Хасково - 18

  • 143 461
  • 751
  •   3
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
И аз ще съм със секцио.Тази седмица имам консултация с анестезиолога, ще правим тест за алергии към упойките, да да изберем подходящата.

# 736
  • Мнения: 6
Благодаря за отговорите, момичета Simple Smile Аз за сега естествено ще раждам, това за алергиите може и аз да го проверя в най-скоро време.....

# 737
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 739
аз също родих секцио по спешност. не помня дали беше спинална, или епидурална  Embarassed май епидурална беше. но поне хубавото в този случай беше, че не му мислих преди това за упойки, алергии, странични ефекти и т.н. каквато съм си паника със сигурност щях да се вкарам във филма, особено ако трябваше да е пълна упойка Mr. Green

# 738
  • БГ
  • Мнения: 1 162
Невероятно, но факт - изписахме 50 страници в тази тема, така че заповядайте в   
 НОВАТА ТЕМА!

# 739
  • Мнения: 67
Здравейте,мамита!Може ли да ми кажете къде в Хасково има дежурни педиатри през празничните дни,но да са добри.Дъщеря ми днес вдигна температура и ако не успея да я сваля ще я водя при педиатър ,а нашата лична е с изключен телефон.

# 740
  • Мнения: 5 951
Дано не се налага, но мисля, че единствените, които дежурят по празници и почивни дни, са в спешното. Повечето от тях работят в Детско отделение, и се опитват да вкарват в отделението за щяло и нещяло, от личен опит говоря  Peace И все пак, ако ти се наложи, имай ги предвид - в Спешно отделение на болницата е кабинета. Успех и дано детенцето бързо се оправи  Hug

# 741
  • Мнения: 67
Много благодаря за бързия отговор.Засега успях да сваля температурата но пък малката получи разтройство,чудя се дали не е от зъбите,да не би да са почнали да пробиват горните зъби,но пък не се виждат,ще се побъркам,най-мразя детето ми да е болно.

# 742
  • Мнения: 5 951
Не зная колко е голямо детенцето ти, но ако има зъбчета за излизане, напълно е възможно и от това да е  Rolling Eyes И зависи колко е висока Т, де - аз например Т до 38-38.4 не свалям, чакам организма да си се справи с нея, а за разтройството - има прахчета - хидрасек са ефективни, но с уговорката, че нямам идея от каква възраст са подходящи  newsm78
 

# 743
  • Мнения: 67
Здравей отново,бебка е на 6 месеца и половина,няма други симптоми освен температурата и затова си мисля че е от зъбите,имаме два отдолу вече пробили,сега може да са горните.

# 744
  • Мнения: 5 951
Добро утро!
Kayora, как сте?

# 745
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 099
Малко по-нагоре има линк към новата тема, пишете там.

# 746
  • Мнения: 67
писах в новата тема Раличка

# 747
  • Мнения: 73
Здравейте мами!!!Бях ви изгубила, но сега пак се ориентирах и ви намерих!Много се радвам за този форум, че и Хасковските мами и бъдещи мами можем да си помагаме!  newsm51
Благодарение на форума се ориентирах към кого да се насоча за Ж.К., от скоро живея в Хасково и благодарение на вас намерих добър доки,който да ми следи бременността.
Знаех само за Памукова,но тук намерих доста отрицателни коментари и веднага се преориентирах....За мен Петров и Попиванов са големи специалисти...Заради часовете на прегледите трябваше да се запиша при Попиванов и за сега съм много доволна.
ФМ правих и ще правя в Стара Загора...
Сега се обръщам пак за съвет към вас, понеже не мога да се ориентирам къде да раждам...Бях се насочила към Пловдив и Стара Загора,но колкото повече наближава термина,толкова повече се притеснявам от пътуването....И за сега Пловдив отпада...доста често се замислям да си раждам тук...
Моля за съвет и отзиви за НиаМед Стара Загора,раждане в Хигия или АГО.ЗА сега обмислям раждане при Честименова или Попиванов...Помагайте моляяяя  newsm17

# 748
  • Мнения: 350
Здравейте мами!!!Бях ви изгубила, но сега пак се ориентирах и ви намерих!Много се радвам за този форум, че и Хасковските мами и бъдещи мами можем да си помагаме!  newsm51
Благодарение на форума се ориентирах към кого да се насоча за Ж.К., от скоро живея в Хасково и благодарение на вас намерих добър доки,който да ми следи бременността.
Знаех само за Памукова,но тук намерих доста отрицателни коментари и веднага се преориентирах....За мен Петров и Попиванов са големи специалисти...Заради часовете на прегледите трябваше да се запиша при Попиванов и за сега съм много доволна.
ФМ правих и ще правя в Стара Загора...
Сега се обръщам пак за съвет към вас, понеже не мога да се ориентирам къде да раждам...Бях се насочила към Пловдив и Стара Загора,но колкото повече наближава термина,толкова повече се притеснявам от пътуването....И за сега Пловдив отпада...доста често се замислям да си раждам тук...
Моля за съвет и отзиви за НиаМед Стара Загора,раждане в Хигия или АГО.ЗА сега обмислям раждане при Честименова или Попиванов...Помагайте моляяяя  newsm17
Въпреки, че си се отказала от Пловдив аз ще ти препоръчам точно там. Аз родих преди 3 месеца в Окръжна болница и не съм плащала нито стотинка. Страшно доволна останах и мисля и второто си дете някой ден живот и здраве да го родя пак там. Не се притеснявай за пътуването-не е толкова далече, а и бебета най-вече първото не се ражда толкова бързо. Смятам, че живота на теб е бебето са най-важни и трябва да избереш правилната болница. Забравих да кажа, че в Пловдив не съм избирала екип, родих при който се падна на смяна, но всички са адски мили и отговарят на всичките ти въпроси. Ако се интерсуваш мога да ти дам повече инфо на лични. Важното е там където си избрала да раждаш да се чувстваш спокойна за теб и бебето. Успех Simple Smile

# 749
  • Мнения: 0
Здравейте! Изчетох темата, но имам въпрос Simple Smile И аз като повечето тук ще искам препоръки за добър гинеколог, но не става въпрос за бременност, а за раничка и папилома вирус. Тук в Хасково съм ходила до Добрев,Стойнова и накрая до Кабаков, но всеки се държи много неадекватно рецептата с поредния  антибиотик или глобули, малко имуностиуланти и вкъщи, даже Добрев ми вика "Споко де к'во си се втресла рака се развива за 3 години има време" , което незнам на вас как ви звучи, но за мен е крайно неприемливо лекар да се изказва по този начин за високорисков папилома вирус. Молбата ми е следната: Моля, кажете към кого да се обърна повечето казвате че в Хасково няма свестни лекари и  ходите в Пловдив изчетох много мнения за лекари там, но вече се обърках.Вие при кого ходите там моля за мненията Ви, адреси, телефони на лекарите Ви. Също моля ако някой има впечатления от доктор Янчо Делчев нека сподели. Благодаря предварително и се извинявам за дългия пост.

Общи условия

Активация на акаунт