Евтините неща, от които сме доволни - 12

  • 100 954
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Взех си седефените трици на Христина! Няма такова усещане от ексфолииращ продукт за лице. Peace
И още някои неща, но ще ходя да ги хваля в съответната тема.

И аз ги търся в Пловдив...
Като ги намериш, пиши къде, че и аз ги търся, но нещо не ги намирам...
Не че съм била много усърдна в търсенето Embarassed

# 61
  • София
  • Мнения: 901
аз пък искам да ми кажете някое кремче за лице, за много потяща и лъскаща кожа.... като намазана с олио ставам в жегата.... ужас
Опитай Бочко- защитен крем, с мен прави чудеса. Heart Eyes

Този Бочко подходящ ли е за основа на грим? newsm78

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Аз пък да попитам за Варна дали знае някой къде се намират седефените трици на Христина?
И се сетих сега нещо,дали го има още шампоана Хербал Есенсис-прозрачно шишенце и картинка на различни билки?Бях много доволна преди години си спомням.

# 63
  • Мнения: 371
gali&presi , като тръгнеш от Червения площад, в посока Чаталджа има един магазин за билки и такива биокозметики, та там се  намират продуктите на Христина. Продуктите на Хербал сега са в едни цветни опаковки и са различни видове
Скрит текст:
 

# 64
  • Мнения: 23
Козметика Христина в Пловдив с продава във фирмения им магазин на ул. Павел Куртевич 19.
На много лесно място е, но за съжаление никак не ме бива в обясненията.
Аз си ги взех от там  и съм много доволно, взех си и оризови, но седефните са по-добри според мен.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 1 560
клюкарка Simple Smile много ти благодаря,ще потърся и двете Hug

# 66
  • Мнения: 345
Седефените трици си бях поръчала от сайта на Христина преди време, но ги нямаха. Вчера ми писаха, че вече са в наличност и си ги поръчах.  Някой дали е ползвал техните маски за коса. Трябва ми нещо за мазна.

# 67
  • Мнения: 23
tandonova79 , виж в сайта на dora.bg ,имат магазин на малката главна из уличките. Мен ме е страх да си взема втори път продукт на Христина след като ми мухляса ексфолианта за 3 седмици Crazy

Бях в магазина до ул."Богомил" за пудрата на К.Арлей-днес ще зареждат, явно много я търсят Mr. Green

Вече не давам пари за ексфолианти, търкам смело с утайка от кафе- невероятен резултат. Дори вчера се престраших да потъркам и носа с утайка.

Колкото до антицелулитните гелове, странно ми е,че има още хора , които си дават парите за тях. Някой беше споменал,че му прави кожата много мека- е това го може почти всеки лосион...Дайте тези 15лв за хубав чай (не от пакетчетата) или за билки, пийте 2-3л вода и ще има по-голям ефект (всичко това го пиша от личен опит) Peace Hug

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
tandonova79 , виж в сайта на dora.bg ,имат магазин на малката главна из уличките. Мен ме е страх да си взема втори път продукт на Христина след като ми мухляса ексфолианта за 3 седмици Crazy

Бях в магазина до ул."Богомил" за пудрата на К.Арлей-днес ще зареждат, явно много я търсят Mr. Green

Вече не давам пари за ексфолианти, търкам смело с утайка от кафе- невероятен резултат. Дори вчера се престраших да потъркам и носа с утайка.

Колкото до антицелулитните гелове, странно ми е,че има още хора , които си дават парите за тях. Някой беше споменал,че му прави кожата много мека- е това го може почти всеки лосион...Дайте тези 15лв за хубав чай (не от пакетчетата) или за билки, пийте 2-3л вода и ще има по-голям ефект (всичко това го пиша от личен опит) Peace Hug

Мерси! Peace
За последното написано-напълно подкрепям Peace Освен утайката става много добре и със сода!

А къде е този м-н до Богомил Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 23
Ами ако идваш от Полиграфията по павираната улица (Лев Толстой) на малкото кръстовище завиваш ма ляво т.е тръгваш по Богомил и първата в дясно се пада улица Гълъбец, 20м в ляво има магази-гараж-там е!
Съответно ако идваш от Лалута след м-н Триумф завиваш надясно по Богомил и така Mr. Green

# 70
  • Deutschland
  • Мнения: 5 457
Вместо запис, къде мога да намеря лаковете на I love just you??Едно време ги намирах в една будка на пазара Димитър Петков в София. Конкретно за София питам.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 446
Пудрите на Катерин Арлей има и в едно магазинче, което е точно зад хотел Тримонциум.
В един двор се намира. Има доста евтини неща.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Пудрите на Катерин Арлей има и в едно магазинче, което е точно зад хотел Тримонциум.
В един двор се намира. Има доста евтини неща.
Това ми е по-удобно като място. А улицата как се казва - Крали Марко или Г. М. Димитров?

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 446
Пудрите на Катерин Арлей има и в едно магазинче, което е точно зад хотел Тримонциум.
В един двор се намира. Има доста евтини неща.
Това ми е по-удобно като място. А улицата как се казва - Крали Марко или Г. М. Димитров?
Не е Крали Марко, по-скоро е Г.М. Димитров не съм много сигурна. Аз идвам от Цар Борис ІІІ Обединител от към сточна гара и точно преди Тримонциум влизам в една много тясна уличка. Там в едно дворче е магазина.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Пудрите на Катерин Арлей има и в едно магазинче, което е точно зад хотел Тримонциум.
В един двор се намира. Има доста евтини неща.
Това ми е по-удобно като място. А улицата как се казва - Крали Марко или Г. М. Димитров?
Не е Крали Марко, по-скоро е Г.М. Димитров не съм много сигурна. Аз идвам от Цар Борис ІІІ Обединител от към сточна гара и точно преди Тримонциум влизам в една много тясна уличка. Там в едно дворче е магазина.
Разбрах  Hug Мисля, че се сещам и за магазинчето. Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт