Хасково - 18

  • 143 450
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 38
Здравейте,
кажете ми, моля, кой гинеколог може да ми направи запис на детски сърдечни тонове в кабинета си? От много време не живея в Хасково, а сега се очертава да изкарам известно време тук и не знам кои от докторите имат в кабинетите си апарат за запис на тонове.

# 721
  • Мнения: X
Петров и Попиванов, в един кабинет работят, различни смени.

# 722
  • Мнения: 781
Петров и Попиванов, в един кабинет работят, различни смени.
Имат апарат за запис на тонове  Thinking От кога ? Нали не говорите за това нещо дето е при акушерката?

# 723
  • Мнения: X
Не знам от кога, но има или поне Петров твърди така.

# 724
  • Мнения: 239
Те точно запис не правят, а сестрата слуша тоновете две - три минути и ти казва, че са добре. А и апарата наистина е по- различен от тези на който са ми правили записи до сега. Но предполагам, че в болницата или Хигията, като си платиш ще ти направят запис и лекар ще ти ги разпише.

# 725
  • Мнения: 4
Правят запис на тонове Петров и Попиванов точно с онова нещо, което е при акушерката, на мен са ми правили, не само да ги слушат 2-3 мин., а запис, друг е въпросът, че това чудо е от новобранската на Хитлер.

Момичета, помагайте...от къде в Хасково мога да си купя сладкарски бои?

# 726
  • Мнения: 5 951
Момичета, помагайте...от къде в Хасково мога да си купя сладкарски бои?

В Кауфланд има  Peace На щандовете с ванилия, бакпулвер, нишестета и други малки пакетчета. Другият вариант е да си намериш просто боя за яйца - от ядливите (мисля, че имаше и такива, които не стават за сладки - пише си на пакетчетата).

# 727
  • Мнения: 931
Сладкарска боя има в магазичето под втора поликлиника в посока р-т Орфей, от долу е под една нова кооперация, има всичко за сладки и торти.

За тонове - точно тва е апарата при акушерката, и в болницата правят записа на същите .

# 728
  • Мнения: 781
Това при акушерката наистина е от новобранската на Хитлер, виждала съм да, че излиза едно листче , на което акушерката доста помага да излезе от апарата  Mr. Green Никога не бих се доверила на това чудо на техниката. Правени са ми записи на тонове в Пловдив , доста по различно е повярвайте ми.

# 729
  • Мнения: 0
В медицински център Хипократ се прави ЗТ за 20 лв. и в АГО.

# 730
  • Мнения: 4
Благодаря момичета! И аз се сетих за боя за яйца, ама в момента е малко трудно да се открие такава.   bouquet

# 731
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
ако не държиш да си купуваш от Хасково, може да си поръчаш и онлайн. аз съм взимала боя за яйца да оцветявам фондан, поради липса на друга боя точно от магазинчето под 2-рА поликлиника. резултатът хич не ме удовлетвори  Simple Smile но това беше преди около година, сега може и да са получили боя

# 732
  • Мнения: 0
Аз вчера си купих боя за сладки от Кауфланд.

# 733
  • Мнения: 6
За тези, които са раждали в АГО-то с епидурална упойка, споделете как мина, каква е цената, предполагам анестезиолога е постоянно на разположение?

# 734
  • Мнения: 931
Аз родих секцио по стечение на обстоятелствата с епидурална, не усетих нищо като ми я сложиха, излезнах бързо и без проблемно от нея и нямах никакви оплаквания след това и да анестезиолог има винаги , при мен го викнаха по спещност, пари не съм давала.

Общи условия

Активация на акаунт