Евтините неща, от които сме доволни - 12

  • 100 966
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 802
Палмолив арома терапи лилав и един, който купих съвсеч наскоро и има много приятен и траен аромат - ето http://www.koprina.net/index.php?option=com_content&view=art … =11&Itemid=18
Моят е с манго, цената е около 2 лева


Да попитам от къде купуваш Дуру-то?Виждала съм ги в Турция,но тук не съм ги засичала,а бих ги пробвала  newsm78 по темата - единствените душ-гелове,чиито аромат остава за мен са на Cottage.

# 706
  • Deutschland
  • Мнения: 5 502
Дуру- то го купих от едно магазинче за всичко. В дълбокият прованс е, ако ти кажа едва ли ще ти говори нещо. Жалко, че няма да мина вече оттам поне не скоро иначе пак бих си купила. Може би го има и в дрогериите в големите градове, ако ли не виж в гугъл къде може да поръчаш онлайн. Яд ме е , че не си взех и от другите видове, а само с манго  Mr. Green

# 707
  • Мнения: 142
При нас в Пловдив в един супер маркет в квартала ми има тези душ гелове на Дуру. Може би сега навлизат, защото от скоро ги забелязвам по регалите. Ароматите са много сладки. Има на шоколад и на някакви бонбони май имаше. Даже скоро бяха пуснали и промо-2 на цената на 1 Simple Smile

# 708
  • При децата ми
  • Мнения: 6 134
Отдавна се каня да похваля оцветяващата крем-къна на "Herbal time". Останах много доволна! Simple Smile Покри ми белите коси, а те никак не са малко. Не очаквах такъв резултат! Освен това косата ми стана много "жива" и с блясък. Сега ми предстои пак боядисване и пак от нея ще си купя! Peace

# 709
  • Мнения: 888
Аз съм доволна от крем за лице Florena с лайка, който вече го няма в София.
Харесвам билковия сапун на Бочко и лосионът за тяло на Бочко.
Мокри кърпички - Бочко, Baby Crema и бебешките на Lilly-бяла опаковка.
Балсам за коса - Dove и Orzen.
Душ геловете - Dove и Palmolive, и сапуни Dove.
Течни сапуни Palmolive и Alverde (само зеления).
Шампоан Dove против косопад, Balea с малини.
Опитах лосион за тяло с боровинки, крем за лице с невен и крем за ръце с череши на Aroma greenline, не ми харесаха.
Крем за ръце, най-добрия за сега Nivea с бадем. Имаше един с розова капачка, но май го спряха.
Стик против изпотяване Dove и  розов рол-он Nivea - Black and White.
Балсам за устни - детски на DM с череши.
Лак за нокти Flormar, Perfect, Essence.
Спирала за очи Essence multi action.
Червило Essence за цвят и вкус, но не е трайно.

Има и други неща, писала съм за тях в темата за козметика от DM и Lilly.

Koй бебешки шампоан е хубав? Бочко, Тео бебе, Babylove, Bubchen или някой друг?
От къде купувате в София пудри на Flormar?
Някой знае ли къде има червила Gabrini?

# 710
  • Мнения: 0
Здравейте, можете ли да ми препоръчате лек фдт или матиращ крем.
Със суха и светла кожа съм.
Благодаря : )
(Не знам дали тук трябва да попитам)

# 711
  • Deutschland
  • Мнения: 5 502
Детските шампоани на Гарние мога да похваля. С череши е. Ето http://parfumi-kozmetika.com/product-1705.html

# 712
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Отдавна се каня да похваля оцветяващата крем-къна на "Herbal time". Останах много доволна! Simple Smile Покри ми белите коси, а те никак не са малко. Не очаквах такъв резултат! Освен това косата ми стана много "жива" и с блясък. Сега ми предстои пак боядисване и пак от нея ще си купя! Peace

Ако имаш в предвид тази , се обзалагам ,че не си ползвала черната.  Grinning
Аз пробвах черната...цялата глава,ръце,баня и  каквото се сетиш се боядиса в тъмно синьо . #Cussing out

# 713
  • Мнения: 54
Здравейте, можете ли да ми препоръчате лек фдт или матиращ крем.
Със суха и светла кожа съм.
Благодаря : )
(Не знам дали тук трябва да попитам)
Помисли относно ББ крема на Гарние за мазна кожа. Матира страхотно, и има леко покритие - 2 в 1.  Wink 11 лева го взех аз.

# 714
  • София
  • Мнения: 1 626
Ама, момичето пита за суха кожа, Али. Аз предлагам ББ-то на Мейбълин, на мен ми идва малко по-тлъстичък.

# 715
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
devin93, пишеш ,че си със суха кожа...какво матиране търсиш?  newsm78 Да не си имала предвид тониран крем?
Тогава предложението на Алли е добро,но не варианта за мазна кожа,а другия.  Peace

# 716
  • Мнения: 54
Опа.  Embarassed За мазна би бил перфектен.  Peace

Все пак да кажа, че и аз по принцип съм със суха кожа, сега лятото ( за кой ли път казвам  Laughing ), бузите и носа ми се омазняват. На Гарние нормалното бб ми идваше тежко, та взех това новото. Отдолу съм с крем на всяка цена, но на мен ми харесва за новата ми  Laughing комбинирана ми кожа.

# 717
  • Мнения: 0
Опа Grinning
Матиращия крем не е ли като фдт, смисъл по-лек, изравняваш тена?
Такова търся аз  Embarassed

# 718
  • Варна
  • Мнения: 10 806
Искам да изкажа възхищението си от този шампоан.

Тук бяхте хвалили шампоаните Тео, но тъй като не помнех точно кои и в близкия супермаркет този от картинката беше на промоция и реших да пробвам. Останах така от резултата му  Shocked

Имаше момент, в който нямах възможност да си измия косата в продължение на 3 дни (иначе я мия през ден), а тя си стоеше все чистичка и то най-вече в корените!  Shocked Нещо, което при мен с масовите шампоани (Шаума, Сайос и подобни) не ми се е случвало от години!

Просто съм супер щастлива!  Grinning

# 719
  • Мнения: 0
В началото на темата бяхте писали за някакъв крем или почистващ лосион (не си спомням точно какво) за лице Биле. В аптеките ли го продават или може да се намери и в DM и Lilly или някъде другаде ? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт