерин,ако някой има такъв проблем нека сподели какво използав.

Използвах го миналите две лета, доволна съм - помага при слънчева алергия!
Тази година си взех на Ла рош spf30, дано да не ми се обрине кожата от слънцето с него Thinking.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 778
tochica11 , мерси. Аз си го купих днес. Ще давам после отзиви дали съм изгоряла  Simple Smile Peace
 
 
 

# 89
  • Мнения: 2 138
tochica11 , мерси. Аз си го купих днес. Ще давам после отзиви дали съм изгоряла  Simple Smile Peace
newsm10

# 90
  • Мнения: 515
Момичета, спешно търся крем от който не се почернява, ако може въобще. Някакъв по висок фактор от 50... Може ли да ми препоръчате крем... Колежка ми каза Нивеа 50 фактор е позлвала преди години и се върнала без тен, друга ми препоръча Еусерин... Моля кажете попадали ли сте на крем от който не се почернявяа.. Идеи ?

Вземи си бебешки слънцезащитен и търси надпис Sun Block. Имаше навремето такъв на Нивеа, но със сигурност се предлага и от други марки. Един път помолих приятелка да ми намаже само рамената с нейния и като се прибрах и огледах щях да припадна - личеше си точно докъде са ѝ стигнали пръстите като ме е мазала. Виждаха се перфектно отбелязани бели ръчички, на фона на цвета на останалата ми кожа  Laughing

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 00:36 от NovemberRain

# 91
  • Мнения: 18
Момичета за лице си купих този http://beautyshop.bg/productv/7491/piz-buin-slantsezashtiten-kre … n-spf-30-50-.html - ако сте го ползвали споделете дали е хубав, въпреки че скоро ще разбера  Grinning. В аптеката много ми го похвалиха, аз исках нещо на Аvene или Vichy, но този бил по-хубав, не съм убедена, но дано става за чувствителна кожа. Благодаря Ви!


# 92
  • Мнения: 36 053
по памет: по-висок от 50 спф няма - преди няколко години забраниха високите ст-сти /за Европа става дума/, защото защитата на 50 и на 100 се различава в части от процента, а цената - не и хората се заблуждават, че 100 пази 2 пъти повече от 50, което не е така
търси физичен фактор - той пази повече или по-скоро по-дълго от същата ст-ст на химичен

# 93
  • Мнения: 0
И аз съм в търсене на крем с физичен фактор след като прочетох една статия колко канцерогенни и опасни са тези с химичен. Изследванията показват,че са по-опасни дори от самото слънце,така че- не,мерси! Това лято съм решила да си купя нещо по-полезно или поне по-малко вредно. Проблемът е,че никъде не намирам това,което търся и затова ви моля за малко помощ. Търся продукт с фактор над 15, с физичен филтър(цинк,не титаниев диоксид) и възможно най-изчистен състав.
Единствения,който ме грабна е ето този
http://www.zoya.bg/%D0%95%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0 … D1%82-SPF-25.2776

Но е изчерпан, а заминавам на море след няколко дни. Много ще съм благодарна,ако някой го е виждал по магазините в София и сподели   bouquet

# 94
  • Мнения: 2 229


С това изгорях, а се мазах непрекъснато, след всяко влизане във водата. Но явно факторът е малък, вече ще взимам 30 или 50, ако е началото на сезона, и ще пробвам и аз Carroten.

# 95
  • Мнения: 1 098
Това лято се мажа с Бочко 50 фактор, крема на децата. Много съм доволна Peace

# 96
  • Мнения: 572
Това лято се мажа с Бочко 50 фактор, крема на децата. Много съм доволна Peace

В интерес на истината чух доста добри отзиви за този крем - от възрастни хора, но вече заложих на други марки за да купувам и от тях.

# 97
  • София
  • Мнения: 9 549
На планина и на море се мазахме цялото семейство със спрея от ДМ Sun Dance 50 SPF и успяхме да "опазим кожичката" Mr. Green и тази година без проблем. Hug
Много съм доволна! Peace

# 98
  • Мнения: 1
И аз съм в търсене на крем с физичен фактор след като прочетох една статия колко канцерогенни и опасни са тези с химичен. Изследванията показват,че са по-опасни дори от самото слънце,така че- не,мерси! Това лято съм решила да си купя нещо по-полезно или поне по-малко вредно. Проблемът е,че никъде не намирам това,което търся и затова ви моля за малко помощ. Търся продукт с фактор над 15, с физичен филтър(цинк,не титаниев диоксид) и възможно най-изчистен състав.
Единствения,който ме грабна е ето този
http://www.zoya.bg/%D0%95%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0 … D1%82-SPF-25.2776

Но е изчерпан, а заминавам на море след няколко дни. Много ще съм благодарна,ако някой го е виждал по магазините в София и сподели   bouquet

Лавера имат слънцезащитни продукти с фактор 20 от детската серия, а вече имат и фактор 30. Техните са с цинков оксид.

