Евтините неща, от които сме доволни - 12

  • 100 978
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 534
Доволни ли сте от ексфолианта за лице на Регал? И колко струва ? Аз го видях на картинка и имам някакъв бегъл спомен,че съм го ползвала,но щом не съм запомнила,значи не е било нищо особено..Ама все пак да питам  Grinning

# 721
  • При децата ми
  • Мнения: 6 146

[/quote]

Ако имаш в предвид тази , се обзалагам ,че не си ползвала черната.  Grinning
Аз пробвах черната...цялата глава,ръце,баня и  каквото се сетиш се боядиса в тъмно синьо . #Cussing out
[/quote]

Лия, не не си взех черната. Simple Smile Взех си кестен и наистина останах много доволна от резултата. Зълва ми обаче си купи черната, като видя резултата при мен, но не остана доволна. Не си усещала косата добре, както преди и каза, че няма да повтори.

# 722
  • Мнения: 0
Тези шампоани на Медикс къде мога да ги намеря в София ?  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 3
Здравейте,искам да ви попитам от коя основа/база за грим сте доволни.сега съм в търсене а не знам към коя марка да се насоча.
П.С някой ползвал ли е основата за грим на Флормар?сега я видях в сайта им
http://www.flormar.com/Bulgarian/urungoster.asp?urunid=276&b … 11&markaid=13

# 724
  • При децата ми
  • Мнения: 6 146
Препоръчайте ми добър термозащитен продукт? Ползвам само сешоар. Максимум два пъти в седмицата.

# 725
  • Мнения: 34
Момичета,чули ли сте за нов бб крем на българския пазар (изключвам Лореал , Гарние и Мейбълин)? Мисля ,че онзи ден видях някакъв ,но забравих на коя козметична компания беше  ooooh!

# 726
  • Мнения: 54
Да, някой тук показваше някакъв нов(май) бб крем. Май на Евелин беше?

# 727
  • Мнения: 161
Да, някой тук показваше някакъв нов(май) бб крем. Май на Евелин беше?
Да, на Евелин е, случайно ми попадна пред очите, но не съм го ползвала. Гарниер ми идва тъмен, дори и светлата версия, Лорел беше пълен провал, най-лошо изхарчените ми 20 лв., единствено на Missha ми допадна. Ако някой пробва този на Евелин, ще съм благодарна за отзиви. Praynig Hug
Ето така би трябвало да изглежда

# 728
  • Мнения: 0
В началото на темата бяхте писали за някакъв крем или почистващ лосион (не си спомням точно какво) за лице Биле. В аптеките ли го продават или може да се намери и в DM и Lilly или някъде другаде ? Thinking

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА МНОГО СТЕ ЛЮБЕЗНИ !!!

# 729
  • На острова
  • Мнения: 1 276
Коте666, не с лошо, не се карай. Щом няма отговор, значи никой, който го е ползвал крема не е влизал да чете или пише. Надали някй има лично отношение към теб и нарочно те подминават!

Аз използвах една опаковка ексфолиант на Регал, приличен е. Изразходих си и 3-минутната маска с хиларуон, пак на Регал, нея мисля пак да си я купя. За цената си е супер.

# 730
  • Мнения: 161
В началото на темата бяхте писали за някакъв крем или почистващ лосион (не си спомням точно какво) за лице Биле. В аптеките ли го продават или може да се намери и в DM и Lilly или някъде другаде ? Thinking

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА МНОГО СТЕ ЛЮБЕЗНИ !!!
Наистина не смятам, че някой нарочно не отговаря.  Hug
Лично аз този лосион не съм ползвала. На Биле съм поръчвала от този сайт http://bodid.net/index_bg.php#/bg/Products/, но серия за избелване. Peace

# 731
  • Мнения: 15
А кой Felce Azzurra сте ползвали? И от къде се купува? Има ли го в ДМ, Елитис, Кауфланд или Била?

# 732
  • Мнения: 54
А кой Felce Azzurra сте ползвали? И от къде се купува? Има ли го в ДМ, Елитис, Кауфланд или Била?
Всичките съм ги пробвала ( много нескромно, нали? ). Взимам ги от квартални магазинчета, и в Лили ги има. В Кауфланд и Била не съм виждала, Елитис нямаме, а в ДМ не съм гледала за тях.  Peace

# 733
  • Мнения: 161
А кой Felce Azzurra сте ползвали? И от къде се купува? Има ли го в ДМ, Елитис, Кауфланд или Била?
В момента ползвам Зеления като душ-гел и лосион, друг за сега не съм ползвала, писах и в друга тема, много свеж и приятен аромат. Взех ги от Лили заедно с талка, но ги видях и в ДМ, само че мисля, че не беше целия асортимент, а след това забелязах, че и в кварталния магазин го има, дори имат и перилния препарат и омекотител  Whistling

# 734
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
И аз ползвам зеления душ-гел и лосион, а днес взех пудрата да я пробвам.В Елитис вече има душ-геловете, сапуни и омекотители.

Общи условия

Активация на акаунт