Слънцезащитни продукти

  • 33 237
  • 110
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 57
От продуктите на Каротен и Евилин съм доволна.
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

# 61
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Какви слънцезащитни продукти ползвате?
Доволни ли сте?

# 62
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Да похваля Vichy Dry touch SPF 50. Това е най-най-най-страхотния слънцезащитен продукт, който някога съм ползвала. След като се нанесе усещането е съвсем леко, не мазнее, не оставя бели следи и е страхотна основа за грим. Пише, че е за мазна кожа, моята не е мазна, но и се отразява много добре.Купих го от Ремедиум за ок 24лв, към него ми дадоха подарък - маска за лице Aqualia Thermal 50мл.

Да,много е хубав,даже има и тониращ  Peace
Да, аз потвърждава за него. Аз го ползвам вече втора година, купувам втора поредна опаковка от тонираният крем на Виши.
Това е единствената тоналност, която не стои морковено оранжева или керемидено на лицето.
Супер нежен цвят, който много бързо се слива с тен на лицето.
Гледах пак тази година, преди да реша да повторя, защото по правило, до сега, само кремчето на Авен с 20-ф-р съм потретвала, и смятам да остане това основният ми крем и за напред, но все мислех, че тоналните версии на пазара са претърпели някакво положително развитие тази година, но след дълго оглеждане и проби, отново заложих на това Виши и съм супер, супер доволна! Hug
благодаря, днес ще го търся  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 5 547
За тяло си взех спрейчето на Биодерма 15 фактор.Хубаво е,не съм изгаряла,въпреки че бая се попекох,не ми мазнееше,лекичко е като консистенция и попива бързо в кожата,след всяко излизане от водата се мажех.
 

 След слънце използвам Виши

 И за лице пак на Виши,30 ти фактор хубаво е,препоръчвам  Peace

# 64
  • Мнения: 2 897
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

Вероятно е с нисък фактор или изобщо няма такъв...По-скоро не бих рискувала.
Вероятно ще ползвам Пиз Буин, но крема на Виши за лице ме заинтригува.

# 65
  • Мнения: 3

[/quote]

Вероятно е с нисък фактор или изобщо няма такъв...По-скоро не бих рискувала.
Вероятно ще ползвам Пиз Буин, но крема на Виши за лице ме заинтригува.
[/quote]

Zorie, и от мен един глас за крема на лице на Vichy! Супер е!

# 66
  • Мнения: 33
Миналото лято използвахме за детето на ЕЙВЪН  30ф мисля, че беше. В момента използваме Ейвън 50ф, но тъй като е на края съм взела този път на гарниер 50ф.
Нито с едното не е изгоряла, доста предпазват.

# 67
  • Мнения: 57
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

Вероятно е с нисък фактор или изобщо няма такъв...По-скоро не бих рискувала.
Вероятно ще ползвам Пиз Буин, но крема на Виши за лице ме заинтригува.
Да,няма фактор Simple Smile))

# 68
# 69
  • София
  • Мнения: 3 818
Мнение за някои от тези  два слънцезащитни продукта?  Thinking До миналата година ползвах слънцезащитната козметика на ДМ, но сега се чудя за тези двата. Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 572
Миналата година ползвах за след слънце продукт на Каротен (със златни частици), но не ми успокояваше кожата и тази година трябва да се спра на нещо друго, макар и по-скъпо.

Ще ви следя, че имам нужда от мнения!

# 71
  • Мнения: 1
Привет!
Препоръчайте ми слънцезащитен продукт за дете с атопична и бяла кожа.
Четох,че има продукти със 100% минерален филтър, специално създадени за специфичната кожа на деца с атопичен дермаматит или с чувствителност към химични филтри.Това на Биодерма. 

# 72
  • Мнения: 532
Тази година доизмазвам млякото на Нивеа и спрея на Гарние - и двете с 15 фактор. Доволна съм от тях, но ми се иска да ги сменя с нещо по-евтино.. Засега се ориентирам към тези на ДМ, но сякаш не видях отзиви за прозрачни спрейове - имат ли такива и какви са ви впечатленията?

За лице съм много доволна от този на Бочко с 50 фактор Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 5 547
Привет!
Препоръчайте ми слънцезащитен продукт за дете с атопична и бяла кожа.
Четох,че има продукти със 100% минерален филтър, специално създадени за специфичната кожа на деца с атопичен дермаматит или с чувствителност към химични филтри.Това на Биодерма. 

Биодерма мисля че е добър вариант  Peace

# 74
  • Мнения: 1
*Bubble* ,благодаря за съвета!
Днес купих от промоционалните комплекти на Биодерма.
Photoderm KID Spray - фотозащитен спрей за деца +ABCDerm Moussant - мек измиващ гел за бебета и малки деца
http://www.bioderma-bg.com/promocii/
Предпочетох спрея,пред крема за по лесно разнасяне.

Общи условия

Активация на акаунт