Слънцезащитни продукти

  • 33 142
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
Момичета, моля препоръчайте ми слънцезащитен крем с поне 20-ти фактор за мазна кожа, склонна към акне, за тяло и такъв със същите характеристики за лице. Ще съм ви много благодарна! Повечето лосиони са ми мазни и ми излизат още пъпки.  Confused
Никой ли не може да ми помогне?  Sad

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Благодаря за информацията. Ще потърся по магазините и аптеките.
Вчера влизах в ДМ и Лили, но не видях да има такава промоцийка.

# 17
  • Мнения: 0
И аз съм доволна от продуктите на Каротен. А също така ползвам и термална вода - на Ларош и Авен. Честно казано и двете са добри, но като че ли от тази на Авен съм по-доволна. Имам и на Уриаж флуид със защита 20-ти фактор и от него съм доволна. Всяка сутрин преди да изляза се мажа с него. А за слънцезащитните на Авен и Биодерма какво Ви е мнението? Ползвали ли сте ги? И също така много ми похвалиха термалната вода на Уриаж? newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 9 486
Тази промоция на Каротен е обявена и в каталога с промоциите за този период на ДМ:
http://www.proomo.info/search/label/dm?max-results=2

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Благодаря, kopche. Влизах в сайта на ДМ, но там не са си обновили журнала, стои този до 13 юни. Тези дни ще отида да си взема нещо на Каротен Simple Smile

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
мхм,аз днес си взех лосион за след слънце на каротен,на касата никой нищо не ми каза в ДМ ,никъде не е упоменато.видях на една аптека за промоцията на каротен но имаше рплакат.....

# 21
  • Мнения: 21 280
Много полезна тема ,каротен са хубави,да  Peace

# 22
  • Мнения: 107
моя съвет е да питаш в някоя аптека те прябва да знаят, аз съм ползвала само кремове на BIODERMA те имат много хубави продукти

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
А дали подаръка към продукт Каротен в ДМ ще е също масло 10 фактор, како в Карфур в Мола (както е написала elhi4ka)? Rolling Eyes Аз искам да си взема масло и олио, това масло 10 фактор, което е подарък, ме устройва, но да не стане фал... да си взема олио и на касата да ми подарят пак олио  Laughing В Журнала на ДМ (който още не е обновен в сайта им) не е споменато какъв е подаръка.
Вчера влизах в един от нашите магазини ДМ и не видях продуктите на Каротен  с някакво обозначение.

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 13:09 от sisi_91

# 24
  • Мнения: 10 694
От всичко, което до сега съм ползвала, най-доволна съм от слънцезащитните продукти на Piz Buin! Препоръчвам ги с две ръце!!!  Peace

http://www.pizbuin.com/us/welcome

Момичета, моля препоръчайте ми слънцезащитен крем с поне 20-ти фактор за мазна кожа, склонна към акне, за тяло и такъв със същите характеристики за лице. Ще съм ви много благодарна! Повечето лосиони са ми мазни и ми излизат още пъпки.  Confused
Никой ли не може да ми помогне?  Sad
Погледни на Piz Buin кремчето за лице за комбинирана кожа, мисля че се казваше Radiant Face. Aз съм ползвала 30 фактор и нямах никакви грижи.
Ето го как изглежда:

Последна редакция: пт, 15 юни 2012, 13:26 от mijjjka

# 25
  • Мнения: 21 280
Момичета,аз днес много изгорях,май трябва да си взема нещо с по-голям фактор,някакви идеи ?

# 26
  • Варна
  • Мнения: 815
Видях, че сте обсъждали промоцията в ДМ на Каротен. И аз искам да знам какъв подарък дават. Ходих онзи ден в ДМ и бях решила да си взема млякото 20 фактор, но видях, че на касата една мацка получи за подарък хавлия и ... аз се отказах.
Бях се навила и утре май ще отида и ще пробвам, може да имам късмет, знам ли  newsm78

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 018
Вчера ходих до София и влизах в Карфур в Мола. Взех си олио на Carroten 15 фактор и на Информация ми дадоха масло 10 фактор. Забелязах и в други магазинчета, че я има тази промоция, в Roda също я има - продуктите  бяха с етикетчета на промоцията.

Последна редакция: пн, 18 юни 2012, 00:25 от sisi_91

# 28
  • Мнения: 4 176
Днес бях на плаж цял ден и използвах това:



От изгаряне няма и следа! Придобих много красив лек шоколадов тен само от 1 ден. Не е мазен, като крем е по-скоро.
mijjjka благодаря ти за съвета! За лице все още не съм си взела, бях си с фдт за мазна кожа и не изгорях изобщо и там.  Peace

# 29
  • Мнения: 1 103
И ние миналата година изкарахме с Carroten от Карфур,ще взема до там да мръдна,дано я има още тази промоция!

Общи условия

Активация на акаунт