Лятно слънце вече грее, СЕПТЕМВРИйчето в коремчето на мама все повече дивее!

  • 24 886
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 224
Фейт , прекрасна тема, както винаги, много нежно оформена  Hug   bouquet
За домакинството ми се иска да се похваля и аз с моя мъж  Mr. Green Всичко прави в пъти по-добре от мен  Mr. Green Чисти като за в болница, всичко се изпипва, аз обикновено претупвам  Laughing Само не готви, но поне нещо и аз да направя де  Laughing А за гладенето... Работя и аз с униформа и преди бях с риза и панталон с ръб  ooooh! мноооооооого тежко, смених малко длъжността и бойната унуформа, както я вадя от пералнята, така я обличах  Whistling егати кефа  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 802
Фейт, лошото е че усещам някаква постоянна болка, която се мести. Тръгна от корема, после бъбреците. Пих но шпа, не мина. Чак сега отшумя. Но поне в понеделник съм на лекар, ще видим дали всичко е наред, че ми минаха едни мисли в главата...

Може просто бебето да притиска някой органи и да усещаш тези неразположения. Успокой се и в понеделник питай наистина доктора.

Stasy87 Поне те е оставил да се вихриш в кухнята - колко мило от негова страна  Joy

# 17
  • Мнения: 0
F.a.t.e., благодаря за темата  smile3525

# 18
  • Мнения: 8
Чудесна нова тема  Grinning
За домакинството  - мога само да се гордея с моя мъж - той готви страхотно и винаги се старае да си поддържа чисто в кухнята. За гладенето - аз гладя само неговите дрехи, за моите преценявам, че няма нужда. За чистенето  - сега докато съм си в къщи аз се занимавам с това, иначе доста често ме е изненадвал, докато ходех наа работа.
    А да се отклоня малко понеже се чувствам много щастлива - вчера като се прибра от работа ми беше откъснал от някакъв розов храст розичка. Много ме зарадва този жест - видял розите и се сетил за мен, много мило.

# 19
  • Мнения: 2 802
   А да се отклоня малко понеже се чувствам много щастлива - вчера като се прибра от работа ми беше откъснал от някакъв розов храст розичка. Много ме зарадва този жест - видял розите и се сетил за мен, много мило.

Наистина много мил жест ... така без повод най-обичам  Heart Eyes, което ми напомня, че ние скоро имаме годишнина  Crazy ... кога мина това време не усетих  ooooh! Mr. Green

mobsi83 Мисля, че Мама Зайка не е видяла поста ти в предната тема, така че най-добре и пиши на лични или го постни отново тук  Hug

# 20
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Честито на малкия рожденик днес.Да е жив,здрав и наесен горд батко.
Аз днеска също съм отпаднала,но явно е от жегите.
Във вторник съм на преглед и нямам вече търпение да видим бебо.Дано този път и пола узнаем,че да започнем и с покупките.

# 21
  • Мнения: 40
Моля, мамите с опит, препоръчайте термометър - вид, марка... толкова са много, че съвсем им изгубих края.  ooooh!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 773
Моля, мамите с опит, препоръчайте термометър - вид, марка... толкова са много, че съвсем им изгубих края.  ooooh!

Имам два от 5 лв .електронни /живачните хич не ги харесвам/ има ги във всяка аптека. Доволна съм много. На скоро от глезотия си взех на Браун и той е добър.

Да се поправя не е на Браун , а на Beurer

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 23:27 от Barbera

# 23
  • Мнения: X
meri-geri А колко време продължи цялата лекция?

# 24
  • Мнения: 8
Съжалявам за тъпия въпрос, но как да си сложа лентичка със седмиците на бременността, че нещо не ми се получава. Сигурно е много лесно ама newsm78

# 25
  • Мнения: 40
Моля, мамите с опит, препоръчайте термометър - вид, марка... толкова са много, че съвсем им изгубих края.  ooooh!

Имам два от 5 лв .електронни /живачните хич не ги харесвам/ има ги във всяка аптека. Доволна съм много. На скоро от глезотия си взех на Браун и той е добър.

благодаря!   bouquet аз вече почти с отчаяние гледах инфрачервените...  ooooh!

# 26
  • Мнения: 8
Ха ха - справих се, много съм зле..... Grinning

# 27
  • Мнения: 468
И аз днес се чувствам зле. Цял ден охкам. Първо тежестта в гърдите, която сега установих, че се мести и може да е и стомаха горе високо. Няколко пъти ми стана лошо, явно кръвното ми падна и цял ден съм като парцал без сила. Май така ще е лятото.

# 28
  • Мнения: 8
И аз днес се чувствам зле. Цял ден охкам. Първо тежестта в гърдите, която сега установих, че се мести и може да е и стомаха горе високо. Няколко пъти ми стана лошо, явно кръвното ми падна и цял ден съм като парцал без сила. Май така ще е лятото.
Бих казала, че вече жегите ще ни морят, стягайте се момичета

# 29
  • Мнения: 2 802
И аз днес се чувствам зле. Цял ден охкам. Първо тежестта в гърдите, която сега установих, че се мести и може да е и стомаха горе високо. Няколко пъти ми стана лошо, явно кръвното ми падна и цял ден съм като парцал без сила. Май така ще е лятото.

С предишната бременност имах една тъпа болка точно м/у гърдите ... усещах я като натъртено  Whistling стоя ми няколко месеца след раждането, а какво ли не пих. Просто матката вече се качва доста на високо и притиска почти всичко  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт