Евтините неща, от които сме доволни - 12

  • 100 986
  • 743
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 390
за мицералната вода - доволна съм как почиства грима и усещането на кожата след употреба, но ми люти на очите след като вляза да се къпя. а вчера нямах време да измия лицето след обтриване и установих, че доста горчи на вкус. но не я заменям с тоал.мляко за сваляне на грима.

# 76
  • Мнения: 9
Седефените трици си бях поръчала от сайта на Христина преди време, но ги нямаха. Вчера ми писаха, че вече са в наличност и си ги поръчах.  Някой дали е ползвал техните маски за коса. Трябва ми нещо за мазна.

Аз съм ползвала на Христина маските и са много добри, косата много ми се заздравява и не ми дразнят скалпа. Те маските май са две серии, аз ползвах от перлените с алантоин .

# 77
  • Мнения: 23
Взеха си пудрата за 4,50 комбинирания вариант (по-светно и по-тъмно), но ми е светла за лятото. Ако някой от Пловдив я иска, ще му я дам срещу по-тъмна.

# 78
  • Мнения: 66
Здравейте! От кои маски, скрабове, ексфолианти за лице сте доволни? С мазна и проблемна кожа съм.

# 79
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Здравейте! От кои маски, скрабове, ексфолианти за лице сте доволни? С мазна и проблемна кожа съм.

От ексфолианта на Дева:
В момента ползвам на Beauty Formulas, който даже е по-евтин, не е лош:

Специално искам да похваля пяната за коса на Лидл - Cien. Взех си най-силната фиксация и ми направи чудни къдрици, без да си усеят косата мазна и мръсна още на първия ден, дори и днес имам прилични къдрици. Сравних съдържанието и с тази на Гарние с бамбук, която по принцип много харесвам - 1:1, само дето в Гарние има и екстракт от бамбук (логично). Цената не помня обаче  Embarassed

# 80
  • Мнения: 179
Днес успях да намеря седефените трици на Христина, но ми направи впечатление, че миришат ужасно. Дали така си миришат или моите ми се паднаха престояли на слънце в аптеката. Не смея още да ги сложа на лицето, да не стане грозна гледката Grinning

# 81
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Днес успях да намеря седефените трици на Христина, но ми направи впечатление, че миришат ужасно. Дали така си миришат или моите ми се паднаха престояли на слънце в аптеката. Не смея още да ги сложа на лицето, да не стане грозна гледката Grinning
Не мен не ми миришат ужасно  Rolling Eyes В смисъл не миришат и на хубаво, но пък чак ужасно не .

# 82
  • Мнения: 66
Виждате ли ползва от триците? Седефените са готовите нали? Аз съм ги ползвала 2-3 пъти и не виждам никаква полза, затова питам вас.

# 83
  • Мнения: 1 640
Миришат на парфюм моите трици - мн.ми харесват, охлаждат и ексфолират, това е действирто им в-у моята кожа,друго не съм очаквала.

# 84
  • Мнения: 309
Препоръчайте душ гел!

Ще взема ексфолианта на Дева, благодаря  за предложението.

# 85
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Душ-кремовете от тази серия http://dora.bg/category/aroma_greenline-490.html  Peace

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Препоръчайте душ гел!

Ще взема ексфолианта на Дева, благодаря  за предложението.

Това е един от любимите ми душ-гелове.Цената няма да я коментирам, защото е смешна ( 3-4 лв)   Grinning

# 87
  • Мнения: 4 569
За душ - геловете - има някакъв измислен в Кауфланд за 80 стотинки с дъх на лимон. Харесва ми миризмата.
А любим ми е лилавия Фа.

# 88
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896

И аз съм  много доволна от тези. Банята мирише много дълго след като съм излязла от нея.

Кауфландския не ми харесва особено, защото не прави пяна, а Фа не знам защо, но много ми изсушава кожата.

# 89
  • Мнения: 1 640
Има в Кауфланд български душ-гелове за по 89 ст./на промоция/ - цитрон, мандарина,ванилия...това съдържаха. Не се пенят много,но ароматите са хубавиконсистенцията е кремообразна. Сложих  ги в дозаторите и ги ползвам като течен сапун.На мен мн.ми харесват.Заредих се с 5 броя.

Последна редакция: сб, 16 юни 2012, 11:12 от ФЕЯТА

Общи условия

Активация на акаунт