Отслабване с диетата на Д-р Гайдурков

  • 217 837
  • 537
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 9 877
Сладур! Бременна ли си - в кой месец? Този начин на хранене е много полезен и за теб, и за малкото.
Аз започнах след като родих, вече кърмех, и противно на всички глупости от страна на мойте роднини, проблеми с кърмата изобщо не съм имала. Дори и сега го кърмя, нищо че е голямо магаре. Не мога да се откача от него Wink

# 511
  • Мнения: 3 044
Не още Wink Но искам. Имах инцидент - от вирус и добре, че ми е второ, преди 2-3 месеца беше, съвсем в началото (5-та седмица) го загубих, сега искам да укрепна и чувствам, че така става. Само понякога се притеснявам да не ми спре цикъл или нещо (но то е защото не съм правила никога подобни режими, а не защото вярвам, че има опасност точно при този)... Но се храня добре - всеки ден ядки, бобови, зърнени и много плодове и зеленчуци, вкл. леко приготвени и да, ти си права, че може да се спазва и занапред по принцип (като включим малко сол де, че сега, ако има нещо, което ми липсва, е това. Но знам, че и яйца, и риба ще почна след режима, както и малко месо, кисело мляко, масло - но по-рядко.

# 512
  • Мнения: 9 877
Цикълът не ми е спирал. Преди много години като бях студентка ми спря за няколко месеца - но се дължеше на рязкото отслабване. Аз нищо не ядях, освен по половин яйце на ден, а някой път - за разкош - по цяло.
Но тукашният случай не е такъв - ти не гладуваш, а се храниш по различен начин.
мисля, че всичко ще е наред с теб.

А за инцидента - не се тревожи, на почти всички момичета, които познавам, им се е случвало. И на мен включително, 2 пъти. В началото ми беше мъчно, но знам че всичко е било за добро. И така, всичко ще се оправи, бъди спокойна  Wink

# 513
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ален мак, на мен ми се регулира цикълът с този режим - преди това го имаше веднъж на два-три месеца, след режима стана редовен и скоро след това забременях с второто ми дете (след 2 години опити).

# 514
  • Мнения: 3 044
 Hug благодаря ви - усмихнахте ме (и просълзихте:)

# 515
  • Мнения: 554
Здравейте, Успех на всички с режима. Включвам се и аз - днес ми е 4ти ден. Чувствам се много добре. Дано успея да издържа всички плодово- зеленчукови дни.
Замислила съм се за захранването  - не намирам много информация как да го направя.  Какво си готвите вие? Има ли група за рецепти?  Simple Smile

# 516
  • Мнения: 3 044
здравейте, и аз 4-ти ден, но днес ми беше трудно към обяд - не бях хапвала освен 2 плода и малко фреш, което за мен е малко, а бях изразходвала доста физическа енергия и за малко да ми призлее. После следобед също ми беше отпаднало и някак тежко на сърцето, като от ниско кръчно може би. Пия доста течности, но се безпокоя за хемоглобина, който ми беше към долната граница тези месеци след аборта. Знам, че има чай от коприва  и други източници, от които се вдига (разни водорасли например), но не са ми вкусни, може би трябва с някакво смути, иначе в чай, но сега без мед нали се пие и е доста гадно.
Снощи си готвих леща с тиквички, отделно - задушени зеленчуци, сутринта имах накиснат лимец. Ядките ги кисна. След малко ще готвя ориз с тиквички (кафяв). Страх ме е да не се разколебая и да прекратя, но знам, че ще е от психическа слабост, не толкова физическа...
Чудно ми е как другите казват, че началото им е трудно, а после - не, на мен е обратното...

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 21:53 от alen mak

# 517
  • Мнения: 3 044
Явно е било криза вчера, днес съм супер и продължавам Simple Smile Сготвих запечени тиквички с карфиол, варени картофи и кафяв ориз с тиквички, понеже вчера не можах. Ям доста плодове, сурови зеленчуци - по-малко (ги обичам;-).

# 518
  • Хасково
  • Мнения: 438
Здравейте! След като от 3 седмици се опитвам да се свържа с кабинета, вчера най-накрая успях. Госпожата на телефона беше доста тросната. Даде ми номер 3878. Щели да ми се обадят като се освободял час, тъй като имало много пациенти. Когато попитах добре какво означава този номер и за кога да чакам -има ли шанс преди Нова година или след нея, ми се озъби и каза, че не можела абсолютно нищо да ми каже.Номера ми го давали като звънна да съм знаела горе-долу как вървели хората.  Много съм разочарована, предполагах, че ще трябва да чакам много, но поне да ми бяха дали час за другата година по това време или след две, но това чакайте някога да ви се обадим...

# 519
  • Мнения: 3 044
Ихааа, много му е наголемяла работата явно, аз, преди 4-5 години, отидох от раз, а после те ми се обаждаха да ме питат ще идвам ли втори път...
Обмислям да повторя курса на програмата - миналият път 10 дни успях да задържа. Много ми е безвкусно без сол (и мазнина:), но пък доста добре ми повлия на здравословен проблем, който не се изчисти, но намаля доста проявлението му. По време на курса не усещах никакви признаци на проблема, може би трябваше да продължа поне още 10 дни, но за първи път правя подобни диети (разтоварвания) и  явно трудничко дойде. Сега съм готова поне за 15 дни

# 520
  • Мнения: 356
Здравейте момичета. И аз обмислям да пробвам режима.
Правилно ли съм разбрала първия етап е до 2 кг плодови и зеленчуци и 200 грама ядки на ден. Ядките не са ли много количество , все пак са калорична храна.

# 521
  • София
  • Мнения: 5 745
Ако си 2 метра и 200 кг, може с 200 г ядки и 2 кг плодове.
Нормално започни с до 1.5 кг зеленчуци и плодове. Ядките да са до 100 г.

# 522
  • Мнения: 356
Благодаря ти много .
Имам да свалям поне 5 килограма . В понеделник стартирам . Успех на всички.

# 523
  • Мнения: 9 877
Свалих 20 кила и ММ също, не сме теглили или мерили нищо
Само махни солта захарта бялото брашно маята и термично обработената мазнина и по възможност консервантите и хапвах колкото искаш
Гарантирам резултати
Simple Smile

# 524
  • Мнения: 356
Благодаря , аз прекалявам предимно със захарта . Много обичам мляко с кафе и захар .
И това мисля ми пречи при отслабването.
Браво на Вас страхотни резултати.

Общи условия

Активация на акаунт