Слънцезащитни продукти

  • 33 240
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 515
Момичета, спешно търся крем от който не се почернява, ако може въобще. Някакъв по висок фактор от 50... Може ли да ми препоръчате крем... Колежка ми каза Нивеа 50 фактор е позлвала преди години и се върнала без тен, друга ми препоръча Еусерин... Моля кажете попадали ли сте на крем от който не се почернявяа.. Идеи ?

Вземи си бебешки слънцезащитен и търси надпис Sun Block. Имаше навремето такъв на Нивеа, но със сигурност се предлага и от други марки. Един път помолих приятелка да ми намаже само рамената с нейния и като се прибрах и огледах щях да припадна - личеше си точно докъде са ѝ стигнали пръстите като ме е мазала. Виждаха се перфектно отбелязани бели ръчички, на фона на цвета на останалата ми кожа  Laughing

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 00:36 от NovemberRain

# 91
  • Мнения: 18
Момичета за лице си купих този http://beautyshop.bg/productv/7491/piz-buin-slantsezashtiten-kre … n-spf-30-50-.html - ако сте го ползвали споделете дали е хубав, въпреки че скоро ще разбера  Grinning. В аптеката много ми го похвалиха, аз исках нещо на Аvene или Vichy, но този бил по-хубав, не съм убедена, но дано става за чувствителна кожа. Благодаря Ви!


# 92
  • Мнения: 36 169
по памет: по-висок от 50 спф няма - преди няколко години забраниха високите ст-сти /за Европа става дума/, защото защитата на 50 и на 100 се различава в части от процента, а цената - не и хората се заблуждават, че 100 пази 2 пъти повече от 50, което не е така
търси физичен фактор - той пази повече или по-скоро по-дълго от същата ст-ст на химичен

# 93
  • Мнения: 0
И аз съм в търсене на крем с физичен фактор след като прочетох една статия колко канцерогенни и опасни са тези с химичен. Изследванията показват,че са по-опасни дори от самото слънце,така че- не,мерси! Това лято съм решила да си купя нещо по-полезно или поне по-малко вредно. Проблемът е,че никъде не намирам това,което търся и затова ви моля за малко помощ. Търся продукт с фактор над 15, с физичен филтър(цинк,не титаниев диоксид) и възможно най-изчистен състав.
Единствения,който ме грабна е ето този
http://www.zoya.bg/%D0%95%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0 … D1%82-SPF-25.2776

Но е изчерпан, а заминавам на море след няколко дни. Много ще съм благодарна,ако някой го е виждал по магазините в София и сподели   bouquet

# 94
  • Мнения: 2 229


С това изгорях, а се мазах непрекъснато, след всяко влизане във водата. Но явно факторът е малък, вече ще взимам 30 или 50, ако е началото на сезона, и ще пробвам и аз Carroten.

# 95
  • Мнения: 1 098
Това лято се мажа с Бочко 50 фактор, крема на децата. Много съм доволна Peace

# 96
  • Мнения: 572
Това лято се мажа с Бочко 50 фактор, крема на децата. Много съм доволна Peace

В интерес на истината чух доста добри отзиви за този крем - от възрастни хора, но вече заложих на други марки за да купувам и от тях.

# 97
  • София
  • Мнения: 9 601
На планина и на море се мазахме цялото семейство със спрея от ДМ Sun Dance 50 SPF и успяхме да "опазим кожичката" Mr. Green и тази година без проблем. Hug
Много съм доволна! Peace

# 98
  • Мнения: 1
И аз съм в търсене на крем с физичен фактор след като прочетох една статия колко канцерогенни и опасни са тези с химичен. Изследванията показват,че са по-опасни дори от самото слънце,така че- не,мерси! Това лято съм решила да си купя нещо по-полезно или поне по-малко вредно. Проблемът е,че никъде не намирам това,което търся и затова ви моля за малко помощ. Търся продукт с фактор над 15, с физичен филтър(цинк,не титаниев диоксид) и възможно най-изчистен състав.
Единствения,който ме грабна е ето този
http://www.zoya.bg/%D0%95%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B2%D0 … D1%82-SPF-25.2776

Но е изчерпан, а заминавам на море след няколко дни. Много ще съм благодарна,ако някой го е виждал по магазините в София и сподели   bouquet

Лавера имат слънцезащитни продукти с фактор 20 от детската серия, а вече имат и фактор 30. Техните са с цинков оксид.

# 99
  • Мнения: 15
От продуктите на Каротен и Евилин съм доволна.
Използвала съм и тен активейтър на Карла Нори който е невероятен,много бързо се хваща тен с него,става за солароум и за слънце Hug

Къде могат да се намерят продукти на Карла Нори?

Виждам, че сте много доволни от Каротен. Аз досега не съм ги ползвала, все съм с предубеждение, че ще оранжевея  Embarassed Кожата ми си жълтее по принцип и не искам да стана като морков накрая... Има ли нещо вярно или всичко си е в моята глава?  Laughing

# 100
  • София
  • Мнения: 4 803
някой с впечатления? :

имам вече около 5 бани с този. Въпреки, че съм бяла и така се случи, че ходих на плаж в часовете от 10 до 13 (за по около два часа всеки път), не съм изгоряла до сега, а малко по малко правя тен (който по принцип трудно ми се получава). Мирише страхотно!!! Лепне много и дори след стоене във морето не се отмива лесно (не е нужно след всяко влизане във вода да се мажа (може би на две влизания), отмива се изцяло само със сапун. Цапа дрехите и банския (това го очаквах така или иначе). След мазане си попивам дланите с мокра кърпичка, за да си хвана книжлето  Party

Да споделя и аз Crazy

Не изгорях, а съм доста бяла. Направих добър, шоколадов тен, но не мисля че бих си купила този продукт пак. Лепне адски много и цапа ужасно- единият ми бански е златисто бежов и стана на нищо. Прах го, но не се изчисти хубаво и сега ще видя как ще го третирам. Досадно ми беше това постоянно пазене на бански, чистене на ръце с мокри кърпички, пазене на хавлията и т.н

Доволна съм и от Гарние- Амбре солей 10 фактор. Много приятно нанасяне и аромат.

Да похваля също БОЧКО за след слънце- успокоява и хидратира, мирише нежно.  bouquet

# 101
  • Мнения: 116
Този лепнещият кой е?

# 102
  • Мнения: 0
И аз да похваля Бочко

Доста съм бяла, мазах се обилно, 5-10 мин. преди излагане на слънце и не изгорях.
Продължавам с баните и в нас на шезлонга, обикновено лягам да се пържа към 16ч. нямам никакви проблеми.
Ухае приятно! Възхитена съм от него!

# 103
  • София
  • Мнения: 4 803

Ако питаш за този, който сме коментирали аз и точица- Carroten Sunsations spf 10  Peace

# 104
  • Мнения: 116

Ако питаш за този, който сме коментирали аз и точица- Carroten Sunsations spf 10  Peace

Мерси.

Общи условия

Активация на акаунт