# 99
  • Мнения: 15
От продуктите на Каротен и Евилин съм доволна.
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

Къде могат да се намерят продукти на Карла Нори?

Виждам, че сте много доволни от Каротен. Аз досега не съм ги ползвала, все съм с предубеждение, че ще оранжевея  Embarassed Кожата ми си жълтее по принцип и не искам да стана като морков накрая... Има ли нещо вярно или всичко си е в моята глава?  Laughing

# 100
  • София
  • Мнения: 4 778
някой с впечатления? :

имам вече около 5 бани с този. Въпреки, че съм бяла и така се случи, че ходих на плаж в часовете от 10 до 13 (за по около два часа всеки път), не съм изгоряла до сега, а малко по малко правя тен (който по принцип трудно ми се получава). Мирише страхотно!!! Лепне много и дори след стоене във морето не се отмива лесно (не е нужно след всяко влизане във вода да се мажа (може би на две влизания), отмива се изцяло само със сапун. Цапа дрехите и банския (това го очаквах така или иначе). След мазане си попивам дланите с мокра кърпичка, за да си хвана книжлето  Party

Да споделя и аз Crazy

Не изгорях, а съм доста бяла. Направих добър, шоколадов тен, но не мисля че бих си купила този продукт пак. Лепне адски много и цапа ужасно- единият ми бански е златисто бежов и стана на нищо. Прах го, но не се изчисти хубаво и сега ще видя как ще го третирам. Досадно ми беше това постоянно пазене на бански, чистене на ръце с мокри кърпички, пазене на хавлията и т.н

Доволна съм и от Гарние- Амбре солей 10 фактор. Много приятно нанасяне и аромат.

Да похваля също БОЧКО за след слънце- успокоява и хидратира, мирише нежно.  bouquet

# 101
  • Мнения: 116
Този лепнещият кой е?

# 102
  • Мнения: 0
И аз да похваля Бочко

Доста съм бяла, мазах се обилно, 5-10 мин. преди излагане на слънце и не изгорях.
Продължавам с баните и в нас на шезлонга, обикновено лягам да се пържа към 16ч. нямам никакви проблеми.
Ухае приятно! Възхитена съм от него!

# 103
  • София
  • Мнения: 4 778

Ако питаш за този, който сме коментирали аз и точица- Carroten Sunsations spf 10  Peace

# 104
  • Мнения: 116

Ако питаш за този, който сме коментирали аз и точица- Carroten Sunsations spf 10  Peace

Мерси.

# 105
  • Мнения: 2 897

Как ги комбинираш? Преди това ползваш ли по-виск фактор? Имам PIZ BUIN F 30 ANTIALERGY,чудя се дали да не го комбинирам с някой от тези, които си посочила...Какво би препоръчала?

# 106
  • София
  • Мнения: 38

Как ги комбинираш? Преди това ползваш ли по-виск фактор? Имам PIZ BUIN F 30 ANTIALERGY,чудя се дали да не го комбинирам с някой от тези, които си посочила...Какво би препоръчала?

Ами олиото го ползвам сутрин до 11ч. след това другото до 16ч. После отново  олиото....
 горе-долу така.  Wink Аз не изгарям по принцип и затова ползвам малко по-нисък фактор.

# 107
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте и от мен.Търся плажно олио за интензивен тен или за по бърз тен,уф как го обясних само.Имам вече 7-8 плажа в София,но заминавам за морето и ми свърши олиото.Дайте идея за хубав продукт,който да не остава след по банските.Аз съм с тъмна кожа и не изгарям,а и след тези няколко слънчеви бани въобще нямам проблеми,така че и да е по нисък фактор не ме притеснява.Благодаря ви предварително и хубаво лято.

# 108
  • Мнения: 2 229
Дали има някъде сега намаление на слънцезащитните на Нивеа / Каротен?  newsm78

# 109
  • Мнения: 18 605
Здравейте и от мен.Търся плажно олио за интензивен тен или за по бърз тен,уф как го обясних само.Имам вече 7-8 плажа в София,но заминавам за морето и ми свърши олиото.Дайте идея за хубав продукт,който да не остава след по банските.Аз съм с тъмна кожа и не изгарям,а и след тези няколко слънчеви бани въобще нямам проблеми,така че и да е по нисък фактор не ме притеснява.Благодаря ви предварително и хубаво лято.

Миналата година си бях взела на Lirene, фактор 4 или 6. Във формата на аерозолен дезодорант е и се пръска по същия начин. На ярко червен бански не си личеше да цапа и освен това оставя студено усещане при напръскване на кожата и е доста приятно като си се напекъл. Съдържа обаче парабени, които аз старателно избягвам от тази година.

# 110
  • София
  • Мнения: 4 778
Дали има някъде сега намаление на слънцезащитните на Нивеа / Каротен?  newsm78

Останах с впечатление в неделя, че в ЛИЛИ са намалени Каротен и някои от продуктите на Нивеа. Нивеа имаше и някакви промо опаковки- слънцезащите + лосион за след слънце.

Общи условия

Активация на акаунт