Слънцезащитни продукти

  • 33 230
  • 110
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Здравейте!И аз съм в чудене за лосион за слънце,взех си он ДМ с фактор30,детето не изгоря,но аз в последните години от време на време правя алергии,но беше към края на почивката и като се прибера за 2-3дни отшумяваше,но сега още с първия ден ми се появиха пъпчици.Коментирали сте различни продукти, он не срещнах мнение за  http://hameleon.bg/product/2277/eucerin-slants-krem-gel-za-zasht … sled-slantse.html   на Юсерин,ако някой има такъв проблем нека сподели какво използав.

# 76
  • Мнения: 18 710
Още един глас за Виши, голямата опаковка, 30 фактор. С него мазах детето като бяхме края на юни на море, а и сега събота/неделя като ходим на басейн. 300мл. е към 30 лв., а 50 фактор беше и малко по-евтин. По груба преценка излиза колкото високите фактори на Нивеа/Гарние, които са по 20 и няколко лв., но са 200мл., а се водят по-нисък клас. Освен това миналата година ми направи впечатление, че при промоциите на слънцезащитни продукти - 2 на цената на 1, обикновено подаръкът беше с изтичащ срок на годност. Иначе съм ползвала години наред Нивеа и Гарние, дори и за детето - никога не сме изгаряли. Включително и си ги ползвам на следващата година, т.е. една година след отварянето - никакъв проблем. Само че Нивеа за 25лв, при положение, че в английските супермаркети е по 5 паунда, надали ще си купя.

# 77
  • Мнения: 1 103
По повод 30 фактор на ДМ-и майка ми и сестра ми са с обрив,което ме навява на мисълта,че явно наистина има нещо не наред!

# 78
  • Мнения: 5
Здравейте! Включвам се да похваля лосиона за след слънце на Sundance  http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/sundance/produk … sam_sensitiv.html  Реших тази година да пробвам продуктите от марката. Още не съм ходила на море, но днес след солариума нещо се зачервих и се намзах с него, та да ви кажа ми успокои кожата много бързо, доста добре ми подейства ( а малко скептично гледах). Ще се радвам, ако някоя от вас го е ползвала, да сподели мнение Simple Smile Хубаво лято!

# 79
  • Мнения: 572
Здравейте! Включвам се да похваля лосиона за след слънце на Sundance  http://www.dm.de/cms/servlet/segment/de_homepage/sundance/produk … sam_sensitiv.html  Реших тази година да пробвам продуктите от марката. Още не съм ходила на море, но днес след солариума нещо се зачервих и се намзах с него, та да ви кажа ми успокои кожата много бързо, доста добре ми подейства ( а малко скептично гледах). Ще се радвам, ако някоя от вас го е ползвала, да сподели мнение Simple Smile Хубаво лято!

И аз се чудих за него, но заложих на друг с алое вера. Също като теб гледам скептично, но се надявам да съм доволна от избора си, че и от миналия лосион за след слънце не съм доволна, а не искам да ми се налага да търся нов.

Оглеждах и лосионите за след слънце на Eveline.. Голяма чуденка  newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 3 818
Аз се спрях на лосион от тази серия.  Peace Бях забравила за тази марка. Вчера ги видях в ДМ, добро качество и прилична цена, ползвала съм ги преди години и бях доволна.

# 81
  • Мнения: 116
Я,май имах спрея от тази серия  Simple Smile .Мислех,че вече ги няма.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 803
някой с впечатления? :

# 83
  • Мнения: 5
аз използвам на нивея,доволна съм Flutter

# 84
  • Мнения: 0
някой с впечатления? :


Не съм го ползвала, но и аз много искам да го пробвам Hug

# 85
  • Мнения: 532
Оглеждах и лосионите за след слънце на Eveline.. Голяма чуденка  newsm78
Миналото лято си взех този и не мога да кажа, че съм възхотена.. Остава ми лепкав по кожата, дори като попие се усеща някакъв филм, не се абсорбира напълно. Да уточня, че други подобни не съм ползвала и не мога да сравнявам, но не си представям това да е целта.. Иначе леко охлажда, а понеже е с пантенол, със сигурност действа добре на кожата.

# 86
  • Мнения: 2 143
някой с впечатления? :

имам вече около 5 бани с този. Въпреки, че съм бяла и така се случи, че ходих на плаж в часовете от 10 до 13 (за по около два часа всеки път), не съм изгоряла до сега, а малко по малко правя тен (който по принцип трудно ми се получава). Мирише страхотно!!! Лепне много и дори след стоене във морето не се отмива лесно (не е нужно след всяко влизане във вода да се мажа (може би на две влизания), отмива се изцяло само със сапун. Цапа дрехите и банския (това го очаквах така или иначе). След мазане си попивам дланите с мокра кърпичка, за да си хвана книжлето  Party

# 87
  • Мнения: 18
Коментирали сте различни продукти, он не срещнах мнение за  http://hameleon.bg/product/2277/eucerin-slants-krem-gel-za-zasht … sled-slantse.html   на Юсерин,ако някой има такъв проблем нека сподели какво използав.

Използвах го миналите две лета, доволна съм - помага при слънчева алергия!
Тази година си взех на Ла рош spf30, дано да не ми се обрине кожата от слънцето с него Thinking.

# 88
  • София
  • Мнения: 4 803
tochica11 , мерси. Аз си го купих днес. Ще давам после отзиви дали съм изгоряла  Simple Smile Peace
 
 
 

# 89
  • Мнения: 2 143
tochica11 , мерси. Аз си го купих днес. Ще давам после отзиви дали съм изгоряла  Simple Smile Peace
newsm10

Общи условия

Активация на акаунт